Šilutės miesto centras skendėjo dūmuose dėl padegto pastato

2016-04-26, 15min.lt
15min nuotr. / Įvykio vietoje
15min nuotr. / Įvykio vietoje

Pirmadienį ryte Šilutėje užsiliepsnojęs pastatas sudegė neatsitiktinai. Priešgaisrinės saugos specialistai įtaria, kad incidentą Rusnės gatvėje sukėlė padegėjas.

Pirmadienį, 07 val. 50 min. Bendrajame pagalbos centre bendruoju pagalbos telefono numeriu 112 gautas pranešimas apie tai, kad Šilutėje, Rusnės g. dega pastatas.

Į įvykio vietą buvo išsiųstos Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Šilutės priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos.

Ugniagesiams gelbėtojas apleistą pastatą apėmusias liepsnas pavyko numalšinti tik vidurdienį.

Pirminiais duomenimis, gaisras Rusnės gatvėje, šalia Šilutės ligoninės, esančiame apleistame pastate kilo nuo padegėjo rankos.

Vietinių gyventojų teigimu, supleškėjęs pastatas buvo geros būklės, anksčiau tarnavo kaip sandėlis, tačiau pastaruoju metu buvo apleistas, todėl čia galėjo įsikurti benamiai.

Kol patirtas nuostolis vis dar tikslinamas, pradėtas tyrimas nustatyti tikslias incidento aplinkybes.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

..2016-04-26
nors teisingumo dėlei reikalinga turėti omenyje kad buvo dar tokie grandioziniai gigantomanijos užmojai kaip "šilokarčiamos kvartalas", kuris kaip ir visiškai šalia šitos lentpjūvės. Na ir tas vasiukistaninis Šilutės sporto ir pramogų kompleksas, kuris irgi rusnės gatvėje ir turbūt visiškai šalia ar net toje pat teritorijoje. Su tais kamuoliniais projektais man toks jausmas kad kvepia danijomis. Reik turėti omenyje kad krumpliaratiniai kaip ir buvo danijos apygarda kol negavo krumpliaratiniai nepriklausomybės kuri kažkaip keistai sutapo su valdovų rūmų vilniuje atidarymu, kur dabar sėkmingai naudojama pristatinėti naujos laidos volvo, audi ir kitų mašinyčių modeliai. Lygtais vienas iš šilutės krumpliaratinių ir nuėjo vadovauti lietuvos krumpliaratiniams. Jeigu atsiskels mažają lietuvą cžvistai tai turbūt atsidarys daug užsieninių ambasadų su "vor v zakone" vaivorykštinių apsiseilėjusių terbakrauskininkų. Bus pilna šilutė mašinų su žaliais numeriais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
:)2016-04-26
to ..
rasykit blog'a, taip smagu Jus skaityti! :D
Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-04-26
kitame portale buvo parašyta kad tas pastatas ir teritorija priklauso UAB Kintai vadovaujamą kažkokio tai džigitinio vadovautojo kur vadinasi Rimgaudas Višinskas. Sakoma kad tai buvusi lentpjūvės teritorija kurią tas uabas įsigijo 2005 metais. Tarp kitko prieš pusantrų metų tas vadovautojas labai stūmė kažkokį keistą projektą kad atgaivinti tą teritoriją paverčiant ją vos ne į kažkokį Manhatena ar Amsterdamą. Vadinosi tai lentpjūvės teritorijos atgaivinimo vizija „Kuršių delta“. Aiškino kad investuos 220-230 milijonų litų. Pastatys 350 būstų ir kitų pastatų. Gal cžvistai yra susiplanavę mažąją lietuvą atsiskelti nuo lietuvos paverčiant ją į savotišką monaką kad plauti kupranugarines ir offšorų babkes? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-04-26
Prieš kaltinant benamius reikia pažiūrėti ar tas pastatas neįeina į tą teritoriją kur čia planuoja kažkokie ostapininkai vasiukinti (Šilokarčiamos kvartalas ar dar kažkaip). čia gal vyksta tokie patys dalykėliai kaip švėkšnoje, kur vis buvo deginami pastatai, kaip ir šnipiškėse vilniuje? Gal atsikraustė kažkokie nekilnojamo turto šnipiškinėtojai? tarp kitko neprisimenu tokio pastato. kurioje vietoje? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
oho2016-04-26
ir kam jis piklause? turbut ir apdraustas neblogai buvo. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Hadis2016-04-26
Baisu kai žmonėms nagai niežti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?