Trečiadienio horoskopas – balandžio 13 d.

2016-04-13, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Drugelis
„Fotolia“ nuotr. / Drugelis

„Pasistenkite kuo daugiau nuveikti iki 17 val., kadangi laikas nuo 17 iki 19 val. nusimato konfliktiškas, sunkiai suvaldomas ir avaringas. Vakaras nuo 21.40 val. labiau tinka ramiam poilsiui namuose bei meditacijai nei aktyviam bendravimui“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

 

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien turėsite daug gražių planų, tačiau juos ir tai, kaip link jų judėsite, derinkite su savo šeimos narių planais, norais, pageidavimais. Tokiu būdu išsirinksite pačius tinkamiausius pirkinius ir kupini polėkio darbuositės. Dėl to ir galimas darbdavių nepasitenkinimas vakare ar jūsų pačių klaidos neteks galių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien bus lengva dalytis su aplinkiniais viskuo, kas jums aktualu ir gauti iš aplinkos tai, ko ieškote. Tokiu būdu, iki vakaro jausitės išklausyti, suprasti ir mylimi. Vakarop ruoškitės apginti savo nuomonę, antraip kažkas užgesins jūsų entuziazmą, sugriaus jūsų ramybę ar net privers jus kai kuo suabejoti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien nepavyks išlikti abejingiems, kai reikės apsispręsti dėl pirkinių, atlyginimo ar kitokio apčiuopiamo gėrio. Gal net kažkas iš jūsų šeimos jums padovanos žadėtą dovaną. Tačiau už tai, kad šį tą gausite, vakarop turėsite kai ką mainais atiduoti ar bent perleisti iniciatyvas kitiems, kas, regis, jums bus nevisiškai malonu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums paslėpti savo emocijas bus praktiškai neįmanoma, ir bent iki vakaro neverta. Kai į pasaulį žvelgsite nuoširdžiai ir atvirai, įvairiausi pokalbiai ir susitarimai vyks sklandžiai ir lengvai, o jūs gausite ieškomos informacijos. Kai dienos pabaigoje jūsų idilę partneriai bandys patobulinti, būkite tvirti ir žinantys savo galias.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien pailsėti jums būtų ne pro šalį, viena bėda, kad tuo atveju, turbūt nemažai santaupų vėjais paleistumėte. Na, o jei privalote darbuotis, leiskite kitiems groti pirmuoju smuiku, nes iš to visiems bus daugiau naudos. Tiesa, vakare turėsite rasti jėgų ir noro keisti savo įprastą dienotvarkę ar bent vakaro planus.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien nusipelnyti komandos pagarbos jums bus lengva ir savo žodžiais, ir darbais, ir net nededant jokių papildomų pastangų. Tiesa, priminti apie tai, kuo esate nepakartojami – tiesiog būtina. O kai vakare susidursite su prieštaraujančiais, tik tuomet leiskitės į diskusijas, kai įsivaizduosite save jų vietoje.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien svarbu nesnausti tuomet, kai pamatysite, jog jau esate pasiekę viršukalnę. Kaip lengvai iki jos per dieną pakilsite, taip lengvai vakare žemyn nusirisite. O norėdami išlaikyti esamą status quo, vis sau priminkite, kad kiekvienas jūsų judesys yra stebimas. Praverstų ir bent vienas nesavanaudiškas poelgis.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien tikėsite savimi ir jūsų komandoje bus nemažai jumis pasitikinčių. Kai netrūks pasekėjų, jums gali kili mintis, kad nesvarbius veikėjus galite aukoti dėl bendro rezultato. Deja, vakaro įvykiai parodys, kad viskas yra priešingai. Būdami smulkmeniški ir atidūs kiekvienam, sulauksite padėkos.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite visas priežastis judėti pirmyn, tačiau vos pajudėję suprasite, kad daugiau pasiekiate ne siekdami, o stiprindami esamas pozicijas. Ir tai geriausiai darysite ne vieni, o kartu su tuo, kuo besąlygiškai pasitikite. Vakare nepiktnaudžiaukite, primygtinai kitiems ką nors siūlydami.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien turėsite šalia žmonių, kurie negailėdami laiko, teiks jums patarimus, pažadus ir dar bala žino ką. Laimei, jums to reikės ir žinosite, ką su šiomis gėrybėmis galite nuveikti. O jei nežinosite – bus su kuo pasitarti. Viena bėda, vakare pamiršite apie šią galimybę, nusprendę, kad pasaulis sukasi tik apie jus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nesiskųsite, kad trūksta veiklos, kad ji nuobodi ir kad niekas nepalengvina jūsų naštos – turėsite viską, ko trokšta jūsų širdelės, beliks tik darbuotis iš peties. Įsitikinę, kad viskas tobulai atlikta, vis dėlto negalėsite vakare mėgautis poilsiu, nes jį drums nykūs prisiminimai ir netikėtos naujienos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien lesite kitiems jumis žavėtis ir patys negailėkite kiekvienam jums patinkančiam asmeniui žodžių ir padėkų. Tokiu būdu lengvai atrasite patikimų pakeleivių ir sukursite ką nors įstabaus. O kuo labiau pasistengsite, tuo mažiau tikimybės, kad vakare kažkas iš jūsų bendražygių vienu rankos mostu nubrauks jūsų pastangas.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?