Antradienio horoskopas – balandžio 12 d.

2016-04-12, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Rožės
„Fotolia“ nuotr. / Rožės

„Rytas iki 11.10 val. nėra efektyvus svarbiems darbams, tad svarbiausius dienos veiksmus planuokite nuo pietų. Ypatingai tinkamas metas skirti dėmesio šeimos nariams, namams, buičiai. Taip pat tinkama diena pirkti drabužius, kosmetiką bei apsilankyti grožio salone. Tai viena iš gražiausių ir ramiausių balandžio dienų“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien būti atidiems artimiesiems jums bus ir svarbu, ir gera. Dosnumu ne tik juos, bet ir visus, kurie, jūsų galva, to nusipelnė, apdovanosite. Ir duodanti ranka kaip visuomet išliks pilna. Ar studijuojate, ar keliaujate, ar realizuojate save darbe, būsite žavūs, iniciatyvūs ir tinkamai konkuruojantys.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien eikite vedami savo širdies ir pasikliaukite geranoriškumu žmonių, su kurias bičiuliaujatės, dirbate ar mokotės. Nors savo jausmų nenorėsite atskleisti, jie išsiverš į paviršių, tokiu būdu jums ne pakenkdami, o išryškindami jūsų patrauklumą, suteikdami daugiau malonių akimirkų, susijusių su artimais ryšiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jūsų dėmesį patrauks tikrai ne vienas gyvenimo aspektas, suteikiantis jūsų dienai daugiau spalvų. Jums seksis padaryti gerą įspūdį kitiems, o tai sužadins jūsų viltis darbe, išnyks jūsų draugiškų ar partneriškų ryšių kelyje stovėjusios kliūtys, gausite pasiūlymų užmegzti naujus socialinius ryšius ar pagerinti esamus.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jūsų nuotaika svyruos, tai pakildama iki maksimumo, tai nusileisdama žemyn, ir to niekaip nepajėgsite suvaldyti, o juo labiau nuslėpti. Tokiu būdu kiti prie jūsų prisitaikys, o ne jūs prie jų. Be to, bus noro kažkuo patikėti, galimybių kitus įtikinti ir išnyks priežastys, trukdžiusios jums mėgautis savo darbo rezultatais.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bus pagundų pasislėpti nuo pasaulio, pavyzdžiui, ryte net nelipant iš lovos. Deja, tokiu būdu prarasite galimybę pasinaudoti jums pasiūlyta pagalba, dėl kurios bet kokia net painiausia užduotis taps įveikiama. Vos ką nors panorėsite išbandyti, tuoj atsiras reikiamų priemonių, žmonių, žinių ir minčių.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Tai diena, kai pastangos būti geru komandos žaidėju ar vesti bendražygius paskui save - geras ženklas. O kai rasite žmonių, tikinčių ir besiklausnačių, atskleisite dar didesnius savo žinių lobius, pavyzdžiui, mokydami juos. Asmeninis gyvenimas taps turtingesnis ir turiningesnis, panaudojus šiandien iškritusias kortas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien sėdintiems rankas sudėjus, aibė šaunių galimybių praeis pro šalį. Norėdami susitelkti vien į darbą ir savo pasiekimus jame, vis dėlto atsižvelkite į žmones, su kuriais dirbate, ar su kurias susiduriate dėl savo darbo pobūdžio. Vakare skubėkite į pasimatymą su savo antrąja puse, o vienišieji, neatsisakykite siūlymų susitikti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien norėdami vis pareikšti savo nuomonę, retkarčiais šį tą sukursite, visa širdimi tikėdami tuo, ką šnekate. Laimei, ši objektyvumo stoka jums padės, užuot trukdžiusi. O tinkamai sudėlioję prioritetus, nestokodami pasitikėjimo, motyvacijos ir ryžto, atversite sau daugiau galimybių užsidirbti, ar pagerinti darbo eigą ir aplinką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būkite atviri šeimos narių prašymams padėti ir jų rekomendacijoms, kurios išties bus vertingos gerinant jūsų kasdienį gyvenimą ar savijautą. Tiesa, jūsų asmeninės galios išaugs, padėsiančios jums kurti, ryšiams su vaikais stiprinti, priešingai lyčiai sužavėti ar laimėti rungtyse, kuriose dalyvausite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Jei šiandien perleisite iniciatyvą kitiems, prarasite progą atlikti besąlygišką tarnystę savo bendruomenei, pabūdami savanoriais ar išpildydami savo šeimos nario svajonę. Be to, pasakosite įtaigias istorijas, kurios sušildys ne vieną. Tikėkite tuo, ką gero darote, net jei rezultatų kol kas nematyti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų darbštumas svarbi vertybė, tačiau yra ir daugiau nišų, paversiančių jūsų dieną ne eiline. Viena tokių - tai kuo nors apdovanoti savo artimuosius. Kita - tai aistringai, kūrybiškai, su ugnele akyse ir nevengiant sveikos konkurencijos, įsitraukti į grupės veiklą ar sujungti savo bičiulius, siekiant įgyvendinti kokią nors idėją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tinkamai pokalbiuose, susitikimuose ar rašiniuose naudosite savo vaizduotės galias. O leidę savo talentams išsiskleisti, pajusite, kaip jie padeda jums siekti profesinės sėkmės, įtikinti vadovybę patikėti jums ambicingesnius projektus. Visa tai padidintų jūsų pajamas, įtaką ir leistų jums laimėti konkurencinėje kovoje.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?