Tikrinant informaciją dėl neteisėtai laikomų cigarečių, aptiktas ir galimai vogtas keturratis

2016-04-29, Tauragės AVPK informacija
Tauragės AVPK nuotrauka
Tauragės AVPK nuotrauka

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Tauragės apskr. VPK) pareigūnai aptarnaujamoje teritorijoje drausmina asmenimis, kurie neteisėtai laiko akcizines prekes. Šis mėnuo ypač nesėkmingas gyventojams, neteisėtai laikantiems cigaretes. Pareigūnai per šį mėnesį išaiškino 5-tą didesnį nelegalių cigarečių tašką.

Regis, šilutiškiai neblogai apsirūpinę nelegaliomis cigaretėmis, nes tai jau 4 kartas, kuomet pareigūnams įkliuvo Šilutės rajono ar miesto gyventojams. Šį kartą Tauragės apskr. VPK Šilutės rajono policijos komisariato pareigūnai pagal gautą informaciją nuvyko į moters, gyvenančios Šilutės r., Pagrynių k., namus. Apžiūrėjus moters gyvenamąsias patalpas, pareigūnai paiešką tęsė ūkiniame pastate. Tiesa, moteris nurodė, kad raktai nuo garažo ir ūkinio pastato yra pas sūnų, todėl ten patekti nepavyks. Pareigūnai nė neketino išvykti neapžiūrėję minėtų patalpų. Vienas iš pareigūnų per antro aukšto nerakinamas duris nusileido į pirmąjį aukštą ir iš vidaus atrakino garažo vartus. Gauta informacija ir vėl pasitvirtino. Ūkiniame pastate buvo rasta 1 120 cigarečių „NZ Gold Super Slims“ pakelių su Baltarusijos Respublikos pavyzdžio banderolėmis. Dalis pakelių buvo supakuoti į juodą maišą, kiti tiesiog sudėti į pirkinių krepšį. Lyg to būtų maža, pareigūnai, pastebėję keturratį be valstybinių numerių, nustatė, kad jis galimai vogtas.

Iš anksčiau policijai nežinomos moters atžvilgiu pradėta administracinė teisena dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką. Šilutės r. gyventojai gresia baudą nuo     2 896 iki 5 792 eurų su šių prekių konfiskavimu. Šilutės rajono policijos komisariate taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl nusikalstamu būdu gauto turto (keturračio) įgijimo ar realizavimo. Už šią nusikalstamą veiką gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki 2 metų.

Policija ragina gyventojus nelikti abejingiems daromiems teisės pažeidimams ir apie jiems žinomas panašaus pobūdžio nusikalstamas veikas pranešti:

• Policijos budėtojų telefonu (8 446) 20 270;

• Anoniminiu policijos pasitikėjimo telefonu (8 446) 61 952;

• Bendruoju pagalbos telefonu 112.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

Hadis2016-05-01
Jau ieško. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
?2016-04-30
Ar kalasnikovo nerado? Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-04-29
<blockquote><i><u>Šis mėnuo ypač nesėkmingas gyventojams, neteisėtai laikantiems cigaretes.</u></i></blockquote>kaip keistai policijos viešųjų ryšių specialistai išsireiškia apie nusikaltėlius ir nusikaltimus. Ar būna gyventojai teisėtai laikantys kontrabandines cigaretes? Kas išduoda tuos leidimus? Tarsi policija žino kad čia nėra nusikaltėliai, tik aplinkybių aukos kur nusikaltėliai juos naudoja savo tikslas kaip sandėlius (nebūtinai prakonsultuoti tos pačios policijos) kur pasidėjo ir laiko pas juos tuos gyventojus tas cigaretes. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Leons2016-04-29
Kas is to kad pranesam nieks nereguoja... Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip sekasi laikytis karantino reikalavimų?