Skelbiame nuotraukų konkursą

2016-05-03, Sveksnosnaujienos.lt
D. Gailiūnienės nuotr.
D. Gailiūnienės nuotr.

Artėjant ketvirtajam vestuvių muzikantų festivaliui Švėkšnoje, organizatoriai kviečia visus prisiminti savo, savo tėvų ar senelių, draugų, kitų artimųjų ypatingąją šventę - vestuves. Neabejojame, jog retkarčiais, norint pasisemti naujos optimizmo dozės, pavartote vestuvinius fotoalbumus  ir nostalgiškai prisimenate, kaip buvo gera per dviejų širdžių šventę. Mes siūlome dar kartą pasinerti į praeitį ir atrinkti vieną ar kelias nuotraukas konkursui "Įsimintiniausia vestuvių akimirka".

Geriausio kadro autoriui padovanosime pasirinktą vestuvių nuotrauką, atspausdintą ant drobės dideliu formatu. Neliks nuskriausti ir kiti konkurso dalyviai. Prizus teiksime per vestuvių muzikantų festivalį Švėkšnoje, kuris vyks birželio 5 d.

Nuo šios dienos laukiame jūsų nuotraukų, kuriose įamžinti patys nuostabiausi vestuvių kadrai su sustabdyta akimirka, kuri Jums yra pati įsimintiniausia – priverčianti nusišypsoti, užkrečianti teigiamomis emocijomis, originali arba tiesiog maloniai nuteikianti.

Konkursas vyks iki gegužės 31 dienos. Organizatoriai atrinks pačius žaviausias Jūsų atsiųstas fotografijas, kurias vertins ir skaitytojai, atiduodami savo balsus "Švėkšnos naujienų" facebook puslapyje. Visos nuotraukos publikuojamos: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.1066748063364009.1073741910.212972262074931&type=3

Pasinaudokite puikia proga atsiversti savo ar artimųjų vestuvinius albumus, tikrai rasite bent vieną nuotrauką vertą visų dėmesio.

Tad nieko nelaukdami, nurodę savo vardą ir pavardę, kontaktus, nuotraukas siųskite el. paštu sveksnos.naujienos@gmail.com arba tiesiogiai į "Švėkšnos naujienų" facebook puslapį per žinutes.

Jūsų atsiustomis nuotraukomis grožėsis vestuvių festivalio dalyviai ir svečiai.

P.S. Nuotraukas atsiuntusieji prisiima ir autorystę.


Straipsnio komentarai

..2016-05-03
savo privatų gyvenimą viešina tik tie kam norisi kažkaip parodyti kad tas gyvenimas ir egzistuoja, nors tai darydami iš karto kaip tas ivanuška ir atsigeria iš atpirkimo ožio pėdutės. tad dalyvavimas tokiuose konkursuose yra gero angliško žodžio "oxymoron" apibrėžimas. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-05-03
vestuvės kaip šventė yra labiau fiktyvių vedybų aksesuaras. tikroms santuokoms tai visiškai nereikalinga. dabar tai ypač akivaizdu vien pasižiūrėjus facebookines vestuvių nuotraukas - lietuvoje turbūt 99% visų vedybų yra fiktyvios. tie muzikantai irgi ne muzikantai, ir čia ne festivalis, bet kažkas labiau panašaus į club de berne. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar gerai, kad žydų bendruomenei perduodami pastatai prestižinėse miestų vietose?