Penktadienio horoskopas – balandžio 29 d.

2016-04-29, ji24.lt, 15min.lt
 „Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Plaukioti mėgstantis šuo Coco
„Scanpix“/„Caters News Agency“ nuotr. / Plaukioti mėgstantis šuo Coco

Neriame į paskutinę darbo dieną šioje savaitėje. Palinkėkime sau koncentracijos, spartumo ir ištvermės baigiant tvarkyti reikalus prieš šventinį savaitgalį.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Iki vidurdienio visaip pataikausite, tikėdamiesi sužavėti savo vadovą ar kitą svarbų asmenį darbo vietoje. Vėliau rasite prasmę komandiniame darbe ir vilsitės nuveikti šį tą dėl savo ateities. Tiesa, kol kas teks tenkintis situacija: du žingsniai į priekį ir trys atgal. Be to, ruoškitės apsidaryti, kokių finansinių pažadų sau neįvykdėte.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Kol diena įpusės, turėsite ne vieną svajonę, bet joms išpildyti reikės papildomų pastangų. O apimti tingulio galbūt net nuspręsite jų atsisakyti. Papietavę įniksite į veiklas, kurioms reikės jūsų originalumo ar paidomėjimo naujovėmis. Be to, ruoškitės savo žodžius pakartoti kelis kartus, jei norite nuo šios dienos būti išgirsti, išklausyti ir suprasti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Dienos pradžioje dėl savo kolektyvo ar kurio nors vieno kolegos visai pamesite galvą, tačiau nėra jokių garantijų, kad būsite suprasti. Po vidurdienio skirsite laiko žinių ar gyvenimo prasmės paieškoms ir ryšiams su užsieniečiais palaikyti. Dar labai svarbu bus išsitraukti iš atminties sąrašą žmonių, kuriems būtina atleisti.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte piktnaudžiausite dėmesiu ar darbo vietoje sulauktais pagyrimais, kas sukels ne pačias geriausias kitų žmonių reakcijas. Užuot patys bandę sužavėti, užleiskite šias pozicijas kitiems. Popietę gavę pasiūlymų, priimkite juos. O jei įsivelsite su draugu į pokalbį jau diskutuota tema, žinokite, kad ji bus ilgokai aktuali.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Iki pietų jūsų žinias pritaikyti darbo vietoje nebus labai paprasta, o ir kolegos ne visuomet klausysis jūsų patarimų ir pamokymų. Nepaisant to, išliksite nuoseklūs ir žinantys, ko jums reikia. Sėkmingai popietei ieškokite patikimų partnerių ir nesislapstykite nuo niekaip neišsprendžiamų profesinių dilemų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Dienos pradžioje jūsų kūrybiniams ar pramogų planams kelias bus užkirstas dėl palaikančių stokos ar nenorinčių paremti jūsų sumanymų. Nepaisant to, popietę originaliai atliksite savo užduotis, vengdami apribojimų. Besimokantiems gali tekti pasikartoti jau anksčiau išmoktą medžiagą.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Jūsų šios dienos planas galėtų būti toks: iš pradžių pasirūpinti šeimos ar namų reikalais, dėl to nesugadinant santykių su savo antrąja puse ar kolega, o po vidurdienio užsiimti saviraiška. Tuomet pūstels laisvės vėjai, kuriems ir jūs abejingi neliksite. Be to, kai kas jus pakvies ne pirmąkart pasikalbėti tema, kuri jums yra tabu.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Ryte jūsų pavyti bus neįmanoma, nes jums reikės tai šen tai ten nuvykti ir su tuo bei anuo susitikti. Tokiu būdu liks nepatenkintų jūsų darbo vietoje dėl neatliktų darbų. Po pietų jūsų dėmesį nukreips šeimyniniai rūpestėliai. O jei jūsų antroji pusė kalbės neaiškiai, užuot kaltinę paprašykite dar kartą pakartoti.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Dienos pradžioje savo ar mylimų asmenų užgaidas tenkinsite su malonumu, tačiau stipriai palengvindami savo piniginę. Popietę bus daug judesio ir bruzdesio, o taip pat nemažai progų pasikalbėti. Tiesa, kai kurie pokalbiai, ypač apie darbą, vyks kažkaip ne taip, kaip įprastai, vis grąžindami jus aptarti nepabaigtus ar netinkamai atliktus darbus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Ryte būdami dėmesio centre iki pietų nelabai dėl to džiaugsitės, nes labiau norėsite nusibrėžti savo asmeninio pasaulio ribas ir pro jas nieko neįsileisti. Popietę lengviau atsikvėpsite, ypač jei pavyks gauti atlygį už ankstesnes pastangas. Beje, ilgalaikės vaikų auklėjimo ar nebaigtų kūrybinių projektų problemos taps nuo šios dienos aktualios.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Ryte užmegzti ryšį su kitais seksis nekaip, bet labiausiai dėl to, kad patys to giliai savo viduje nenorėsite. Popietę savo išskirtinumo neslėpsite, gal net sukeldami ne vieną prieštaringą reakciją, labai daug tam laiko neskirdami. Namuose kilusios diskusijos gali būti ženklas, kad reikia kažką išsiaiškinti.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Diena prasidės bandant sužavėti komandą savo sugebėjimais, tačiau nenuostabu, jei dalis jūsų pastangų ims ir nueis vėjais. Popietę veikiau lauksite jums palankaus momento, nei patys atliksite kokius nors ryžtingus žingsnius. Tiesa, nuo šiol galimi susitikimai su seniai matytais žmonėmis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?