Antradienio horoskopas – balandžio 19 d.

2016-04-19, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pavasaris
Fotolia nuotr. / Pavasaris

Pradedame naują dieną. Ką šį kartą atskleis astrologės prognozės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki popietės tęsdami pradėtus darbus ar juos baigdami, būsite kruopštūs ir nuoseklūs, tačiau nauji darbai kris iš rankų. Sėkmei popietę jums reikės partnerių. Ji didės, jei panaudosite kompromiso ir diplomatijos galią. O jei darbdaviams kils abejonių dėl jūsų asmeninių iniciatyvų galios, ieškokite būdų gražiai įtarimus atremti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors šiandien jūsų dalią kiek apsunkins siekiantys jums kažką įrodyti, dėl to kelio nepamesite. Tiesa, praverstų iki popietės rinktis jau pramintus takus ir nesivelti į rizikingus, nepatikimus žaidimus. Vėliau vaikščiodami kompromisų takeliais būsite ir puikūs darbuotojai, ir nuostabūs kolegos.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Nors iki pietų turbūt išskubėsite iš namų, savo širdį paliksite namuose. Tokiu būdu netruksite sukurti jaukią ir saugią aplinką bet kurioje žemės vietoje. Tačiau naujas iniciatyvas palikite popietei, kai netrūks kūrybiškumo ir tikrumo tuo, ką darote. O jei kiltų noras įvesti negrįžtamus pakeitimus komandoje, nebūkite kategoriški.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dalį dienos turėsite įvairių pokalbių, užduočių ir išvykų, kai nevalia ignoruoti gaunamos ar siunčiamos informacijos tikslumo. Popietę rūpės jaukumas ir harmonija ten, kur būsite. Beje, nejauku gali tapti dėl tų, kurie nepasitikės jūsų gerais norais ir įtariai seks kiekvieną jūsų žingsnį, jus kritikuodami ar tikrindami.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Nors šiandien jūsų optimizmą gesins ir visaip požiūrį koreguos jūsų pokyčiai buityje ar dėl sveikatos, jūs būsite nelinkę be kovos pasiduoti. Iki popietės būkite kritiški ar apskaičiuojantys kaskart kilus norui išleisti savo pinigus. Kažin, ar planuojami pirkiniai prasmingi. Vakarop įsivelsite į jums mielų susitikimų ir pokalbių verpetą.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje susilaikykite nuo kritikos, kuri kils dėl menkniekių, bet veikiau trukdys nei padės jums vykdyti savo dienos misiją. Būdami paslaugūs, sulauksite dėkingumo, o popietę nesusilaikysite, išvydę šį tą gražaus. Tiesa, nusipelnyti pasitikėjimo tų, kuriuos mylite, gali tapti labai sudėtinga.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai šiandien namuose knibždėte knibždės skeptikų, jūs vis tiek rasite būdą, kaip išlipti sausiems iš vandens. Nors iki pietų rinksitės stebėti, o ne būti stebimi, popietę darysite viską, kad jūsų iniciatyvoms pritarimo netrūktų. Ypatingai tais atvejais, kai jūs nuspręsite atlikti šį tą dėl kitų žmonių gerovės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų darbo eigos kai kas nesiliaus tikrinti, be to, dar siūlydami jums kažko išmokyti ar kitaip trukdydami. Užuot susierzinę, raskite tame šį tą naudingo. Iki pietų jūsų pastangos komandoje gali būti nematomos, bet prasmingos, o popietę mažiau žadėkite, o daugiau mąstykite apie tai, kokių pažadų neįvykdėte.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien išgirsite vaikų ar mylimųjų norus, kuriuos jausite poreikį patenkinti, tačiau pasiruoškite už tai atitinkamai sumokėti. Ir jei dienos pradžioje jums niekas nerūpės taip, kaip jūsų darbo rezultatai, tai popietę turėsite nukreipti savo dėmesį į komandinę veiklą. Tuomet akimirka, skirta bendražygiams, ir tai, ką kartu galite nuveikti, nebus beprasmiška.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Dienos pradžioje norėsite kai ko egzotiško, o tai gavę, tuoj tam surasite praktišką pritaikymo būdą. Popietę diplomatiškai lipsite karjeros kopėčiomis ar kitaip vykdysite savo misiją darbe. O jei jūsų namuose kažkas nei taip gražu, kaip norėjote, nei taip miela, kaip svajojote, įsitikinkite, ar ne dėl jūsų kaltės.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Dienos pradžioje nesiliausite kritikuoti savo partnerių dėl netinkamų finansinių sprendimų, o siūlydami ką nors naujo, nepastebėsite svarbių detalių. Popietę iš toli gautos ar užsienio kalba sužinotos žinios jums gali plačiau atverti akis. Be to, pokalbiuose bus sunku rasti argumentų, padėsiančių išsisukti nuo temų, ataidinčių iš praeities.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Nors šiandien dėl jūsų draugų elgesio gali iškilti abejonių dėl jūsų planuotų pajamų, neskubėkite daryti išvadų. Verčiau ryte būkite kantresni kitų žmonių silpnybėms, o popietę raskite būdų parodyti kitiems asmenims savo palankumą ir atlikite kai ką, perlipdami per save, kad užtikrintumėte jų pasitikėjimą.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?