Kuo užaugęs būsiu?

2016-04-25, Mokytoja Nijolė Zdanavičienė

Šiuo metu Žemaičių Naumiesčio mokyklos-darželio ketvirtos klasės mokiniai kartu su savo mokytoja, tėveliais vykdo projektą „Kuo užaugęs būsiu?“. Tikslas - suteikti pažintinę informaciją apie darbą ir profesinį pasaulį, skiepyti pagarbą kiekvienam darbui.

Neseniai  mokyklos-darželio ketvirtokai lankėsi Nemuno deltos regioninio parko lankymo centre Rusnėje. Mokinius pasitiko ir maloniai priėmė centre dirbantys specialistai: Jovita Stanionienė, Žilvinas Čėsna, Robertas Kubilius. Šių žmonių vaizdingi pasakojimai apie gamtą, įspūdingą kraštovaizdį, nepaprastai įdomų darbą praplėtė mokinukų akiratį, praturtino žinias ne tik apie gamtą, bet ir apie profesijas.

Susitikimai su įvairių profesijų atstovais artimoje aplinkoje, edukacinės išvykos, įvairiais būdais kaupiama informacija apie tėvelių darbą skatina mokinukus domėtis visais dalykais, kurių gali prireikti ateityje, renkantis profesiją. Bendradarbiavimas, patirti įspūdžiai bei ieškojimai skatina ir mokymosi motyvaciją, be ko neįmanomas sėkmingas tobulėjimas ir žinių siekimas.

Šio projekto įgyvendinimui naudojamasi tradiciniais ir netradiciniais darbo metodais ir būdais: stebėjimai, pokalbiai, diskusijos, individualūs, kolektyviniai, grupiniai darbai, organizuojamos viktorinos, kūrybiniai darbai, ekskursijos, išvykos; renkami, analizuojami, lyginami duomenys, daromos diagramos, parengti ir mokyklos-darželio bendruomenei išdalinti lankstinukai.

Esame dėkingi Tėveliams ir mokyklos-darželio administracijai, kurie palaiko mūsų iniciatyvą ir padeda organizuoti numatytas priemones.      


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-04-25
kažin ir ką gali vaikai suprasti iš makaronų kabinimo apie tą šviesų rytojų, kai tie vaikai panaudojami kaip priedangos priemonė kad siurbti pinigus pinigus per projektus į kažkokias kišenes. labai nesmagu skaityti apie tokias ostapininkystes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?