Penktadienio horoskopas – balandžio 22 d.

2016-04-22, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Katinas
Fotolia nuotr. / Katinas

Štai ir savaitgalio nuojautos. Koks penktadienis mūsų laukia?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien pilnatis, kuri ir bus jūsų visų apnikusių abejonių tai savimi, tai kitu žmogumi, tai visu pasauliu priežastimi. Kuo labiau stengsitės nuo kitų kažką paslėpti, prarasite ir pasitikėjimą savimi, ir kiti liausis jumis tikėję. Pasikartokite pasidalinimo pamokas ir neperlenkite lazdos, eksperimentuodami su savo išvaizda.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jūsų santykių srityje vyksianti pilnatis iš pirmo žvilgsnio labiau trukdys nei padės jums derinti savo norus su partnerių poreikiais. Tačiau jūs matote tik viršelį, nenusakantį tikrojo turinio knygos, kurią privalu perskaityti dėl geresnių santykių. Verskite ją, net jei jus kausto baimė, tačiau į slaptus meilės nuotykius, šiukštu, nesileiskite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandiena prasideda pilnatimi Skorpiono ženkle, jus pakviesdama ne pačioms lengviausioms užduotims atlikti. Tiesa ta, kad kai kurias jau atliktas teks perdaryti, bet ne melas ir tai, kad verta šį tą deleguoti kolegoms, prieš tai, be abejo, atvertus kelias užverstas kortas. O jei komandoje vyrauja aistros, užuot pylę žibalo į ugnį, raskite kaip jas užgesinti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ištikimybės sau ir kitokių būdų tai išreikšti jums teks paieškoti dėl šiandien vyksiančios pilnaties įtakų. Komandinė dvasia tegul nebūna ta priedanga, kuri paslepia jūsų unikalumą, kūrybiškumą ir kitas savybes, išskiriančias jus iš minios. Tačiau jūsų bandymai darbo vietoje sukrėsti aplinkinius su tuo neturi nieko bendra.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums gali kilti minčių kur nors kuo toliau pasprukti ar gal net įsižiūrėti į kokį simpatišką kitos tautos atstovą. Iš tiesų verta likti namuose ar bent kuo daugiau laiko skirti šeimai dėl pilnaties. Ji gali išryškinti tas namų kertes, kurias reikia pertvarkyti ar ties kuriomis iki šiol jūsų ne pakankamai pasistengta.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Kai kas šiandien gali bandyti jus nustebinti dovanomis ar kitais padėkos būdais, tačiau laimės akimirkos trumpos. Neignoruokite šią dieną jus pasiekiančių naujienų ar pasiūlymų susitikti. Pokalbiai ir jų metu gauta informacija padės tinkamiau perdėlioti kasdienius prioritetus, nustumti dar toliau didelius ir tolimus planus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien ir neieškodami atrasite priemonių paįvairinti prigesusius santykius, o ir nauji įsimylėjimai painiosis jūsų kelyje, atitraukdami žvilgsnį nuo svarbesnių dalykų. Pavyzdžiui, nuo jūsų asmeninių finansų srities, kurią padedami pilnaties, galėsite pakoreguoti. Žinoma, jei nelauksite, kol kiti jums viską pasiūlys ir už viską sumokės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien darbe nebus nuobodu, tačiau ar tie netikėti pasikeitimai jums palengvins darbą ar sukurs aplink chaosą – sužinosite tik jūs. Viena iš svarbiausių užduočių tikrai ne tiesioginės jūsų pareigos, o asmeninių galių stiprinimas. Jautriau reaguodami į kitų žmonių pastabas, raskite būdą tai pakeisti ar patys pasikeisti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Noras ką nors neįtikėtino iškrėsti gali tapti jūsų šios dienos moto. Kai azarto, romantikos ar panašios aistros kunkuliuos, o darbo bus iki ausų, jums, atsidūrus tokiose ne visai palankiose sąlygose, dar derės rasti keletą akimirkų poilsiui, savianalizei ar savo praeities skoloms sumokėti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Namuose šį vakarą tikrai nenuobodžiausite, tačiau ar mokėsite keliomis netikėtumo akimirkoms pasidžiaugti, jau visai kita kalba. O iki tol dar įveikite ir pilnaties jums siūlomus iššūkius, kurie bus susiję su jūsų grupės veikla. Regis, komandinio darbo užduotys ar bičiulių prašymai nugrūs kuo toliau jūsų saviraiškos poreikį.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Keistos naujienos ar netikėčiausi susitikimai gali tapti jūsų džiugių permainų priežastimi ar tikru galvos skausmu, nelygu kaip į viską reaguosite. Visa tai teks derinti su ganėtinai sudėtingomis profesinėmis užduotimis ar karjeros tikslais, kuriais tinkamai pasirūpinę, galėsite mėgautis ramiu šeimyniniu savaitgaliu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien galite sau tęsti plaukiojimus kasdienių rūpestėlių jūroje, o galite tapti svarbių permainų iniciatoriais. Todėl būdami budrūs, noriai besimokantys ir besiklausantys, keisite savo požiūrį, įsitikinimus, koreguosite studijų, reklamos ar kelionių kryptį. Be to, jūsų piniginėje vyks keisti dalykai, kuriuos jums bus sunku kontroliuoti.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šalitinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?