Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 7 d.

2016-04-07, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pavasario gėlės
Fotolia nuotr. / Pavasario gėlės

„14.24 val. laukia jaunatis, todėl svarbu šią dieną praleisti kaip įmanoma harmoningiau. Tai, ką galvosite, kalbėsite ir veiksite, užsiprogramuos itin lengvai, todėl atverskite naują gyvenimo lapą ir tikėkite, jog seksis viskas, ko tik imsitės“, – apie šią dieną sako astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šios dienos popietę įvyks jaunatis jūsų ženkle, kuri jums bus naujas startas, jei ryšitės būti savimi – iniciatyvūs, veržlūs ir siekiantys tikslų. Puiku, jei dienos pradžioje apsivalytumėte nuo praeities naštos, atleisdami sau ar kitiems. Dienai persiritus antron pusėn pravartu sudaryti būsimų veiksmų planą, kurio dėka jūsų asmeninės galios išryškėtų.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien įvyks jaunatis gretimame Avino ženkle, pakviesianti jus dažniau pasistengti dėl kitų, o ne dėl savęs. Iki pietų laiką skyrę darbams pabaigti ir padėję taškus visų pradėtų sakinių gale, popietę galėsite numatyti tai, kuo galite pasitarnauti kitiems, kaip jiems atsidėkoti, atmetant poreikį pamokslauti, pamokyti ar patarinėti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien ruoškitės jaunačiai ir savo komandos narius pakvieskite pasekti jūsų pėdomis. Tapkite lyderiais, įkvepiančiais savo bičiulius ir bendražygius siekti bendrų tikslų ir įgyvendinti savo idėjas. Tam neigiamas emocijas ir savigailą pasidėję šalin, popietę numatykite, ką galite padaryti dėl savo ateities ir savo komandos sėkmės.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Susitelkti į karjerą šiuo metu jums svarbiausia, nes šioje jūsų srityje įvyks jaunatis, skatindama naują pradžią ar atsinaujinimą. Ir jei kažkas darbo vietoje jums vis dar neduos ramybės – pabaikite tai iki pietų, kad popietę galėtumėte skirti laiko savo ateities vizijoms ir jų įgyvendinimo strategijai kurti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų kelionių, pažinimo ir tikėjimo srityje įvyks jaunatis, kviesdamas jus atverti sielą ir mintis naujiems įspūdžiams. Tačiau norėdami gero starto, kuris užtikrintų, jog jūsų pastangos nenueis vėjais, iki ankstyvos popietės sugrįžkite iš ten, kur iki šiol buvote nuvykę ir įtvirtinkite jau turimas žinias.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jaunatis įvyks ugnies ženkle, jus paskatindama naujoms pergalėms bendrų finansų, intymių patirčių ir visokių paslėptų dalykų fronte. Stiprinti esamus ryšius ir užmegzti naujus jums padės tinkamas startas šios dienos popietę, kurio nenorėsite nei minutei atidėti. Kelias atviras, jei žinote, ko siekiate ir esate tam pasiruošę.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jaunatis Avino ženkle jus ragins būti aktyviems tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime. Galbūt iki pietų verta susitaikyti su kokiu nors jums reikalingu žmogumi ar paklausti savo antrosios pusės, kaip galėtumėte praskaidrinti jo ar jos gyvenimą. Na, o popietę nuspręskite, kokiu būdu tai įgyvendinti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien Avino ženkle jaunatis – tai naujos pradžios galimybė, siekiant pagerinti savo savijautą, dienos režimą ir kasdienę darbo aplinką. Kuo tinkamiau nebaigti darbai bus pabaigti iki popietės, tuo su didesniu pagreičiu startuosite, pasirinkdami naują mankštos programą, dietą, darbo uždavinius ir kitus aktualius dalykus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien vyks jaunatis Avino ženkle, sustiprindama romantikos, kūrybos, azarto, vaikų ir sportinių pergalių galimybes. Kuo tinkamiau iki pietų atsisveikinsite su tuo, kas neteikia jums džiaugsmo ir saviraiškos galimybių, tuo geriau būsite pasiruošę užkariauti kitų žmonių dėmesį savo kūriniais ar laimėjimais ir tuo daugiau džiaugsmo patirsite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums verta susitelkti į savo asmeninę erdvę, ypač į šeimą ir namus. Puiku, jei iki pietų iš namų išgabentumėte visas šiukšles tam, kad vėliau juose jums pakaktų vietos kurti tai, ką tik panorėsite. Kuo aiškiau šią popietę matysite tikslus, kuriuos privalu įgyvendinti dėl savo namų, tuo greičiau pasieksite norimą rezultatą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien dėl jaunaties, kuri įvyks Avino ženkle popietę, jums reikės nerti į bendravimo, mokymosi ir išvykų verpetą. Norėdami nepatekti į chaosą, iki pietų peržiūrėkite, ko neišmokote, kokių susitarimų neįvykdėte, laiškų neparašėte ar į kokius susitikimus nenuvykote. O tuomet imkitės darbo, numatydami su tuo susijusius naujus tikslus.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandiena, kai jaunatis gretimame ženkle, jums dera numatyti, kokiais būdais atskleisite pasauliui savo gabumus, kaip jų dėka užsidirbsite ir kaip įrodysite savo vertę. Tai seksis kur kas geriau, jei iki pietų grąžinsite skolas ir paskolintus pinigus atsiimsite, o vėliau išdėstysite sau labai aiškų ir tikslingą savo finansinių veiksmų planą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?