Antradienio horoskopas – gegužės 3 d.

2016-05-03, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Pieštos gėlės
„Fotolia“ nuotr. / Pieštos gėlės

„Protingiausia būtų šią dieną skirti smulkiems darbams, kurie nereikalauja aktyvaus bendravimo su aplinka, rizikos ar greičio veiksmuose. Pasistenkite kuo mažiau kalbėti, nes šiandien daugiau nei įprastai galimybių per netinkamą žodį sudaryti blogą aplinkinių nuomonę apie jus“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien užuot ieškoję ko nors įsimintino ar viliojančio ateityje, dažniau pasižvalgykite po savo nebaigtų darbų krūvą. Labai tikėtina, kad joje atrasite nemažai neišnaudotų progų. Tiesa, nebus įmanoma dabar greitai jas pasičiupus sulaukti pasakiškos sėkmės. Verčiau džiaukitės atsiradusia galimybe kai ką pabaigti ar perdaryti.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandienos komandiniame darbe geriausiai panaudosite savo stiprybes, tačiau nusprendę pasiūlyti savo bendražygiams jungtis prie naujo projekto, tik veltui laiką sugaišite. Iš tiesų, grįžę prie anksčiau puoselėtų kūrybinių, su pramogomis ar vaikais susijusių projektų, suteiksite savo asmenybei daugiau galių išsiskleisti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien būsite stiprūs tuomet, kai jūsų darbo rezultatai bus iš toli matomi ir, nors būdami pakylėti, vis dėlto nebūkite pernelyg atitrūkę nuo žemės. O kai jus jūsų šeimos narių dėka aplankys džiaugsmas, pilnatvė ir kiti teigiami jausmai, nejučiomis gis jūsų praeityje atsiradusios žaizdos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jums netrūks teigiamų emocijų, net jei dalis jų bus kiek melancholiškos ar nostalgiškos. Iš tiesų puiki diena praktiškai panaudoti informaciją ar susitikimus su įdomiais žmonėmis savo kaip grupės nario sėkmei ar net visai jūsų komandai. Ir, regis, gauta informacija kažkur girdėta, o sutikti žmonės – jau matyti.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien bus verta pasikartoti pasitikėjimo kitais žmonėmis ir pasidalinimo pamokas, tačiau neperdozuojant ir pernelyg nerizikuojant. Be to, jei dienos įvykiai nukreips jus iki jūsų finansinių galimybių ar savivertės stiprinimo, tikėkite, kad visas jūsų nuveiktas darbas ilgainiui suteiks geresnių profesinių perspektyvų.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors šiandien jums reikės žmogaus, kuris jus įkvėptų ir padėtų jums pamatyti pasaulyje tai, ko paprastai nepastebite, vis dėlto nenuvertinkite ir savo pačių indėlio į asmeninį sėkmės puodą. Panaudodami kažkokias iki šiol nepakankamai panaudotas savo asmenybės galias, suteiksite sau progą mokytis, keliauti, tobulėti ar plėsti savo akiratį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien vyraus jūsų atsidavimo darbui tema – jums bus svarbu ne tikslas, o tai, kuo užsiimate ir kaip tame jaučiatės. Šalia kasdienių užsiėmimų matykite ir kitą, ne visuomet regimą pasaulio pusę. O tai labiausiai bus įmanoma, jei priimsite kitų žmonių jums ištiestą pagalbos ranką ir patikėsite jais, net jei iki šiol nepavyko to padaryti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Kad ir ką veiksite, šiandien nestokosite kūrybinės kibirkšties, kuri geriausiai įžiebs ne naujus projektus, o suteiks papildomo žavesio jau pradėtiems ar net baigiamiems. O jei kažkas norės jums už kai ką atsidėkoti, žinokite, kad esate to nusipelnę ir gal tai puikus būdas padidinti savo draugų ratą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien jūsų pastangos bus nukreiptos į asmeninį gyvenimą, kuriame, užuot darius didelius žingsnius į priekį, pravartu šį tą patobulinti. Tobulinimo tema aktuali ir kitose srityse, pavyzdžiui, darbe, kur pakoreguoti karjeros tikslai ar vadovybės pasiūlymai gali reikšti geresnę savijautą, malonesnę darbo aplinką ir geresnius rezultatus.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums reikės informacijos, pašnekovų ir viso, kas jums padeda jaustis įvykių sūkuryje. Tačiau nenuostabu, jei kur nors bus vėlavimų ar nepasižiūrėjimo. Be to, pasikartodami žinias, atnaujinę ryšius su užsienyje gyvenančiais ar peržiūrėdami savo įsitikinimus, turėsite priežastį sustiprinti kūrybiškumą ir saviraišką.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Nors šiandien jums bus be galo svarbu patenkinti savo norą įgyti kokių nors daiktų, vis dėlto būsite dosnūs ir pasiruošę dalytis su kitais tuo, kas jums brangu. O jei, esant tokioms aplinkybėms, gausite pakartotinų pasiūlymų ką nors paimti iš kitų – imkite nevejodami ir lai nepasitikėjimui nelieka vietos.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jūs būsite daugelio žmonių įkvėpimo šaltinis, jei norėsite imtis tokios atsakingos misijos. Žinoma, per daug sau ant pečių užsiversti nevalia, nes dar jautriau nei įprastai reaguosite tiek į gera, tiek į bloga. O jei jūsų partneriai jus supažindins su įdomiais žmonėmis ar suteiks jums informacijos, atidžiai jų pasiklausykite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?