Trečia savaitė iš eilės pareigūnai išaiškina asmenis, neteisėtai laikančius akcizines prekes

2016-04-19, Tauragės AVPK informacija

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai sėkmingai vieną po kito uždaro nelegalius cigarečių taškus. Mėnesio pradžioje pareigūnai išaiškino 2 asmenis, kurių vienas Šilutėje laikė 2 499 cigarečių „NZ“ pakelius, kitas Tauragėje laikė net 3 800 cigarečių „Nz Gold“ pakelius su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Po to sekė dar didesnis laimikis. Pareigūnai išaiškino pilietį, kuris Šilutėje laikė 5 000 cigarečių pakelių „Nz Gold“.

Neteisėtai laikomų cigarečių išaiškinimas tęsiasi trečią savaitę iš eilės. Šį kartą Tauragės apskr. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus pareigūnams įkliuvo 47 m. Šilutės r. gyventojas. Gavę anoniminės informacijos, kad namuose, esančiuose Šilutės r., Traksėdžių k., vyras laiko ir realizuoja ne tik akcizines prekes, bet ir naminukę, vakar pareigūnai nuvyko patikrinti informacijos. Įtarimai pasitvirtino. Kartu su namo savininku apžiūrint gyvenamąjį namą, virtuvės spintelėje ir kambario spintoje buvo rasta 250 cigarečių „Fest“ ir „Fest 7“ pakelių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Virtuvėje ant spintelės pareigūnai rado apie 8,5 l, kaip įtariama, naminukės. Apžiūrėję namų patalpas, pareigūnai paieškas tęsė ūkiniame pastate. Ten, tarp automobilio padangų bei spintelėje, iš viso rasta 970 cigarečių pakelių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Ūkiniame pastate taip pat rasta ir išimta 200 l talpos statinė su dyzeliniu kuru.

Iš viso pareigūnai rado ir išėmė 1 220 cigarečių pakelių su Baltarusijos Respublikos banderolėmis. Asmens atžvilgiu pradėta administracinė bylos teisena.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Kokios šiuo metu apribotos veiklos jums labiausiai trūks?