Meras pažadėjo: turgavietė Pagėgių centre bus jau kitais metais

2016-04-30, Stasys BIELSKIS
tic.pagegiai.lt nuotrauka
tic.pagegiai.lt nuotrauka

Laišką „Šilokarčemai“ parašiusi neįgali pagėgiškė, pavardės prašiusi laikraštyje neskelbti, teigia norinti pasidalinti savo mintimis, kurios jau daug metų neduoda jai ramybės.

„Mūsų miestas – Pagėgiai – pastebimai sensta, - rašo moteris. – Turime problemą, kuri mums labai aktuali. Jau prieš daug metų mūsų turgų iš centro, kur dabar yra „Norfa“, iškėlė į miesto pakraštį – maždaug už pusantro kilometro. Mums, turintiems vaikščiojimo problemų, tai nepasiekiama. Viltis buvo duota iškart, dar prieš iškeliant turgų: planai jau seniai parengti, naujojo turgaus vieta bus gana patogi. Prieš kelerius metus lyg tai buvo pradėti statybos darbai, taip ir tebelaukiame...

O taip norėtųsi natūralaus kaimiško sviesto, medaus, kiaušinių, sūrio, vaisių bei daržovių. Juk yra žmonių, kurie iš savo išauginto ir atliekamo derliaus galėtų prie kuklios pensijos prisidurti eurą kitą. Be to, tai būtų ir savotiška pagyvenusių žmonių susitikimo vieta. Pabendrautume su seniai matytais pažįstamais. Ir taip praskaidrintume savo nuobodžią senatvę, leidžiamą tarp keturių sienų.

Labai norėčiau tikėti, kad šie metai būtų mūsų svajonių išsipildymo metai.

Manau, kad Pagėgių valdžios vyrai atsigręš ir į paprastą neįgalų žmogų bei išpildys savo pažadus“.

Iš tiesų, jau ne kartą spaudoje ir Pagėgių savivaldybės interneto svetainėje buvo rašyta (ir nuotraukos paviešintos), kaip Pagėgių meras bei kiti valdžios atstovai apžiūri būsimosios turgavietės vietą Pagėgių m. Turgaus gatvėje. Panašu, kad tik pasižiūri ir nieko nedaro, turgavietės įrengimo darbai vis nukeliami į neaiškią ateitį. Tokia mintis gimsta ir skaitant praėjusiame „Šilokarčemos“ laikraštyje išspausdintą straipsnį „Pagėgių krašto gyventojams pristatytos Savivaldybės vadovų ataskaitos“. Pateikiame citatą iš minėto straipsnio:

„Pagal 2014–2020 metų ES finansinę programą numatyta, jog vykdomi projektai turi būti orientuoti į naujų darbo vietų kūrimą. Vienas tokių – naujojo miesto turgaus įrengimas, kur prekybai pritaikytuose pastatuose su patogiais privažiavimo keliais ir kita infrastruktūra savo produkciją realizuoti galės smulkieji verslininkai, ūkininkai“.

„Šilokarčemos“ korespondentas paskambino Pagėgių savivaldybės merui Virginijui Komskiui ir tiesiai šviesiai paklausė: tai kada galų gale ta naujoji turgavietė atsiras Pagėgiuose?

„Negali būti lengvesnio klausimo. Manau, kad jeigu kitais metais bus pradėtas įgyvendinti teritorijos prie Pagėgių kultūros centro sutvarkymo projektas, tai 2018 metais jau tikrai jis bus pabaigtas. O kadangi darbus pradėsime nuo turgavietės, manau, jog kitąmet pradėsime ir tais pačiais metais baigsime ją įrengti“, - paaiškino meras.


Straipsnio komentarai

Hadis2016-04-30
Maža ką jie žada. Žadėjo ir mokyklų neuždarinėti. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
------------------2016-04-30
JAI ŠILUTĖS MERAS GLOSTO VIENAS KITAM PETUKUS SU PAGĖGIU MERU TAI AR JUM NEATRODO KEISTA KAD KOMSKIS IŠ ŠILUTĖS MELŽIA PINIGUS GAUTUS ES PARAMOS O LAURINAITIS TYLI NES JUK JAM IR NUBYRA JUOLAB KAM TVARKYT MIESTELI ŠILUTĖS JAI VILA GALIM NUSIPIRKT Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-04-30
man tai būtų nesmagu eiti į turgų tokioje gražulio kelnininkysčių irštvoje. jugi visi žino kad į turgų einama ne dėl komercijos, bet save parodyti ir į kitus pažiūrėti. arba kitaip tariant mūsiškiai susiskaičiuoja viščiukus, vištas ir gaidžius. Komentaras patinka Komentaras nepatinka