Pirmadienio horoskopas – balandžio 11 d.

2016-04-11, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Miškas
Fotolia nuotr. / Miškas

Štai ir naujos savaitės pradžia. Astrologinės prognozės jau čia!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien atrasite laiko savo dienotvarkėje įvairiausiems pašnekesiams ir susitikimams. Tiesa, atsiras ir tokių, kurie remsis autoritetais, norėdami iki pietų paneigti jūsų turimą informaciją. Būkite lankstūs, išradingi ir saviti, kai dienos įvykiai pakryps netikėta linkme, priversdami jus keisti savo planus.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien turėsite kiek savanaudiškų ketinimų, tačiau klysite, tikėdamiesi iš kitų gauti tai, ko jums trūksta. Kai šios durys užsivers – ieškokite būdų išreikšti savo talentus ar atraskite kitus galbūt netradicinius ar jums visa neįprastus būdus, padedančius išpildyti jūsų norus. Nenuostabu, jei būsite priversti šį tą ištraukti iš praeities.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite smalsūs ir norintys daug žinoti. O ir patys turėsite ką kitiems papasakoti, bet kokiame pokalbyje grodami pirmuoju smuiku. Entuziazmą ir bendravimo idilę iki pietų trikdys jūsų partnerių nepasitikėjimas. Popietę ankstesnius nepatogumus pakoreguos draugų ar kolegų pasiūlymai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien retkarčiais jums pravartu pasislėpti nuo įkyrių žvilgsnių, nesiveliant į diskusijas apie darbą ar sveikatą. Tuo metu derėtų ir viena, ir antra pasaugoti. Popietę netrūks stebinančių įvykių darbo vietoje, kuriais neskubėsite patikėti, tačiau lengvai rasite nišą, padedančią save realizuoti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Komandinio darbo dvasia ir poreikis tinkamai save grupėje išreikšti jūsų nepaleis visą dieną. Tiesa, galite akimirką nuklysti į poreikį viską daryti savaip, pamindami bendražygių pageidavimus. Laimei, popietę žinosite ne vieną originalų būdą ar turėsite reikiamų žinių, kad jūsų bendra veikla eitų lyg iš pypkės.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite neabejingi tam, kaip kitiems atrodo jūsų žodžiai, poelgiai ir pastangos. Ir bent iki pietų riedėti laisvu bėgiu bus neįmanoma, labiausiai dėl šeimos narių prašymų. Vakarop pajutę, kaip nuo jūsų nepriklausančios jėgos keičia jūsų darbo tikslus, joms nesipriešinkite, o padėkite, atverdami širdį naujoms galimybėms.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien galėsite išmokti vertingų dalykų, jei nesustosite, vos susidūrę su eilinėmis, kasdienėmis problemomis, tokiomis kaip informacijos stoka ar neįvykę susitikimai. Iš tiesų, atvirumas kitokiems požiūriams ir žmonėms, kurie turi kitokias patirtis, praturtins jūsų dieną ir leis išgirsti kokių nors intriguojančių istorijų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus svarbu gilintis į tai, ką sako kiti žmonės, nepaisant to, kad viršų ims paviršutiniškumas ir lengvabūdiškumas. Jei iki pietų šio to jums reikalingo stokosite, prašykite kitų, jums bus suteikta. Vakarėjant nesuklysite kitu žvilgsniu pažvelgę į įprastas užduotis ir paprašę pagalbos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būti gerais klausytojais jums bus nelengva, bet svarbu. Iki pietų žūtbūt norėdami kam nors ką nors įrodyti, nieko nepešite. O popietę pasirinksite ir sau, ir kitiems palankesnę kryptį, ypač, jei išdrįsite surizikuoti ką nors neįprasto pasiūlyti savo antrajai pusei ar kitam jums svarbiam žmogui.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kuo daugiau atlikti jums bus svarbiau nei veltis į įvairiausius pokalbius ar net ginčus darbo vietoje. O jei kas nors pastos jums kelią, regis, to priežastis jūsų praeityje. Vakare namuose gautus patarimus panaudokite gerindami savo savijautą ir tinkamiau pakoreguodami savo dienotvarkę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turėsite pakankamai polėkio, gyvenimo džiaugsmo ir kūrybiškų sprendimų, kurie gali įdienojus išnykti dėl jūsų komandos narių skeptiško požiūrio. Laimei, popietę tai susigrąžinsite, jei atidžiai klausysitės net pačių keisčiausių naujienų, dalyvausite susitikimuose ar dalinsitės savo neįprastomis žiniomis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien daug svarbiau bus susidoroti su šeimos rūpestėliais nei užkariauti vadovybės palankumą. Tačiau jūsų norai eis vienu keliu, o gyvenimas – kitu. Įvykdžius darbdavių reikalavimus, popietę jūsų galvoje sukiosis originalių minčių apie tai, kuo galite praturtinti savo namus ir jūsų šeimos narių gyvenimą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?