Pirmadienio horoskopas – balandžio 18 d.

2016-04-18, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Tiltas
„Fotolia“ nuotr. / Tiltas

„Tinkama diena plaukų kirpimui, apsilankymui pas medikus bei tvarkos įvedimui tiek darbe, tiek ir namuose. Nuo 16.30 val. nereikėtų vengti ištiesti pagalbos ranką vargstantiems, prašantiems patarimo, likimas jums už tai atlygins“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje jūsų požiūris nesutaps su jums skirtomis darbo užduotimis, tačiau tik nuo jūsų priklausys, ar tai sugadins jūsų dieną, ar paskatins jus ieškoti kitų kelių. Juo labiau kad vadovybė turės išmintingų rekomendacijų, o jūs rasite geriausią būdą savo įgūdžiams pritaikyti. Ne gana to, šypsokitės, ir jumis patikės.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šį rytą atsitrenkę į tuos, kurie neketina suteikti jums reikalingo palaikymo, vėliau suprasite, jog nusiminti nebuvo nė menkiausios priežasties. Vėliau, kai patys rasite tinkamais priemones ar informaciją, kiti nuspręs kreiptis į jus patarimo. Ir gavę progą kitus pamokyti ar nukreipti (ne visada tiesiogiai), pajusite bendradarbiavimo galią.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Galbūt startuosite iš savo partnerių sulaukę ne ko kito, o abejingumo, tačiau tai tokia smulkmena, lyginant su tuo, ką jums yra paruošusi ši diena. Tiesa, daugelis šių gerų dalykų liks žinomi tik jums, na ir gal dar jūsų šeimos nariams. Su jais bus ką aptarti ir dėl ko susitarti, o jūsų draugai užsigeis tapti jūsų partneriais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien daug planuosite ir daug įvykdysite, net jei ryte suabejosite galimybėmis pakelti visą jums suverstą naštą. Abejonėms išnykus, jūsų komandą suvienys sėkmingai užmegzti ryšiai, sureguliuota komunikacija ir tinkamai parinkta informacija. Ne gana to, meilė darbui, darys stebuklus, ištirpdydama visas jūsų kelyje stovėjusias kliūtis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Ryte šio to užsigeidę, būsite nedelsiant sustabdyti, gavę priminimą, kad rizikuoti – nevalia. Vis tiek nesiliausite stengtis kiek išmanydami dėl savo materialinės gerovės ir, laiku panaudoję savo iškalbą, gausite laimingą bilietą vykti jums reikalinga kryptimi. O supratę, kad turite reikalingą biudžetą, imsitės laisvalaikio, pramogų ar atostogų planavimu.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Ši diena jūsų. Ir tegul rytinės kliūtys namuose ar net visa skeptikų armija jūsų nuomonės nekeičia. Greitai įvykiai pakryps taip, kaip reikia jums: sulauksite jų pagarbos, o jūsų žodžiai nuskambės taip, kad niekas neišdrįs su jumis ginčytis. Be to, galų gale šeimos nariai patikės, kad gauti pasiūlymai verti dėmesio.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite tikslą susikurti tokią aplinką, kurioje pavyktų išsaugoti savo autentiškumą ar anonimiškumą. Tam tiks visos legalios priemonės ir tai bus įmanoma vos įveikus ryto slenkstį – tuomet kažkas ignoruos šį jūsų poreikį. Nepaisant to, sekite įvykius, nes tinkamu metu įvykęs susitikimas gali vykusiai pakreipti įvykius.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte komandinis darbas niekaip neįgaus tinkamo pagreičio. Tačiau greit suprasite, kad jums reikalingų dalykų ieškote ne ten, kur derėtų. Pasikalbėkite su partneriais ar kolegomis – jie turi atsakymus. Tiesa, nerkite kuo giliau, kad juos suprastumėte. Be to, kuo rimčiausiai traukite į dienos šviesą savo primirštus gebėjimus, reikalingus darbui atlikti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Ryte gerokai perlenksite lazdą iš savęs ir iš kitų itin daug reikalaudami. Tokiu būdu net save įvarysite į kampą. Per dieną ženkite tvirtai, realiai vertindami pasirodžiusias galimybes ir pasiruošę jas aptarti su kolegomis. Tiesa, jūsų rimtumas pateisinamas kūrybiniuose ar su pramogomis susijusiuose projektuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte bus verta stengtis, kad jūsų gerų norų neuždengtų blogi praeities šešėliai. Ir kai, savo nuostabai, greit juos pamiršite, sugrįš gera nuotaika, kūrybiškumas, optimizmas ir pasitikėjimas savimi bei pasauliu. Tiesa, viską seksite savo visa matančia akimi. Ko dar trūksta? Nebent lašelio jaukumo namuose. Raktas slypi praeityje.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Neapsitverkite aukštomis sienomis, net jei ryte būtų nepaprasta derinti dvasines ar materialines vertybes kolektyve ar tarp draugų. Kalbėkitės, analizuokite ir surasite aiškius atsakymus, kurie gali šį tą pakeisti. Be to, pokalbiai su draugais ar kolegomis bus ne tik smagūs, bet ir padedantys atsirinkti tai, kas padeda ir kas kenkia.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nenuostabu, jei šį rytą diskutuodami su vadovais šiek tiek užtruksite, kol prieisite vieningos nuomonės. Laimei, kalbėdami apie atlygį, galite šio to pasiekti. Nors gausa nepasipils, diena bus puiki. Pirma, dėl to, kad turėsite komandą, kuri padeda jums matyti paslėptus dalykus, antra, dėl informacijos ar racionalių pokalbių.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?