Atskleisk savo talentą

2016-04-19, Giedrė Keserauskaitė, Vainuto gimnazija, II g klasė

Balandžio 8 dieną Vainuto gimnazijoje startavo naujas konkursas „Atskleisk savo talentą“, kuris pakeitė pernai jubiliejinį dešimtąjį kartą vykusį dainų konkursą „Lai širdis dainuoja“. Talentų konkursas suteikė galimybę atskleisti ne tik vokalinius, šokio, bet ir kitokius gebėjimus bei talentus.

Nors talentų konkusas vyko tik pirmąjį kartą, tačiau nustebino dalyvių gausa. Renginio žiūrovai išvydo daugiau nei 20 pasirodymų. Džiugu, kad naujajame konkurse gausiai dalyvavo tiek Vainuto gimnazijos mokiniai, tiek svečiai iš kitų miestelių ir mokyklų: Degučių, Katyčių, Žemaičių Naumiesčio gimnazijos, Švėkšnos „Saulės“ gimnazijos. Tarp konkurso dalyvių pasirodymų žiūrovus savo talentais stebino ir svečiai. Emilija ir Nojus iš sportinių šokių klubo „Kubana“ pašoko elegantiškąjį „Vienos valsą“, Tauragės r. Batakių vidurinės mokyklos mokiniai Kamilė Smaidžiūnaitė ir Redminas Šėgžda parodė savo vokalinius sugebėjimus, Tauragės muzikos mokyklos mokiniai Dominykas Pocius ir Vilhelmas Bredelis džiugino visus klarneto garsais, o Austėja Norkutė (taip pat Tauragės muzikos mokyklos mokinė) atliko kūrinį saksofonu. Prie svečių pasirodymų prisijungė ir buvusi Vainuto gimnazijos mokinė Ingrida Tribičiūtė, padainavusi nuostabią dainą.

Konkurso dalyvius vertinti buvo pakviesta kompetentinga komisija: Asta Gužauskienė  - Kintų pagrindinės mokyklos direktorė, Kamilė Smaidžiūnaitė ir Redminas Šėgžda – Tauragės r. Batakių vidurinės mokyklos mokiniai - „Dainų dainelės“ dalyviai, Algirdas Petraitis - Tauragės muzikos mokyklos direktoriaus pavaduotojas, ir Dominykas Pocius - Tauragės muzikos mokyklos mokinys.

Komisija džiaugėsi, kad pasirodymų gausoje išvydo ne tik dainuojančių, šokančių, bet ir sportuojančių ar net gaminančių medžio dirbinius dalyvių, bei paskelbė nugalėtojus. Stilingiausio pasirodymo titulą gavo Vainuto gimnazijos II klasės mokiniai, sušokę jaunatvišką šokį. Didžiausių žiūrovų simpatijų sulaukusiųjų nominacija atiteko Vainuto gimnazijos mokiniams Mantui Norkui ir Mantui Bartkui už jų sportinį pasirodymą bei mažųjų šokėjų iš Degučių Viliaus ir Simonos porai. Geriausio šokio įvertinimas atiteko Žemaičių Naumiesčio gimnazijos merginoms už šokį „Išgalvoti vaiduokliai“. Geriausiu vokaliniu pasirodymu pripažintas Vainuto gimnazijos mokinės Gintarės Muraulaitės dainos atlikimas. O geriausiai komisija įvertino Vainuto gimnazijos mokinio Antano Vilniaus medžio dirbinių pristatymą, Vygailės Vilčiauskaitės iš Žemaičių Naumiesčio vokalinį pasirodymą ir Vainuto gimnazistų Gabrielės Stulgaitės bei Justo Gofmano šokį. Laimėtojams buvo įteikti diplomai ir dovanos, kitiems dalyviams - paguodos prizai.

Vainuto jaunimo klubas „Saulėtekis“ ir gimnazija dėkoja visiems dalyviams bei svečiams, taip pat renginio rėmėjams ir kviečia visus tobulinti savo gebėjimus bei talentus ir dalyvauti konkurse kitais metais.

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-04-19
kažkaip yra susimaišę žmonėms vertybių sistemos. leisti garsus iš burnos ar strakalioti tai ne talentas, tai rimties trikdymas. gal kas prisimenate tą sovietinių laikų anekdotą kažkaip apie lygtais čiukčius, kur pabaiga buvo "užtat mes gerai šokam ir dainuojame"? Prisimenu sovietiniais laikais apie tuos čiukčius būvo daug anekdotų, bet amerikoje tie patys visi anekdotai irgi yra pasakojami bet jau apie lenkus. Kažin ar čia kartais ne amerikos "lietuvių" nuopelnas? Kas keisčiausia kad paprastiems amerikiečiams taip ir atrodo.. Tie anekdotai kaip koks psichologinis ginklas gaunasi. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?