Trečiadienio horoskopas – balandžio 20 d.

2016-04-20, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Pieva
Fotolia nuotr. / Pieva

Savaitė skuba septynmyliais žingsniais. O ko galime tikėtis šiandien? Atskleidžia astrologė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Saulė paliko jūsų ženklą, įsikurdama Jautyje, dėl ko jums metas prisiminti, kad nevalia savieigai palikti asmeninių finansų srities. Be to, per dieną aptarsite kelionių, atostogų, studijų ar panašius planus, o gal grįšite prie anksčiau diskutuotų. Sėkmės properšos menkos, tačiau rasti sprendimai pravers ateityje.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien Saulė jau keliauja jūsų ženklu, primindama ne tik apie jums ruošiamas gimtadienio dovanas. Tai metas, kai pradedate naują ciklą ir kai suprantate, kaip gera žydėti ir šviesti. Na, dar šiandien bus progų su kai kuo susitarti apie dalybas ar kai kam išreikšti pasitikėjimą. Antraip nei dabar, nei vėliau – nė iš vietos.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien save geriau išreikšite, atsižvelgdami į partnerių rekomendacijas. Ieškokite palaikančios rankos ir patariančio balso, neišspręstiems kūrybiniams klausimams ar susijusiems su vaikų auklėjimu. Tiesa, didelių reikalavimų sau nekeldami, skirkite laiko apsivalymui ir apmąstymams, kol Saulė judės Jaučio ženklu.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Dėl Saulės Jaučio ženkle, jums prasideda išties draugiškas laikotarpis, pripildytas komandinių užduočių ir vienybės jas vykdant. O šiandien savo geruosius ketinimus nukreipsite į privačią erdvę, kai pusiausvyra ir ramybė joje užtikrina ir teigiamus jūsų veiklos rezultatus. O pasitaikiusios kliūtys – tai tik kitokia jūsų galimybių išraiška.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Norintiems realizuoti save darbe verta suklusti, kadangi Saulė, atsakinga už jūsų saviraišką, jūsų karjeros, profesinius ir kitokius pasiekimus yra pasiruošusi padėti. Taigi, jei norite, kad jūsų darbo rezultatus matytų – parodykite. O diskusijose grįždami prie anksčiau aptartų temų ar susitikdami su seniai matytais žmonėmis, gausite jums reikalingų raktažodžių.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Į žemės ženklą perėjusios Saulės pažadai jums optimistiški ir ne tik komfortiškai jausitės, bet ir tinkamai save išreikšite, dalindamiesi savo žiniomis, požiūriu ar keliaudami. Be to, šiandien planuodami vis atidedamus pirkinius namams, būkite atidūs savo šeimos narių nuomonėms ir rekomendacijoms.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Praėjusios dienos vakarą pasikeitusi Saulės padėtis šiandien jus pakvies pirmiesiems bandymams, kurių metu turėsite peržengti komforto zonos ribas, palikdami už nugaros kai kurias senas nuostatas. Tam bus dar laiko, o šiandien suspėkite su kai kuo aptarti niekaip neįgyvendintų asmeninių planų.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien gali tekti tyliai, kitiems nematant ir nedalyvaujant, apmąstyti savo asmeninių finansų strategiją. Tačiau lūkesčių apie sparčius pokyčius nepuoselėkite. Saulė priešingoje Zodiako pusėje jums primins apie partnerystės (darbo, verslo ar asmeninės) svarbą jūsų gyvenime. Realizuokite save šioje srityje ir kitiems padedant.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dėl Saulės Jaučio ženkle jums prasideda darbštus laikotarpis, kai rūpės ne tiek karjera, kiek tinkamai atlikta kiekviena užduotis. Ir tai, kaip jausitės, jums bus ne paskutinėje vietoje. O šiandien bet kokia komandinė užduotis bus įvykdyta nepriekaištingai, jei vadovausitės savo galva ir savo autoritetu.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kai gyvenimas nedžiugina geromis naujienomis, kai ką gero vis tiek galite įžvelgti, pavyzdžiui, Saulę, keturioms savaitėms įsikūrusią jūsų malonumų srityje – atėjo metas kurti, mylėti ir žaisti. O kad vien tai nepabostų, dar šiandien nuvalykite dulkes nuo kokios jums aktualios profesinės temos.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Saulei perėjus į Jaučio ženklą, laikinai atsiras priežasčių labiau rūpintis šeimos ir namų gerove, nei tuo, kas vyksta už jūsų privačios erdvės ribų. O jei šiandien turėsite apsispręsti dėl kursų, studijų, kelionių, reklamos, leidybos – tarkitės su savo bičiuliais ar kolegomis, nevengdami taisyti ankstesnių klaidų.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Saulė Jaučio ženkle jums geriausias laikas įrodyti kitiems, kokie geri pašnekovai, tarpininkai, prekybininkai, rašytojai ar mokiniai esate. Na, o jei šiandien bus ir keletas slenksčių, kuriuos, regis, bandysite įveikti ne pirmą kartą, leiskite autoritetingiems asmenims sudalyvauti priimant sprendimus.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Na2016-04-20
tokios nesamones prirasytos......,kiekvienam zenklui tukstanciai zmoniu priklauso,bet kiekvienas ir jo asm.gyvenimas yra individualybe-negali buti vienodumu.... Nuo kiekvieno zmogaus priklauso ka jis tures rytoj.... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?