Kaip rasti informaciją apie vaistą?

2016-04-24, sam.lrv.lt
sam.lrv.lt nuotrauka
sam.lrv.lt nuotrauka

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie LR sveikatos apsaugos ministerijos (toliau – VVKT) primena, kad visą patvirtintą informaciją apie Lietuvoje registruotus vaistus - vaisto charakteristikų santrauką, pakuotės ženklinimo informaciją, pakuotės lapelį - galima rasti VVKT svetainėje, adresu http://extranet.vvkt.lt/paieska/.

Informaciją apie vaistą, registruotą Europos Komisijos sprendimu, galima rasti Bendrijos vaistinių preparatų registre. Europos Bendrijoje registruotų vaistinių preparatų registrą tvarko ir prižiūri Europos vaistų agentūra (EVA).

Specialistai pažymi, kad tik VVKT svetainėje skelbiama informacija apie vaistus yra nuolat atnaujinama ir oficiali. Taip pat VVKT svetainėje, rubrikoje „Naujienos“ galima rasti ir kitą aktualią informaciją, susijusią tiek su vaistų saugumu, tiek su galimu atskirų vaistų tiekimo sutrikimu.

Daugiau informacijos:

Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba prie SAM

Tel. nr. 8 800 735 68


Straipsnio komentarai

..2016-04-24
kažin kokių vaistų reikia išrašyti Šilutės rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biurui? Jeigu jie organizuojamas pamokėlės vaikams pavadinimu „Ar žalingi įpročiai tavo draugai“ Šilutės rajono mokyklose? Kuom jie tuos vaikus laiko? Iš viso ant durniaus. Čia gal kokie pedofilai susigalvoję priedangą kad eiti pas vaikus? Antras punktas tai irgi įdomus - Įsivaizduojate turi įsidėję darbo skelbimą pareigoms kurių pavadinimas skamba "Visuomenės sveikatos stebėsenos specialistas". Čia tipo priedanga cžvistams sekti žmones? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kiek per mėnesį išleidžiate degalams?