Savaitgalio horoskopas – balandžio 30–gegužės 1 d.

2016-04-30, ji24.lt, 15min.lt
Fotolia nuotr. / Stilinga mergina.
Fotolia nuotr. / Stilinga mergina.

Prasideda gegužė – paskutinis pavasario mėnuo. Džiaugsmingų poilsio dienų, prasmingo laiko su artimais ir mylimais!

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Savaitgalį įsivyraus nauji grožio ir jausmų standartai: užuot kovoję už teisę būti žaviems ir mylimiems, mėgausitės tuo, ką jums teikia gyvenimas, turėdami didžiulį apetitą viskam, kas malonu ir skanu. Beje, šeštadienį verta susitikti su draugais, o sekmadienį atšvęsti teikiant mamoms jų išsvajotas dovanas.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Savaitgalį jūsų ženklo valdovė bus pasiekusi ženklą, išryškindama jūsų patrauklumą ir poreikį pasirūpinti savo įvaizdžiu. Šeštadienį gali atsirasti nebaigtų darbų, kuriems įvykdyti pagalbininkų netrūks. Sekmadienio šventė bus šauni, jei savo dėmesiu ir meile apdalinsite ne tik bičiulius, bet ir savo mamas.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Savaitgalį jūsų jausmų pasaulyje gali įvykti esminiai pokyčiai, dėl kurių jums bus kur kas palankiau nutylėti tai, ką jaučiate. Šeštadienį jūsų nuomonę palaikys jūsų antroji pusė. Sekmadienį, Mamos dieną, jūs puoselėsite iš pirmo žvilgsnio visiškai realias viltis, kurių dalis gali imti ir išsipildyti.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Savaitgalį dėl pakitusios Veneros padėties jūs labiausiai mėgausitės tuo, ką gražaus ir gero patiriate būdami su draugais. Šeštadienį lengviau atsikvėpsite, sutvarkę kelias buities ar sveikatos problemas. Sekmadienį Mamos diena bus tuo šaunesnė, kuo daugiau bičiulių subursite.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Savaitgalį pasitiksite žinodami, kad jūsų maloni išvaizda, geri darbai ir geranoriški poelgiai turės didelės įtakos ne tik jūsų karjerai, bet ir kitoms jūsų gyvenimo sritims. Tobulam jūsų šeštadieniui reikės artimo žmogaus peties. Sekmadienį gavę pasiūlymų, jų neatmeskite. Gal tai dovana, kurią jūs gausite Mamos dienos proga?

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Savaitgalį Venera įsikūrusi žemės ženkle jums suteiks sąlygas lengvai išreikšti savo jausmus, ypač jei simpatizuosite tiems, kurie gyvena toli. Šeštadienį pasistengsite įvykdyti šeimos narių prašymus ir net reikalavimus. Sekmadienį priimkite kvietimus dalyvauti renginiuose, kurių metu daugiau sužinosite ar išmoksite.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Savaitgalį jūsų ženklo valdovė įsiviešpataus Jaučio ženkle, jums suteikdama daugiau progų sulaukti dovanų ir pasimėgauti intymaus gyvenimo džiaugsmais. Šeštadienį net ir pramogaudami turėsite labai rimtų pokalbių. Sekmadienį pildykite svajones buityje, nes tai stiprins ryšius ir kitų žmonių pasitikėjimą.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Savaitgalį Venera priešingoje Zodiako pusėje bus jums priežastis stiprinti esamus ryšius, o vienišiams – ieškoti savo širdies draugo. Šeštadienis bus išties naminis, tačiau ne be rimtų apmąstymų apie pirkinius namams. Sekmadienį, Mamos dieną, būsite kūrybiški, o geriausias laikas jums bus tas, kurį galėsite praleisti su tais, kurie jums brangiausi.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Savaitgalį mielai imsitės net nuobodžių buities pareigų, nes šią sritį papuoš Veneros apsilankymas. Šeštadienį įvairiuose susitikimuose priminsite kitiems tai, kokių pažadų jie jums neįvykdė. Laimei, jų reakcijos bus teigiamos. Sekmadienį mamas pamaloninsite pasirūpindami jų sveikata, kasdiene aplinka ar pagalba.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Savaitgalį labiau nei iki šiol sieksite malonių patirčių, komforto ir romantikos. Regis, ir jums viso šio gėrio bus nepagailėta. Šeštadienį išsiruošite į paieškas pirkinio, apie kurį ne pirmą dieną svajojate. Mamos dieną praleisite įsitraukę į įkvepiančius pokalbius, pramogas ar malonius susitikimus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Savaitgalį jūsų šeimos srityje įsikūrusi Venera, padės jums patirti tikrą buvimo namuose malonumą. Tapkite tikrais burtininkais, kurdami juose jaukumą, o namiškius stebindami kulinariniais šedevrais. Šeštadienį atlikę pažadus draugams, sekmadienį būsite pasakiškai dosnūs savo mamoms.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Sekmadienį dėl meilės planetos vietos pokyčių jums prasideda malonių pažinčių ir susitikimų laikas. Šeštadienį rinksitės tyliai vykdyti kažkokius per savaitę neįvykdytus darbinius įsipareigojimus, o sekmadienį joks jūsų pasiaukojimas kitiems bus ne per didelis, o tik dar viena proga išreikšti save.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?