Ant vaikų rankelių supasi gerumas

2016-04-22, Mokytoja J. Košinskė

Kiekvieną pavasarį Vainuto gimnazijos direktorius, administracija, pradinių klasių mokytojai ir mokiniai susirenka į Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyrių. Čia vyko tradicinė šventė, šiemet pavadinta „Ant tavo rankelių supasi gerumas“.

Šventę pradėjo mokytoja J. Košinskė eilėraščiu apie pavasarį. Pasidžiaugusi, jog šiluma jau vis dažniau aplanko miestelį, mokiniams palinkėdama, kad jų mažos rankelės darytų tik gerus darbus, pakvietė žiūrėti Vainuto gimnazijos Bikavėnų skyriaus mokinių vaidinimą  „Obuolių maišas“. D. Grigalienės ikimokyklinukai deklamavo eilėraščius apie Lietuvą, padovanojo visiems susirinkusiems svečiams po mažą gintarėlį. D. Būdvytytės  paruošti mokiniai  dainavo, vaidino anglišką situaciją ir kartu su direktoriumi A. Joniku bei mokytoja V. Jasaitienė statė sugriuvusį „Londono tiltą“. V. Grigalienės paruošti mokiniai šoko šokį „Aguonėlė“. Mokiniai užbaigė savo programėlę E. Jurgaitytės daina „Mano širdis laiminga“

Vainuto gimnazijos priešmokyklinės grupės auklėtojos ir pradinių klasių mokytojų paruošti mokiniai rodė ištrauką iš vaidinimo „Mes bitutės“. Pristatė bičių gyvenimo ypatumus ir jų teikiamą naudą. Dainavo dainelę „Bitutė Kamanė“.

Po programėlės Vainuto gimnazijos direktorius ir pavaduotoja ugdymuisi pasidžiaugė, kad tradicija išlieka susirinkti čia ir pabendrauti. Padėkojo visiems mokiniams už gražią programėlę ir padovanojo kinetinio mėlio.

V. Jasaitienė pakvietė visus į vieną bendrą ratą ir pasiūlė perduoti juoką vieni kitiems. Smagiai pasijuokę, nusifotografavę bendrai nuotraukai visi svečiai buvo pakviesti pabendrauti prie vaišių stalo.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-04-22
fui kaip nesmagu tos jų butaforinės šventės kurios nieko bendro neturi su tuo žodžiu. čia labiau panašu į tuos tarybinius paradus kur dalyvavimas būtinas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?