Pirmadienio horoskopas – balandžio 25 d.

2016-04-25, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Skėčiai
Fotolia nuotr. / Skėčiai

Pradedame naują savaitę – kaip esate nusiteikę?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien daug užsimosite, manydami, kad visos jūros iki kelių. Lengvai sau meluosite ir kitus tuo melu maitinsite. O paskui dar užsigriebsite tiek daug veiklos, kad vargu ar panešite. Vakare jūsų optimistinės nuotaikos ir tikėjimas, kad viskas įmanoma, atsitrenks į žinių stokos ar kitų žmonių netikėjimo jumis sieną.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums pravartu išmesti iš galvos visas iliuzijas, ypač susijusias su jūsų komandos narių ar bičiulių palaikymu. Dar daugiau sau košės prisivirsite, jei imsitės rizikingų sprendimų, tikėdamiesi, kad gausite iš kitų tai, ko nusipelnėte. Realybė į akis jums pažvelgs vėlų šios dienos vakarą.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien apsaugosite save nuo klaidų, susijusių su jūsų profesine veikla, jei pasitarsite su savo partneriais. Tačiau žinokite, kad pokalbis gali pakrypti visai priešingai nei tikėjotės. Viltis kurstys kai kas iš namiškių, vis dėlto nesuteikdami palengvėjimo. O vakare ruoškitės išgirsti antrosios pusės reikalavimų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien daugiausia atliksite nesiveldami į iliuzijas apie tai, kad kažkur žolė žalesnė. Tiesa ta, kad nieko nepešite savo svajonėmis, o tik prarasite darbams skirtą reikalingą laiką. Blaškys dar ir didžiulis naujienų srautas, į kurį mielai įsitrauksite. Vakare primirštos ir nemalonios buities smulkmenos primins apie save.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien ne kartą pajusite, kad gyvenimas arba sustojo vietoje, arba ritasi atgalios, tačiau užuot bandę tą kryptį pakeisti, prisitaikykite, nerizikuodami tuo, ką turite, ir tuo, ką viliatės gauti iš kitų. Vakare nenoriai įsitrauksite į įvairius žaidimus, pamiršę, kad iš širdies žaisti būtų visų geriausia.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien tikėdami tiek savimi, tiek savo partneriais, būsite linkę sau meluoti ar perlenkti lazdą. Ir nors niekaip negausite to, kas jums reikalinga, sunkiai keisite kryptį, o dar sunkiau susitaikysite su esama situacija. Vakare namuose užuot sulaukę jaukumo, gausite nemenką krūvelę prašymų, priminimų ir net vieną kitą priekaištą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien visko imsitės su didžiausiu užsidegimu ir kupini šviesiausių lūkesčių, tačiau darbai ne taip greitai tirps rankose kaip jūs tikėsitės, o jūsų laiką gaišins būtinybė kam nors pagelbėti ar kokias nematerialias skolas grąžinti. Vakaro pokalbiai bus skurdūs, o jums reikalinga informacija bus neišsami ir vėluojanti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien dėl tų, kuriuos mylite ar tai, kuo žavitės, būsite linkę nemažai išleisti. Neskaičiuosite ir tuomet, kai jūsų kolegos ar bičiuliai paprašys padėti jiems ar paskolinti. Bandydami kitus savo dosnumu priblokšti, patys taip pat niekaip nepasitenkinsite mažu. Pasirinkę tokią kryptį, nenoriai skaičiuosite vakare tai, kas liko.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų požiūris į įvykius namuose ar šeimos narių poelgius gali nesutapti su realybe. Ir nors jums atrodys, kad prieš jūsų akis darbo vietoje veriasi viliojančios perspektyvos, užsimoti projektai pareikalaus daugybės perdarymų ir nesuteiks norimo rezultato. Vakare nematysite sienų, kuriomis patys apsistatysite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nepasikliaukite šeštuoju pojūčiu, kai atsidursite painiosios informacijos sraute. Kai kažkas jums seks pasakas, galite mestis kiton barikadų pusėn, pabandydami kliautis savo nuomone ar įgytomis žiniomis, tačiau painiavos dėl to nepamažės. Vakare nieko nepešite širsdami, kad esate nuo kažko izoliuoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien nemažai vilčių sukrausite į savo draugų, komandos narių ar bendraminčių krepšį. Tačiau kad ir kaip jus kažkas ragins pasitenkinti mažu, niekaip nepavyks pažaboti savo norų ar poreikio dalintis su kitais. Nepaisant jūsų pastangų ar lėšų, išeikvotų dėl kitų, vakare susidursite su bičiulių abejingumu.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Jūsų viltys, kad esate ypatingi, šiandien pasiteisins tik iš dalies. Ir vos pabudę nesiliausite verstis per galvą, kad vadovybė jus pagirtų, vėliau į tai įtraukdami ir kitus. Deja, kažin ar suklusite išgirdę raginimus liautis save ir kitus apgaudinėti. Dieną baigsite nesulaukę trokštamo atgarsio arba gavę papildomą atsakomybės porciją.

­­­­Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?