Atšilus orams pareigūnai fiksuoja daugiau teisės pažeidimų

2016-04-26, Tauragės AVPK informacija
Tauragės AVPK nuotrauka
Tauragės AVPK nuotrauka

Prasidėjus pavasariui ir gerėjant orams, vis daugiau gyventojų laisvą laiką praleidžia gamtoje. Vieni ruošiasi pasivaikščiojimui, kiti – sportui, treti dar kitai veiklai. Tiesa, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai pastebi, kad geri orai į kiemus kviečia ne tik geranoriškai nusitekusius asmenis, bet ir viešosios tvarkos pažeidėjus.

Pareigūnai, siekdami sudrausminti asmenis, darančius įvairius teisės pažeidimus, prašo gyventojų pagalbos. Bene kiekvienas pilietis nori gyventi saugioje ir tvarkingoje aplinkoje, tačiau kad sukurti tokią aplinką reikia kiekvieno iš mūsų pastangų. Svarbu nelikti abejingiems ir pastebėjus, kieme besimušančius, viešoje vietoje vartojančius alkoholinius gėrimus ar šiukšlinančius asmenis, kaip niokojamas svetimas turtas, demonstratyviai priekabiaujama prie praeivių, taip pat tamsiu paros metu besirenkančias įtartinas jaunuolių grupeles, apie tai informuoti policijos pareigūnus. Tikėtina, kad pažeidėjas, įkliuvęs pareigūnams ir atsakęs už savo veiksmus, pasimokys iš savo klaidų ir daugiau taip nesielgs.

Tauragės apskr. VPK pareigūnai, siekdami sumažinti teisės pažeidimų skaičių, ragina visus gyventojus būti pilietiškais, o pastebėjus galimai daromą teisės pažeidimą, apie tai nedelsiant pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.


Straipsnio komentarai

..2016-04-26
kažin kas suteikė policijai stebuklingus įgaliojimus aiškinti žmonėms ką reiškia būti pilietiškiems? tokie prašymai tai grynai komunistinių laikų propagandistiniai išsigalvojimai kad nukreipti dėmesį nuo kažkokios problėmos iš operos "patys muša patys rėkia" ty šiuo atveju tai atrodo panašiai kaip "mes žinome kad visur pilna nusikaltimų ir cžvizmų, bet kol nepraneša gyventojai mes negalime nieko daryti kažkodėltais. gyventojai nemoka bėgioti tuo išasfaltuotu drąsos keliu klūpėdami ant pavioletinavusių nuo drąsinimo kelių. Išvada? kalti gyventojai - nes jie bailiai ir nepilietiški." Visas veiksmas užkoduotas ir vyksta pagal trijų išmintingų beždžionėlių algoritmą - jeigu policija net vaikų namų našlaičių vaikų negali apginti nuo baisiausių diedovščinų ir pedofilinių prostitucijų, net kai ir kreipiasi į juos pagalbos tai ką čia kalbėti apie likusius visuomenės narius. Yra toks tankus socialinių darbuotojų, visokių saugių kaimynysčių, humint, cimic, etc tinklas kad čia net nejuokinga kad policija turi švaistyti pinigus tokiems straipsniams pavaivorykštintiems viešųjų ryšių oro gadinimo specialistų. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gavote SMS žinutę, raginančią skiepytis nuo COVID-19?