Penktadienio horoskopas – balandžio 15 d.

2016-04-15, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Penktadienis
„Fotolia“ nuotr. / Penktadienis

„Svarbiausius dienos veiksmus planuokite iki 13.10 val., kadangi antroji dienos pusė atneš nemažai iliuzijų, kurios neleis adekvačiai įvertinti situacijų. Ypač sudėtingas laikas nusimato tarp 21.30 ir 23.30 val. Šiuo metu bus sunku išvengti kivirčų ir konfrontacijų“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ko jau ko, o užsidegimo ką nors nuveikti turėsite daugiau nei ko kito. Ir net jei ne viskas sparčiai judės pirmyn, jūsų kūrybiškumo, gyvenimo džiaugsmo ir tikėjimo, kad viskas įmanoma, netruks iki pat dienos pabaigos. Puoselėkite ir tobulinkite pradėta, pasikliaudami savo žiniomis ir įsitikinimais.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien didžiausios aistros virs jūsų asmeninėje erdvėje ir jūsų vidiniame pasaulyje. Ir tai, iki ko links jūsų širdis, norėsite kuo giliau paslėpti nei afišuoti. Viena vertus, bus kas jus tam motyvuoja, kita vertus, bus kas ir palaiko ar padeda. O tokiu būdu kažkokie privatūs reikaliukai dėliosis visai sklandžiai.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandiena jums negailės ir gerų emocijų, ir malonių pokalbių, ir uždegančios partnerystės. Galimas daiktas, kad taip įsivažiuosite, jog negalėsite sustoti. Vis dėlto, vakare suprasite, kad turite priežastį net tik irtis pirmyn, bet ir pasižiūrėti į tai, kas jums už nugaros. Jie jums gali praversti kaip partneriai.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėdami sustiprinti savo darbo, uždarbio ir karjeros tikslų kampus, imkitės ryžtingų veiksmų. Tai viskas, ko reikia būti aktyviems, susitelkusiems į tikslą, net tuomet, jei rezultatai vis dar neišryškėja. Vakare turbūt įsigysite reikalingų priemonių savo sveikatai pagerinti ar buičiai patobulinti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien darysite viską, kad nuo jūsų nenuleistų akių. Tam pasitelksite savo iniciatyvas, dažniausiai susijusias ne su nuobodžia kasdiene veikla, o su kūrybiškumu, pramogomis ar vaikais. Vakare turėsite tęsti kas pradėta, imdamiesi atsakomybės tiek už savo, tiek už aplinkinių laisvalaikį.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų norai mažai kam rūpės. Visi norės, kad jūs pildytumėte jų pageidavimus ar gėrėtumėtės darbo rezultatais visų, kurie norės pasirodyti. Tiesa, šeimos nariai jus įtrauks į savo iniciatyvas, kurioms tinkamai atlikti reikės ir jūsų, o vakare atsiras dar daugiau priežasčių to neatsisakyti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums skirta komandinė užduotis, kurioje galėsite pasirinkti patinkantį vaidmenį. Partnerystė teiks džiaugsmo, bus daug bendravimo, susitikimų ir diskusijų, kuriose likti abejingiems nepavyks. Dienos pabaigoje maloniau pasijusite draugų kompanijoje, kurioje būsite paprašyti duoti patarimą ar paaiškinimą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien mėgaukitės galimybe parodyti savo pasauliui, ką sugebate ir tokiu būdu gausite visko, ko geidžia jūsų ambicingoji asmenybės dalis. Savo galimybes dar labiau padidinsite, jei laiku išsakysite kitiems asmenims reikalingus pagyrimus. Vakare derinkite savo norus su esamomis galimybėmis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jums lemta laimėti mokančiojo mėgautis gyvenimo teikiamais džiaugsmais titulą. O jei jūsų darbas susijęs su mokymu, galite neabejoti, kad visa auditorija jūsų klausysis akis ir ausis ištempusi. Kodėl? Nagi todėl kad jūs būsite užpildyti ryžto, įkvėpimo, kūrybiškumo, atsakomybės ir pasitikėjimo savimi.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien meilės namams ar šeimai temas skatins kai kurie praeityje įvykę įvykiai. Juos atkapstę, bet ties jais nesustoję, įgysite jums reikalingų žmonių pasitikėjimą. Garsiai nekalbėdami apie savo gerus darbus, vakare turėsite išlaikyti kažkokį atsakomybės egzaminą, kuris dar labiau sustiprins jūsų ryšius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų gerųjų patirčių šaltinis – kiti žmonės. Tai ir jūsų atroji pusė, ir jūsų kaimynas, ir jūsų giminaitis, ir jūsų kolega, ir jūsų kirpėja ar šiaip koks praeivis. Matykite juose vis ką nors gera, nesiliaukite jais žavėtis ir juos girti. Vakare komandinės užduotys atrodys rimtos ir kiek įgrisusios, bet jums naudingos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandiena – tai rimtų darbų laikas, kai vilioja eilinės kasdienybės smulkmenos, tačiau dėl visiško komforto jas atliekant, jums reikės matyti tikslą. Be to, leiskite savo gebėjimams išsiskleisti, nes būtent dabar galite atrasti kryptį ar priežastį juos geriausiais išreikšti. Vakaro užduotys, regis, vis atidėliotos, bet įveikiamos.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?