Savaitgalio horoskopas – balandžio 16–17 d.

2016-04-16, 15min.lt, ji24.lt
Fotolia nuotr. / Levandos
Fotolia nuotr. / Levandos

„Šeštadienį iki 14.15 val. vargu ar pavyks veikti be klaidų ar aiškiai susikalbėti su aplinkiniais, protingiau būtų šį laiką skirti paprastiems darbams arba poilsiui. Sekmadienį bus nesunku pastebėti smulkmenas, išmokti kažko reikalingo. Tai nėra palanki diena kūrybai, šventėms ar meilei, kadangi dauguma žmonių norės pasirūpinti praktiškais gyvenimo aspektais“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį savo mintimis ir žodžiais nusipelnysite įtakingų žmonių dėmesio ir gal net būsite už tai atlyginti. Šeštadienį žinosite, kaip pasilinksminti ir kitiems suorganizuoti pramogą. Sekmadienį nerūpestingos mintys bus nuvytos šalin visokių neatidėliotinų užduočių ar buities darbų. Kyla abejonių, ar jums tai patiks.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kai savaitgalį sakysite savo nuomonę garsiai ir aiškiai – jumis tikės. Tiesa, šeštadienį geriau už kitus mokėsite pailsėti, mielai nekeldami kojos nei iš namų, nei iš savo asmeninio pasaulio. Sekmadienį pasistengsite, kad jūsų uolumas pasitarnautų jūsų saviraiškai ar leistų sukurti ką nors apčiuopiamo, net jei palaikymo gretos menkos.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį jums verčiau nutylėti tai, ką sužinosite. O sužinoti tikrai bus ką. Todėl šeštadienį vis kažkur skubėsite, nes surinkti kuo daugiau informacijos jums bus gyvybiškai svarbu. O sekmadienį bandysite tai suvokti, užsidarę savo namuose ar kitoje jaukioje vietelėje. Tiesa, turėkite galvoje, kad tų sienų kiti žmonės gali nepaisyti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį būdami tarp draugų, užduosite jiems nemažai klausimų, kurių atsakymai keis jūsų santykių eigą. Nieko tokio pavojingo, tik kelios aiškumo akimirkos. O dar, šeštadienį pavilioti apsipirkimo džiaugsmų, sekmadienį sieksite viską atlikti nenukrypstant nuo dienotvarkės. Nepaisant to, bus kas ją įnirtingai koreguoja.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį gauta informacija gali pakeisti jūsų nusistovėjusią kasdienę tvarką ar požiūrį į sveikatą. Šeštadienį jūsų asmeniai poelgiai prikaustys kitų dėmesį ir jums beliks pasistengti, kad išlaikytumėte jį kuo ilgiau. Sekmadienį to daryti neverta. Verčiau užsiimti kokiu nors nerizikingu ir pasitenkinimą teikiančiu pomėgiu.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį vyksiantis pokalbis su atžalomis keis jūsų požiūrį ar kokius nors jūsų planus. Šeštadienį norėdami išlikti savimi, raskite vietą, kurioje galėsite užsiimti tuo, ką mokate geriausiai ar tiesiog pasvajoti. Sekmadienį iš savęs ir visų kitų reikalaudami tvarkos ir nuoseklumo, šio to pasieksite, tačiau kai ką šeimoje suerzinsite.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį gali būti svarbių įžvalgų šeimoje. Šeštadienį pakvieskite draugus, šalia kurių patirsite ne tik džiugių bendros veiklos akimirkų, bet ir saugesni jausitės. Sekmadienį draugauti geriau seksis su vienatve, kuri padės nešvaistyti brangaus laiko vėjais. Tačiau tiems, kurie kvies jus susitikti ar jus šnekins, nebūkite kategoriški.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį būkite atidūs aplink jus sklandančiai informacijai, o esant progai mokykitės naujų dalykų. Šeštadienį belaukdami, kol kiti pagirs jūsų pastangas, patys komplimentų jiems negailėkite. Sekmadienį vietoj pagyrimų dažniau išgirsite kritiką, ypač jei negrąžinsite skolų kai kam iš savo bičiulių.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį turėsite raktažodžių, kurie padeda rasti kelią iki geresnės sveikatos ar harmoningesnės buities. Šeštadienį būsite patys tikrieji optimizmo, džiaugsmo ir šypsenų skleidėjai. Sekmadienį siekdami tobulumo, tikslumo ir tvarkos, save pereikvosite. Laiku sustokite ir pailsėkite.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį turėsite keletą esminių pamokymų savo atžaloms ar mylimiesiems. Šeštadienį tiltai, kuriuos tiesite tarp savęs ir savo šeimos narių, bus išties tvirti ir stiprinantys abipusį pasitikėjimą. Sekmadienį plėsite savo įtakos sferas, gerinsite ryšius ar gilinsite žinias. Deja, nuovargis ar praeities šmėklos užstos jums kelią į tobulybę.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį, pasirausę praeityje, atrasite jūsų namams ar šeimai reikalingos informacijos. Šeštadienį jums netrūks konkurencinės dvasios. Ir nors nelaimėsite, išlošite šį tą vertingesnio – įdomių pašnekovų ir patikimų pakeleivių. Sekmadienį tikėsitės kažką gauti iš kitų asmenų, tačiau jūsų bičiulis turės kitokią nuomonę.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Savaitgalį pasišnekučiuokite su draugais – tai padės jums į kai ką pažvelgti kitų žvilgsniu, šį tą suprasti ar įsisavinti. Šeštadienį norėsite veiklos, kuri padeda uždirbti ar išreikšti jūsų prigimtinius gabumus. Sekmadienį paprašyti pagalbos, suskubkite padėti kitam žmogui, pamiršdami apie savo ambicijas.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?