Penktadienio horoskopas – balandžio 8 d.

2016-04-08, ji24.lt, 15min.lt
 Shutterstock nuotr. / Keksiukas.
Shutterstock nuotr. / Keksiukas.

„Jei būsite darbštūs ir susikaupsite ties pagrindiniais savo tikslais, tuomet tiek šiandien, tiek ir rytoj galite pasigerinti finansinę padėtį. Nepaisant to, išlaidauti nevertėtų, tad pagalvokite apie protingą investiciją. Derėtų atidžiau stebėti savo mitybą ir vengti persivalgymo, nors šiandien tai gali būti ypač sudėtinga“, – dienos įžvalgomis dalijasi astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien nesiliausite galvoti apie materialias vertybes ir kalbėti apie tai, kaip norite ar galite jų įsigyti. Tiesa, nežinia, ar tai įvykdysite. Tiesą sakant, bandymų bus, tačiau kuo labiau skubėsite, tuo mažiau suspėsite. Įsitikinkite, kad apgalvojote savo tikslus ir būdą, kuriuo link jų keliausite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien daugiausiai taškų laimėsite, jei būsite savimi. Dar daugiau – visiems pasiklydusiems ar sutrikusiems galėsite papasakoti, kaip dera elgtis, kad jų problemos išsispręstų. Ir kuo nuoseklesni ir tvirtesni būsite, tuo patikimesni atrodysite tiems, kurie į jus kreipsis pagalbos ar patarimo.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien, nebūdami dėmesio centre, daug daugiau nuveiksite nei pasirinkę priešingą taktiką. Panašu, kad jūsų mintys turės galių tuomet, kai jų neskubėsite paviešinti, o jas naudosite tam, kad pasitarnautumėte ar kitaip pagelbėtumėte kitiems. Taigi, prašantiems durų jokiu būdu neužtrenkite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien, daug tikėdamiesi iš savo komandos, nelaukite rankų sudėję. Raskite konkrečių būdų padėti savo bendražygiams ar ką nors atlikti dėl grupės tikslų. Turėdami neaiškumų, popietę pasikalbėkite apie tai su savo komandos nariais ir pradėkite veikti tik gerai aptarę ir apmąstę savo poelgių eigą.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien turėsite profesinių tikslų, kurie tinkamai suplanuoti ir turintys patikimą pagrindą, bus nepriekaištingai įvykdyti. Tiesa, bus nelengva vien veikla užsiimti. Jums kils noras pakalbėti apie tai, ką ketinate daryti, ką tuo metu atliekate, o po to, viską atliktus, pasidalinti mintimis apie jau atliktą darbą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien ko nors mokydamiesi ar studijuodami, o taip pat ir kitus mokydami, atminkite, kad žinios tiek jums, tiek jūsų mokiniams nebus lengvai įsisavinamos. Tačiau kantriesiems bus atlyginta išsamiomis ir giliai atminti įstrigusiomis žiniomis. O kilus norui kam nors ką nors įrodyti, visų pirma įsitikinkite, ar jūsų klausosi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien norėsite pokyčių, bet kuo lėčiau skubėsite juos įgyvendinti – tuo geriau. Viena vertus, jūsų kantrybė ir nuoširdžios pastangos pelnys partnerių pasitikėjimą, kita vertus, matysite daugiau ir giliau, kas padės nuginkluoti pašnekovus ir juos paskatins patikėti jums savo paslaptis ar įtraukti jus į savo planus.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Neieškokite šiandien lengvų kelių ir nebandykite išvengti kitų žmonių įtakų. Kuo geriau sekis klausytis kitų žmonių – tuo lengvesnė ir prasmingesnė bus jūsų diena. Taigi leiskite kitiems kalbėti, o patys rinkite bet kokią išgirstą informaciją tam, kad galėtumėte ją panaudoti kurdami sėkmingesnius santykius.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien kasdienė veiklas išstums visas kitas mintis iš jūsų galvos ir leis jaustis tvirtiems ir žinantiems, kaip geriau atlikti vieną ar kitą jums skirtą užduotį. Nepaisant patiriamo pasitikėjimo savo jėgomis ir sėkmės, paisykite ir to, ką jums sako kolegos. Tai gali būti raktas į dar efektyvesnę jūsų darbo eigą.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šios dienos džiaugsmai – tai galimybė girdėti vaikų juoką, užsiimti mėgstama veikla ar save kūrybiškai išreikšti. Tam netrūks ne tik reikalingų minčių ar idėjų, bet ir konkrečių priemonių. Popietę jūsų žodinė ar rašytinė saviraiška pasieks apogėjų, o jei turite atžalų – šnektelėkite su jais šios dienos vakarą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Rytą išskubėję iš namų, mintimis vis tiek juose pasiliksite. Ir bet ką nuspręsdami ar atlikdami, visų pirma atsižvelgsite į tai, kokią įtaką tai padarys jūsų šeimos gyvenimui. Neturėdami aiškių atsakymų, pasitarkite su savo šeimos nariais. Būdami geri klausytojai, išgirsite tai, ko nesate iki šiol girdėję.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien nenorėsite užsidaryti savo pasaulyje – vis ieškosite, su kuo galima aptarti jums rūpimas temas, su kuo įmanoma pasimatyti ir galbūt net ko nors pasimokyti. Ir turėdami tokią nuostatą, nepraleisite pro ausis jums palankių galimybių ar naujienų, įgysite vertingų pažinčių ar naudingų įgūdžių.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?