Trečiadienio horoskopas – balandžio 27 d.

2016-04-27, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kankorėžiai.
Fotolia nuotr. / Kankorėžiai.

Sėkmingos dienos darbe ir jaukios šeimoje!

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien tvyranti rimtumo atmosfera skatins jus viską atlikti nepriekaištingai. Siekdami nenukrypti nuo savo tikslų, tikėkite savimi, savo vertybėmis, naudokite konkrečias priemones ir būkite kantrūs. Vakare mieliau tikėdami tuo, kas neregima ir apčiuopiama, dėl to visiškai neapsiriksite.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien jums labai svarbu tikėti savimi. O kai savimi tikėsite – ir kiti jumis patikės. Jums geriau nei kam nors kitam seksis įtikinti, išmokyti, parodyti pavyzdį ir net nukreipti kitus reikiama linkme. Vakare būsite dar labiau įkvėpti, savo įgytomis žiniomis dalindamiesi su savo bičiuliais ar bendraminčiais.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien atsižvelkite į tuos, kurie jums noriai ties pagalbos ranką, o, esant reikalui, ir patys būkite geranoriški bei ieškantys bendro sprendimo. Vakare turėsite didelių tikslų, tiesa, ne visai realių. Tačiau jūsų tikėjimas gali būti užkrečiantis, keliantis kitų žmonių smalsumą ir norą jungtis prie jūsų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Diena bus tiek gera, kiek patikimų bendražygių turėsite šalia savęs ir kiek bendrų veiklų kartu numatysite. O komandos pastangų dėka viską pavyks atlikti beveik tobulai. Vakare tikėdami artimo žmogaus pasiūlymais dėl kelionių ar suteiktomis žiniomis, didelius planus kursite, gerokai atitrūkdami nuo kasdienybės.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jums visokios profesinės užduotys bus lengvai išgliaudomi riešutai. Vos vieną įveikę, dairysitės vis naujos. Tiesa, nenuostabu, kad kai kurias iš savo praeities išsitrauksite, tikėdami perdaryti ar patobulinti. Vakare kažkas su jumis pasidalins patirtimis, kurios padės pagerinti savo sveikatą ar tiesiog geriau pasijusti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors šiandien bus svarbu būti rimties ir susitelkusiems, jums tokia situacija kels teigiamų jausmų ir padės geriau save išreikšti pasitelkus įvairias kūrybines priemones, sportines rungtis, pomėgius ar pramogas. Vakare įsileiskite į savo širdį ir truputėlį romantikos ar šiltų artimo žmogaus prisipažinimų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien geriausiai dirbsite, susikūrę kuo saugesnę ir jaukesnę aplinką aplink save. Šalia jūsų bus ir palaikymo komanda, kuriai nemažai įgaliojimų suteiksite. Vakare ne tik turėsite svajonių, bet ir kūrybiškų sprendimų atrasite, kuriuos pritaikysite savo namuose ar besirūpindami savo namiškių geresne savijauta.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums neužteks vien tuščių žodžių – norėsite diskutuoti tik apie konkrečius dalykus. O derybose būsite tvirti kaip uola, žinantys savo siekius. Tokiu būdu įdomių žmonių sutiksite ar vertingų naujienų išgirsite. Vakare užmegsite tinkamą ryšį su savo atžalomis, savo mintis kūrybiškai išreikšite ar žavėsitės kitų kūriniais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien mokėsite atskirti pelus nuo grūdų, kai kalba pakryps apie materialinę gerovę. Ir jei nesiliausite darbuotis tikslingai ir pagal planą, darbas bus jūsų gausos šaltinis. Kuo geriau žinosite kryptį, tuo daugiau turėsite. Vakare nujausdami, kas gali pagerinti jūsų santykius su šeimos nariais, noriai ką nors savo namiškiams nupirksite.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Nėra abejonių, kad šiandien jūs būsite tie, kurie diktuos dienos toną kitiems. Todėl vos kas nors įvyks ar pakryps ne taip, kaip jums norisi, imkitės atsakomybės tiek už savo, tiek už kitų žmonių gerą nuotaiką. O kai vakare aplink jus pasklis įvairios išgalvotos istorijos, nei patys nepajusite, kaip jomis patikėsite.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien ne viskas, dėl ko džiaugsitės ar dėl ko nerimausite, atsispindės jūsų veide. Veikiau visa tai sėkmingai maskuosite tik jums žinomu būdu. O jei pavyks kai ką tyliai atlikti dėl kitų, ypač šeimos narių, pasijusite devintame danguje. Vakare dosniai dalinsitės tuo, kas jūsų, negalvodami, ar kiti asmenys to verti, ar ne.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien sužinosite, kad esate verti paties geriausio atlygio sulaukti iš savo bičiulių. Be to, per dieną bus pokalbių, kurie taps jums reikalingų žinių ar informacijos šaltiniu. Vakare savo įžvalgomis būsite pajėgūs kai ką iš savo bičiulių ar komandos narių įkvėpti naujiems svarbiems žygiams.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?