Siūlo sujungti lošimų automatus į vieną tinklą

2016-05-03, LRT RADIJAS, LRT.lt
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Š. Mažeikos (BFL) nuotr.
Finansų ministerija siūlo sujungti lošimų automatus į vieną tinklą. Taip esą būtų efektyviau vykdoma duomenų apskaita bei kontrolė. Lošimų ir žaidimų asociacija tokį siūlymą griežtai pasmerkė.
 

Tuo metu asociacijai nepriklausantys salonų savininkai tokį Finansų ministerijos siūlymą palaiko. Šis įstatymo projektas antradienį bus svarstomas vyriausybėje.

Šiuo metu šalyje veikiančių lošimų automatai yra kontroliuojami lošimų priežiūros tarnybos, kuri tikrina, kiek pinigų į įrenginį buvo įmesta bei išmokėta.

Finansų ministerija siekia įdiegti elektroninę lošimų automatų duomenų valdymo sistemą, į kurią būtų sujungti visi šalyje veikiantys lošimų automatai. Taip, tikimasi, būtų supaprastinta įrenginių kontrolė, nes visi duomenys būtų fiksuojami elektroniniu būdu ir realiu laiku.

Tačiau Nacionalinė žaidimų ir lošimų asociacija, kuriai priklauso trys automatų salonų tinklai, užimantys didžiąją rinkos dalį, griežtai smerkia tokį siūlymą. Anot asociacijos, jei įstatymas būtų priimtas, jie turėtų atnaujinti visus turimus aparatus, įdiegti naują programinę įrangą. Tai kainuotų daugiau kaip 20 milijonų eurų, todėl verslas turėtų atleisti daugiau kaip pusę tūkstančio darbuotojų.

Tuo metu antrąją vietą rinkoje užimančio lošimų automatų salonų tinklo atstovai sako tokiam siūlymui neprieštaraujantys, nes šiame versle itin mažai inovacijų ir išmaniųjų technologijų, nors jie taip pat patirtų papildomų išlaidų.


Straipsnio komentarai

..2016-05-03
visus tuos pinigų plovimo automatus turėtų nujungti į ten iš kur jie ir atsirado - lakunpalaikinį adamkinį cžvistinį rubikoninį savartyną. Komentaras patinka Komentaras nepatinka