Savaitgalio horoskopas – balandžio 23–24 d.

2016-04-23, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Moteris pievoje
Fotolia nuotr. / Moteris pievoje

Koks savaitgalis jūsų laukia? Peržvelkite astrologines prognozes – tiek savo, tiek artimų žmonių.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį manydami, kad stokojate palaikymo, nieko nepešite. Iš tiesų viskas yra priešingai, tereikia pakeisti savo požiūrį. Pamatę tai, ko nemato kiti, gausite iš to naudos. Sekmadienį didelių tikslų sau nekelkite ir naujų planų nekurkite, nebent popietę, kuomet užplūs entuziazmas ir optimizmas.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį su savo antrąja puse planuodami teigiamas permainas, perleiskite jiems vairą, patys pasilikdami šalia kaip jų pagalbininkai. Sekmadienį verčiau tęsti kas prieš tai buvo pradėta. Paskutinėmis savaitės valandomis derėtų užsitarnauti kitų žmonių pasitikėjimą, jei kažko iš jų tikitės.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį įžvelgsite galimybes ten, kur kiti matys tik nesibaigiančių problemų virtinę, tačiau vikriai atskyrę pelus nuo grūdų, labai tuo nesididžiuokite. Sekmadienį dėliokite į lentynas tai, kas pastaruoju metu išsibarstė ir tik popietę imkitės kokių nors aktyvesnių veiksmų, visų pirma suderinę tai su savo partneriais.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį aistros bus pripildyta kiekviena akimirka. Tame jums pasitarnaus žmonės, su kuriais dirbsite ar kitaip dieną leisite. Sekmadienį, užsiėmę sau patogiausią vietą, mėgaukitės mylimo žmogaus, vaikų dėmesiu ar galimybe laiko skirti pomėgiams. Vakarop atsiras optimizmo šį tą nuveikti buityje ar dėl savo geros savijautos.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienis jums pažers nemažai šeimyninių užduočių, kurių ne visos paprastos, tačiau nerimauti nėra priežasčių. Tereikės kiek sukaupti savo jėgas tam, kad susidorotumėte su jomis. Sekmadienį įtvirtinkite tai, kas įvykdyta, o popietę nukreipkite žvilgsnį į dalykus, kurie jums teikia džiaugsmo.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį nemažai galimybių įgyvendinti kūrybines idėjas, kurios be jūsų iniciatyvos ir aktyvaus bendravimo tyliai praeis pro šalį. Sekmadienį norėsite atlikti visus numatytus planus, tačiau vis tiek kur nors pavėluosite. Iki popietės derėtų viską gerai apskaičiuoti, apmąstyti ir būti atidiems net nereikšmingoms smulkmenoms.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienį noriai vykdysite šeimos narių prašymus ir net nurodymus, ypač lakstydami po prekybos centrus. Sekmadienį tikėsite, kad daiktai ar žmonės, kuriuos geidžiate turėti, jums būtini, tačiau jais džiaugsitės neilgai. Popietę atsiras temų, kurias reikės su kai kuo nedelsiant aptarti.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį derėtų imtis atsakomybės už savo neigiamas emocijas. Panorėję lengvai jas pakeisite teigiamomis ir tinkamai panaudosite gautas vertingas žinias. Ir sekmadienį vienintelė kliūtis į tobulą saviraišką – tai tirštas emocijų debesis. Jis popietę pasitrauks, užleisdamas vietą lengvabūdiškoms išlaidoms.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį nedemonstruodami kitiems savo minčių ar pojūčių, daugiau įtakos turėsite. Vis primindami sau, kad jūsų nuomonė mažai kam rūpi, pasieksite sekmadienį. Ir tik šios dienos popietę pasijausite tvirčiau, nes ne tik savimi pasitikėsite, bet ir kitų žmonių pasitikėjimą užkariausite.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį daug kas priklausys nuo jūsų nuostatų ir noro vienaip ar kitaip pasielgti. Ir nors įtariai žvelgsite į visus iš draugų išgirstus pasiūlymus, vis tiek jiems neatsispirsite. Sekmadienį dalyvaudami komandinėse rungtyse, nerizikuokite. Dienai baigiantis pasirūpinkite savo vidiniu pasauliu.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį tyliai vilsitės garbės ar aplodismentų, tačiau tik padarę tam tikrus vidinius darbus ar įvykdę vidinius pokyčius, sulauksite geidžiamo rezultato. Sekmadienį jūsų pastangų rezultatai bus permainingi ir ne visada patikimi, todėl naujiems patyrimams pasirinkite popietę, kai atsiras ir jums reikalinga komanda.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį nesiblaškydami ir nepasiduodant vidinei įtampai, išspręsite ne vieną anksčiau neįveiktą uždavinį, o bičiuliams padedant, sužinosite jums svarbių tiesų. Sekmadienį vėjo kryptis bus palanki jums, tačiau jūsų optimizmas labiau išgalvotas nei tikras. Neapgaudinėdami savęs, galų gale sulauksite trokštamo atgalinio ryšio.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?