Antradienio horoskopas – balandžio 26 d.

2016-04-26, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Antys.
Fotolia nuotr. / Antys.

Gražiausiomis tampa tos akimirkos, kurioms mes patys suteikiame reikšmę ir prasmę. Jaukios dienos jums.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien jūsų nereikės raginti rasti smagių patirčių ir kitus jomis užkrėsti. Kad ir ką pasirinksite – kurti, ieškoti nuotykių, mokytis – patirsite lengvumo jausmą, kuris padės tikėti, kad jums įmanoma viskas. Dienos pradžioje pasirinkę griauti ribas ir demonstruoti savo unikalumą, vakare savo ginklu pasirinksite asmenybės žavesį.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šios dienos pradžioje praeities įvykių paskatinti atliksite kai ką, kas nustebins net jus pačius, tačiau atidengs kai kuriuos iki šiol slėptus ar ignoruotus dalykus. Net ir kiek sutrikdydami įprastą įvykių eigą, tokiu būdu padidinsite kitų žmonių pasitikėjimą jumis. Vakare lengvai susižavėję, regis, apie savo jausmus nutylėsite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien verta kitiems užleisti pirmąsias pozicijas, jei, žinoma, siekiate geresnių santykių. Tai padės sėkmingiau ryte įsitraukti į unikalius komandinius projektus arba keistus grupės žaidimus. Dienai blėstant, entuziazmas kuo labiau sudominti savo bendražygius neblės, kam pasitelksite visas jums patrauklias priemones.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte darbe būdami išskirtiniais, keisdami savo iki šiol siektą kryptį, laužydami taisykles ar taikydami naujausias technologijas, pasieksite pageidaujamo rezultato. Vakarop, pajutę sėkmės skonį, dar įnirtingiau imsitės visokiausių triukų, kurie padės jums išlikti iki dienos pabaigos energingiems ir rezultatyviems.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šį rytą pasitelkę kitiems neįprastas žinias, požiūrį, akiratį ar pasitikėjimą savimi, ne tik spinduliuosite kūrybiškumu ir gyvenimo džiaugsmu, bet subursite aplink norinčius jumis sekti ir iš jūsų mokytis. Vakare dar labiau sustiprinsite šias savo pozicijas, jei rinksitės ne stebinti, o žavėti savo žiniomis ir pažiūromis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje gavę iš kitų žmonių šį tą neplanuoto, turėsite pakeisti kai kuriuos savo šeimos planus. Net kai ne viskas atitiks jūsų lūkesčius, dažniau spauskite optimizmo mygtuką, užuot abejoję tuo ar anuo. Vakare galite tikėtis jaukių dovanų namuose ar malonių patirčių, uždarius miegamojo duris.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Kai jūsų ryto planus netikėtai pakoreguos kiti žmonės, greit suprasite, kad tai jums atvėrė naujų galimybių, suvedė jus su naujais žmonėmis ar padėjo kažko išmokti, užuot sugriovusios jūsų tobulą dienos planą. Vakarop visus iki šiol buvusius trikdžius panaikins kitų žmonių (ar vieno iš jų) dėmesys.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jus ištikę keli dienotvarkės pokyčiai neturėtų nuvilti. Verčiau iš to pasisemkite įkvėpimo daugiau uždirbti ir tinkamiau realizuoti savo gabumus. Vakarėjant jus apsupusi meilė savo darbui ne tik padės turiningai leisti laiką, bet sutaps su priežastimis iš to gauti nemažai naudos sau.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje jums lengva bus viskas, kas susiję su rizika ar kūryba, siurprizų nepagailės ir jūsų atžalos, o entuziazmo banga užplūs kaskart, kai galėsite atkreipti kitų dėmesį į save neįprastais poelgiais. Vakare tos pačios taktikos laikykitės norėdami sužavėti jums patinkantį asmenį.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums kur kas svarbiau vidinės patirtys už išorinius įvykius ir asmeninis gyvenimas už rezultatus darbe. Ryte galimos vidinės permainos dėl netikėtumų namuose ar privačiame gyvenime, tačiau to, kas jums taip aktualu, neverta afišuoti. Vakare bus paprasta namuose kurti jaukumą, grožį ir gerus santykius.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums būnant komandos dalimi, bus daugybė permainų ir netikėtų įvykių posūkių, kurie trukdys jums jaustis užtikrintiems. Kita vertus, greit suprasite, kad viskas į gera. Vakare leidžiant laiką su draugais ar bendraminčiais, bus smagių pažinčių, malonių susitikimų, įdomių pokalbių ir naudingos informacijos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šios dienos rytą savo darbe pritaikę gabumus, sustiprinsite savo pozicijas ar bent imsite savimi labiau pasitikėti. O jei be jūsų pastangų įvyks permainos jūsų piniginėje ar vertybių skalėje, vadinasi, iki šiol jūsų sėkmingai padirbėta. Ir, regis, vakare bus didelė tikimybė gauti dovaną ar atlygį.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šalitinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?