Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 21 d.

2016-04-21, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Saldumynai
Fotolia nuotr. / Saldumynai

Kokios astrologinės prognozės iškris ketvirtadienio dieną?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Harmonija santykiuose šios dienos rytą gali atrodyti tik nepasiekiamas tikslas, tačiau greit suprasite, kad veltui darėte skubotas išvadas. Skuba, kitų žmonių pasiūlymų ignoravimas ir bandymai įsikibti į savuosius principus trukdys kurti harmoningą dieną. Tiesa, ir iš naujai užsimezgusių santykių daug tikėtis neverta.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Jūsų energijos resursai, kuriuos šiandien norėsite skirti darbui bus gausūs, bet ne besaikiai. Energingi ir pasiraitoję rankoves griebtis darbų, nepamirškite visų pirma pasirūpinti gera atmosfera kolektyve, o tik po to vykdyti numatytas užduotis. O jei kuri nors iš jų nauja, tik tuščiai išeikvosite jai paskirtą laiką.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Įsitikinę, kad šiandien nusipelnėte džiaugsmo ir malonumų, būsite dėl to teisūs, net jei kažkas iš jūsų bendražygių ryte tuo suabejotų. Įvairiausia veikla, ypač kūrybiška ar susijusi su vaikais ar pramogų kitiems organizavimu, nuteiks maloniai. Tiesa, besigardžiuodami tuo, kas skanaus patiekta ant jūsų dienos stalo, nepervertinkite savo galimybių, ypač tuomet, kai reikės rizikuoti ar būti susitelkusiems.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Nepaisydami visokių rytinių peripetijų darbo vietoje, šiandien žinosite daug būdų pasirūpinti santykiais su savo namiškiais. Galimas daiktas, jog kai kas iš jų paprašys didesnių pastangų ar nuoširdesnio dėmesio, ir jūs neabejosite, jog galite tai suteikti. Beje, ant kabliuko nepakibkite, gavę pasiūlymą įvykdyti šį tą jums visiems neįprasto.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien reikės kur nors nuvykti, su kai kuo susitikti, mokytis, bendrauti, keistis žiniomis ir informacija. Kai apstu bendravimo, gali būti sunku išvengti kai kurių nuomonių skirtumų. Šį slenkstį įveikę ryte, vėliau turėsite dar vieną, kuris neturėtų jūsų erzinti: užmaršumas, vėlavimai, neįvykę susitikimai ar pražiopsoti faktai.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai ryte kažkas norės jums šį tą įbrukti, būtų išmintinga padėkoti, bet atsisakyti. Tokiu būdu apsaugosite tai, kas jūsų ar sustiprinsite savo vertę. Tokią pat paslaugą sau padarysite ir nesidairydami po parduotuvių lentynas, antraip greit išryškės šios dienos pirkinių trūkumai, o dalis jų iš viso jums nereikalingi.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien jums gali kilti minčių, kad turite galių padaryti šią dieną nuostabia švente kitiems. Tiesa, kai kas dienos pradžioje tokias jūsų mintis sudrebins iš pagrindų. Laimei, jūs nepasiduosite, tikėdami, kad galite būti ne tik savo, bet ir kitų žmonių laimės kalviai. Tame slypi dalis tiesos, tačiau ar visiems to reikia?

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Leisdami sau kiek pabėgti nuo kasdienybės nenusidėsite, tačiau tuo būsite apdovanoti tik tuo atveju, jei ryte nepabūgę pažvelgsite realybei į akis. Susitaikę, kad negalite daugelio dalykų pakeisti, palengvinsite sau užduotį. O jei tektų belstis į duris, kurios jums užtrenktos, naudokite komplimento, teisingumo ir tolerancijos galias.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien turėsite ne vieną priežastį įsitikinti, kad daug rankų didelę naštą pakelia. Ir jei ryte nesuklupsite, norėdami komandos priblokšti savo kūrybiškumu, vėliau tapsite puikiais jos žaidėjais, žinančiais kaip pasitarnauti komandos sėkmei. Atidžiai klausydamiesi grupės narių, paskatinkite juos būti atidžiais ir nesigriebiančiais naujų projektų.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Tiesa ta, kad šiandien būsite orientuoti į rezultatą, kuris turėtų pasimatyti jūsų darbe. Deja, apie jį galima bus pagalvoti tik tuomet, kai rytinė sumaištis namuose nurims. O jau tuomet apsižvalgykite aplink save – ar viską padarėte, kad jūsų ambicijos neužstotų saulės kitiems, o darbo rezultatai būtų ne tik matomi, bet ir reikalingi.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų optimizmas, pasitikėjimas ir sukauptas žinių bagažas švies iš toli. O tai turėtų būti sėklos, kurias sėsite tarp žmonių, kuriuos per dieną sutiksite. Ir nors ryte kils keletas abejonių ar prieštaringai pakrypęs įvykių srautas nenuneš jūsų gerų norų šuniui ant uodegos, vėliau sėkmingai tęsite savo misiją.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galvodami kokiais perlais galite apdalinti kitus, visiškai susipainiosite ir niekuo neįstengsite kitų praturtinti. Verčiau susitelkite į bendradarbiavimą, kurio metu jums reikės daug ko paprašyti kitų, pripažįstant sau, kad mokėti imti ne mažiau svarbu nei mokėti dalintis. Ir dėl to (ar dėl kitų priežasčių), įvyks mažutės vidinės permainos.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?