Akcijos „Karšis 2016“ metu Vileikių pasieniečiai sulaikė taisykles pažeidusį kaunietį

2016-04-26, VSAT Pagėgių rinktinės informacija

Dalyvaudami aplinkosauginėje akcijoje „Karšis 2016“ Vileikių užkardos pasieniečiai Rusnės saloje sulaikė kaunietį, kuris buvo sugavęs dvi draudžiamas žvejoti žuvis.

Nuo šių metų balandžio 20 d. iki  gegužės 20 d. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas Nemuno deltos regioniniame parke paskelbė akciją „Karšis 2016“. Tuo metu visus sugautus karšius privaloma nedelsiant paleisti atgal į vandens telkinį.

Akcijoje dalyvauja ne tik aplinkosaugininkai, bet ir policijos bei Valstybės sienos apsaugos tarnybos pareigūnai, taip pat į pagalbą pasitelkti neetatiniai aplinkos apsaugos inspektoriai.

Vykdant akciją tikrinami žvejai mėgėjai: ar žvejyba vyksta teisėtai, ar jie turi įsigiję žvejo mėgėjo kortelę, ar nenaudojami draudžiami žvejybos įrankiai bei būdai, ar nėra gaudomi karšiai. 

2016 m. balandžio 22 d.  vykdydami šią akciją Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pagėgių rinktinės Vileikių užkardos pareigūnai Šilutės rajone, Rusnės saloje prie Skirvytės upės, sulaikė 45 metų Kauno gyventoją,  kuris draudžiamu laikotarpiu buvo sugavęs du karšius.

Pasieniečiai iškvietė Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Šilutės padalinio aplinkosaugininkus, kurie  kauniečiui už šiuos pažeidimus pradėjo administracinės bylos teiseną bei paėmė meškerę ir sugautą žuvį.


Straipsnio komentarai

tai2016-04-26
kokia garbė,sulaikyti pora karšikių.TFUI. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?