Ketvirtadienio horoskopas – balandžio 28 d.

2016-04-28, ji24.lt, 15min.lt
 Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Atšilus orui Vilniuje pražydo sakuros
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Atšilus orui Vilniuje pražydo sakuros

Ar pastebėjote, kad žmonės nevalingai šypsosi žvelgami į kelis dalykas – mažus vaikus, gėles ir mielus augintinius? Linkime, kad šiandien jums šypseną veide „nupieštų“ netikėta frazė, poelgis ar tiesiog pastebėtas reiškinys. Atverkite akis jūsų laukiantiems nutikimams.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte stiprūs būsite tiek, kiek pajėgsite susitelkti į savo profesinius tikslus. Tiesa, jums praverstų iki pietų nekišti nosies į kitų reikalus, nes labai tikėtina, kad niekas darbe nepaisys jūsų bandymų ką nors pakeisti ar pertvarkyti. Vakare jums, regis, nebus jokių šansų sukontroliuoti nekontroliuojamo įvykių srauto.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Dienos pradžioje vis bandydami kitiems ką nors įrodyti, tikėsitės pakeisti kitų nuomonę, bet veikiau pakeisite savąją. Tačiau jei jūsų pareiga kitus mokyti – jums lygių nebus. Vakare ramus ar net kiek šaltakraujiškas jūsų požiūris į viską bus išsigelbėjimas nuo netikėtai pakitusių planų ir beprasmių ginčų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Iki pietų gali būti sunku išsivaduoti nuo kokių nors žmonių įtakų. Kita vertus, matydami giliau nei įprastai, atrasite būdų visokiausioms problemos, iš jų – ir finansinėms, išspręsti. Vakare jūsų bičiuliai, pabandę jus nustebinti, užuot pataikę į tikslą, sumenkins jūsų pasitikėjimą jais.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums reikės pripažinti, kad kiti žmonės turi jums daugiau galių nei jūs to norite. Ir išties būtų keista, jei jums pavyktų dėl ko nors lengvai įtikinti savo antrąją pusę. Vakarop darbe netikėtai sutikę didžiulę pasipriešinimo bangą, liaukitės kovoję, pasisemkite iš situacijos jėgų ir išminties.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien įnikę į darbus, būsite linkę ignoruoti dalykus, kurie jums nepatinka ar yra nemalonūs. Nepaisant jūsų požiūrio ar elgesio, pokyčiai vis tiek vyks, o jums teks prie jų prisitaikyti. Pravartu atkreipti dėmesį ne tik į savo darbą, bet ir savijautą. O meilė sau padės neįsivelti į trikdančias diskusijas.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jums bus lengviau nei kitiems rasti sau malonią vietelę netgi ten, kur kiti matys tik šalčiu ir nepasitikėjimu persmelktą atmosferą. Turėsite sumanymų ir rasite priemonių juos kūrybiškai įgyvendinti. O jei jūsų planus koreguos atsisakę finansuoti ar kitaip paremti jūsų sumanymus žmonės – nenuleiskite rankų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien nebūkite abejingi patarimams, kurių jums negailės jūsų artimieji, net jei sakytų ne tai, ką norėjote išgirsti. Vakaro džiaugsmus drums netikėtumai namuose ar nesklandumai bendraujant su antrąja puse. Panašu, kad kitiems nepavyks jūsų sušildyti, jei patys to nenorėsite.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Bendravimas, užimantis didžiąją dalį šiandienos jūsų laiko, bus šaltas ir dalykiškas. Nepaisant to, šį tą sužinosite, išmoksite ar suprasite. Ypač jei vadovausitės išankstiniu planu. Vakare buities ar darbo nesklandumai su trenksmu nugins į šalį visas kitas mintis, priversdamos jus pajusti žemę po kojomis.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien tiek uždirbant, tiek išleidžiant, racionalus požiūris į viską bus vienintelis patikimas jūsų kelrodis. Ir norėdami nesugriauti to, ką ilgai statėte, būtų išmintinga išlaikyti emocinę ramybę ir nuoseklumą. Vakare gali tekti atriekti dalį savo pajamų abejotinoms pramogoms. Nepaisant netikėtumų, turėkite planą ir jo laikykitės.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien galite praturtinti kitų dieną savo buvimu šalia, jei neišduosite savo principų ir vadovausitės savo galva. Na, bet nemanykite, kad esate visagaliai, nes tokiu būdu tik kitus išbaidysite. Vakare bus privalu kuo ramiau reaguoti į jums ar jūsų artimiesiems nepalankias situacijas.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien turite gerą progą pailsėti, nekaišiodami nosies ne į savo reikalus ir nedemonstruodami aplinkiniams savo pranašumo. Tiesa, užsidarius savyje yra pavojus paskęsti pačiuose nemaloniausiuose prisiminimuose. Tačiau nenustygdami vietoje ir visgi bandydami kištis į kitų reikalus, galite patirti fiasko.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien savo komandoje sutiksite ne vieną nepatiklų žvilgsnį. Tačiau tai jums bus nė motais, jei iš anksto būsite numatę savo tikslus ir priemones jiems pasiekti. O jei viskas apsivers ne taip, kaip buvo jūsų planuota, priežasčių ieškokite ne išoriniuose įvykiuose, o stiprindami savivertę.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?