Trečiadienio horoskopas – balandžio 6 d.

2016-04-06, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Šuo.
Fotolia nuotr. / Šuo.

Darbo savaitės vidurys. Linkime, kad darbai tirptų mikliai, problemos spręstųsi sklandžiai ir dar liktų laiko savo pomėgiams.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų žavesys sustiprės dėl Veneros jūsų ženkle, intensyviau mąstysite apie savo finansinę padėtį dėl Merkurijaus Jaučio ženkle. Be to, siekdami kur nors suspėti, gerai praleisite laiką ir tinkamai panaudosite savo turimas žinias ar ryšius su užsieniu, ypač, jei veiksite nepaisydami norinčių viską nuspręsti už jus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien galėsite ryžtingiau prabilti apie save ir tai, kas jums rūpi, nes bendravimo planeta nuo šiol jūsų ženkle. Dėl Veneros padėties kiek sunkiau save išreikšite jausmų srityje, nenoriai atvirausite apie tai, kas šildo jūsų širdį, kas jus žavi ir ką vertinate. Šiandien veikdami užkulisiuose, sėkmingai naudosite jums suteiktus resursus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien dvi asmeninės planetos, pakeitusios savo vietą, kvies jus labiau apgalvoti savo žodžius ir vertybių sąraše draugiškumą padėti aukštėliau už meilę. Tiesa, kol kas veikla komandoje eisis lyg per sviestą, gaunant visą įmanomą palaikymą iš reikalingų žmonių. Nepaisant to, tausokite savo jėgas ir jums patikėtas lėšas.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nuo šios dienos Venera jūsų karjeros, o Merkurijus – draugų ir komandos srityje, ir dėl jų įtakų mylėdami savo darbą, būsite apdalinti dovanėlėmis ir gausite vertingos informacijos iš savo komandos narių. Kuo šiandien daugiau veiklos griebsitės, tuo daugiau nuveiksite ir tuo daugiau dėkingumo iš vadovybės išgirsite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Venera pakeitė ženklą, todėl jūsų noras kur nors išvykti ar kitus pamokyti visai natūralus. O jei vis kalba pakryptų apie veiklą ir jūsų tikslus darbe, dėl to kaltas Merkurijų Žemės ženkle. Tiesą sakant, mokydami kitus šiandien geriausiai save išreikšite ir patirsite ne tik džiaugsmą, bet ir azartą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien keisis mąstymo ir kalbėjimo standartai dėl Merkurijaus Žemės ženkle – jūsų klausysis ir iš jūsų mokysis. O Venera Ugnies ženkle mokys jus vertinti tai, ką jums pasiūlys kiti žmonės. Šiandien būdami ne vieni, būsite ir ne tuščiomis rankomis. Vakare būsite nesustabdomi, galėdami tai panaudoti savo namuose.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien dėl dviejų planetų, pakeitusių savo ženklus, kur kas dažniau diskutuosite draudimo, kreditų ar paveldėjimo temomis, kaišiosite savo nosį ne į savo reikalus ir skirsite nemažai laiko tam, kad nusipelnytumėte kitų žmonių palankumo. Be to, jums bus gera leisti dieną su maloniais žmonėmis ir nesiliauti su jais kalbėtis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien ir artimiausiu metu dėl naujosios Veneros padėties būsite aistringi darbuotojai, be galo mylintys savo darbą ir kolegas, tiesa, neretai persistengiantys dėl noro konkuruoti ar kitus pralenkti. Tam šiandien nepriekaištingos sąlygos. Merkurijus priešingoje Zodiako pusėje, todėl derėtų klausytis, ką kalbą kiti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Nuo šios dienos pasikalbėti su kolegomis apie šį bei tą, o su kitais apie savo sveikatą jums bus gyvybiškai svarbu. Venerai pakeitus padėtį, jums sustiprės noras kuo geriau save parodyti mylimiems ir vaikams. Jie šiandien bus jūsų džiaugsmo šaltinis, pretekstas pasistengti ir parodyti, kam dėl jų esate pasiruošę.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien įsivyraus naujų energijų jūsų aplinkoje, pavyzdžiui, dėl Merkurijaus Jaučio ženkle ar savo kūrybos bendrauti su vaikais ar bus tiesiog nuostabu. O namuose Venera paskleis savo kerus, prašydama jus ne tik dabar būti maloniais namiškiams, bet ir pasiruošusiems daug ką gero atlikti dėl savo šeimos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandiena gali džiuginti maloniais pokalbiais, išvykomis, laiškais, susitikimais ir pažintimis, nes Venera perėjo į jūsų komunikacijos sritį. Regis, savo žodžiais užkariausite komandos narių ar bičiulių dėmesį ir palankumą. Na, o vakare ramiai aptarkite su šeimos nariais aktualius dalykus ar pasigilinkite į šeimos praeitį.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien Merkurijus jau bus įsikūręs jūsų bendravimo srityje, padėdamas jums tinkamiau megzti ryšius su artima aplinka ar mokytis naujų įgūdžių. Tiesa, Venera rūpinsis jūsų vertybėmis ir jus kai kuo apdovanos. Ir jei dabar norite ką nors vertingo gauti ar įrodyti, kad nesate iš kelmo spirti, niekam už nugaros nesislėpkite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?