Pirmadienio horoskopas – gegužės 2 d.

2016-05-02, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Balionai
„Fotolia“ nuotr. / Balionai

Spalvingos dienos ir kad svajonės keltų jums nuotaiką taip, kaip kylantys į dangų balionai.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Dienos pradžioje kiek užsisvajoję, vėliau savo svajonėms rasite pritaikymo būdą. Popietę darbas taps jūsų pabėgimu ir užuovėja, dėl kurio stengsitės ir persistengsite. Vakare nieko nesužavėsite, išsakę savo nuomonę – jos arba neišgirs, arba jumis suabejos, arba parodys savąjį pranašumą toje srityje, kurią jūs išmanote.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Ryte, įkvėpti bičiulių ir bendražygių, vėliau ir patys turėsite ką jiems naudingo pasiūlyti. Puiku, jei pasiliksite su komanda, užuot ieškoję nuotykių ar bandę kokiu nors būdu išsiskirti iš minios. Vakare noriai slėpsitės savo komandos nariams už nugaros, tikėdamiesi tokiu būdu išvengti atsakomybės.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien darbe būsite kūrybiški, užjaučiantys ir paklūstantys įkvėpimui, tačiau ne visuomet išsiduodantys apie savo ketinimus. Jei jums pabodus darbuotis, vakare ieškosite laimės namuose, daug energijos veltui iššvaistysite. Vakare kad ir kaip per galvą versitės, šalia jūsų liks nepatenkintų.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien norėsite pamatyti ir sužinoti kuo daugiau ir dar visu tuo su kitais pasidalinti. Ir jei dalį dienos komandos nariai tame jus palaikys, vėliau savo svajones išduosite dėl viliojančios trumputės išvykos ar intriguojančio susitikimo. Vakare leistis į nuotykius ar ieškoti peno savo mintims nepavyks dėl užgriuvusių nykių buities užduočių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien patirsite, kas yra kitų žmonių dosnumas ir net užsigeisite su kai kuo toje srityje parungtyniauti. Ir vienu, ir kitu atveju šiek tiek save apgaudinėsite. Verčiau išnaudokite atsiradusius šansus darbo vietoje. Vakare neskaičiuosite to, ką išleidžiate, bet vykusiai išsiaiškinsite negalavimų priežastis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien savo įtakos kitiems nepervertinkite. Tai jums reikia kito žmogaus, kad diena nebūtų tik muilo burbulas. Tai sau pripažinę, tinkamai sieksite jums reikalingo rezultato. Vakare jūsų šviesius planus, susijusius su antrąja puse ar kitu svarbiu žmogumi, aptemdys namų darbai, kuriuos teks perdaryti.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien rasti palaimą darbe bus lengva. Ir net jei kai kas nepatiks, rasite kaip save apgauti, kad viskas puiku. Tokiu būdu ir palaikymo komanda atsiras. Popietę norėdami dėl kai ko pasiaukoti, tik veltui laiką sugaišite. Vakare nei darbas, nei bendravimas neteiks ankstesnio džiaugsmo dėl vėluojančiųjų ar su jumis nesikalbančiųjų.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien būsite kūrybiški, jei pasitelksite savo partnerių pasiūlytas priemones ir nesislapstysite komandos nariams už nugaros, vos apnikus abejonėms ar užvaldžius netikrumui. Dėl bendražygių atsisakę savo asmeninių planų, jausitės save apvogę. Galiausiai vakare lėšų stoka sutrukdys mėgautis malonumais.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų siela norės atsiribojimo ir asmeninės erdvės, kurią sėkmingai susikursite net darbo vietoje. Tačiau jums galvą lengvai apsuks profesinės pergalės ar viliojantys vadovybės pažadai. Vakare ne vieną nuliūdinsite ir patys vis sau košės prisivirsite, niekaip negalėdami palikti savieigai to, kas vyksta jūsų namuose.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien, būdami geri pašnekovai, turėsite ne vieną dilemą. Pavyzdžiui, reikės apsispręsti, kuo pasitikėti: tuo, kas jus žavi, šalia jūsų sklandančia informacija ar ieškoti jos patikimuose šaltiniuose. Vakare jūsų norą bendrauti ar poreikį mokytis gesins įvairūs kompleksai, prisiminimai ar kiti vidiniai slenksčiai.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būsite dosnūs, tačiau nepakankamai savimi pasitikintys. Iš tiesų, jums pravartu viskuo, ko jums reikia, pasirūpinti patiems, priimant šeimos narių pagalbą, tačiau nelūkuriuojant dovanų iš kitų asmenų. Vakare dėl draugų elgesio atsisakysite savo norų ar gal net imsite abejoti savo sugebėjimais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūsų nuotaikos bus akivaizdžiai regimos, o jūs – kur kas lengviau pažeidžiami ir sugeriantys į save kitų emocijas – tiek teigiamas, tiek neigiamas. Nepaisant to, meskite šalin viltis, kad kas nors išspręs jūsų problemas. Vakaras apsunks dėl pernelyg sudėtingų profesinių užduočių.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?