Orai.lt: šilti orai pažadins gamtą

2016-04-05, orai.lt, orai24.lt, 15min.lt
 Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Saulėtas penktadienis Vilniuje
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Saulėtas penktadienis Vilniuje

Pagaliu į Lietuvą įžengė tikrasis pavasaris.

Antradienio dieną debesų padaugės, tačiau plintančios šilumos nesumenkins. Daug kur kaptelės silpnas lietutis. Pūs vidutinio stiprumo, pietryčių vėjas. Į Lietuvą tebeplūs šiltas oras iš pietvakarių, temperatūra kils. Įdienojus daugelyje rajonų ji svyruos tarp 13 ir 15 laipsnių šilumos, kai kur vakariniuose rajonuose turėtų būti pora laipsnių vėsiau, o pietiniame pakraštyje bus šilčiausia – 16-17 laipsnių.

Dar didesni temperatūros skirtumai tarp šalies regionų žadami trečiadienio dieną, kuomet iš vakarų jau pradės skverbtis vėsesnio oro porcija. Naktį šalyje lietaus bus nedaug, šiek tiek palynoti gali tik kai kuriose vietovėse, daugiausia vakariniuose rajonuose. Naktis bus debesuota ir šilta – temperatūra nuo 4 iki 9 laipsnių šilumos. Dieną iš vakarų į rytus judės lietaus debesys, rytinius rajonus lietus aplankys popiete, tad čia temperatūra dar gali kilti iki 17-19 laipsnių. Vakarinėje šalies dalyje bus 13-16 laipsnių, o prie jūros jau gali nebesiekti 10-12 laipsnių šilumos. Plintant vėsiam orui, pietų vėją pakeis gana gūsingas Vakaris.

Ketvirtadienio orai bus ramesni ir sausesni. Nakties pirmoje pusėje lietus pasibaigs, dangus giedrės ir dieną vėl mums šypsosis saulė. Temperatūra sieks 14-17 laipsnių šilumos, prie jūros svyruos apie 13 laipsnių.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?