Iki pergalės trūko nedaug

2016-05-03, Indrė TALIUTĖ
Kampinių rungtynėse buvo ne vienas, deja, šilutiškiams jie įvarčių nedovanojo.
Ypatingai šventišką sekmadienio popietę Šilutės komandos „Šilutė” futbolininkams nepavyko iškovoti pirmosios savo sezono pergalės namuose. Centriniame miesto stadione Lietuvos futbolo federacijos I lygos VI turo rungtynėse rezultatu 1:2 (0:2) šeimininkus palaužė svečių iš Telšių „Džiugo” vienuolikė.

Šis Vakarų Lietuvos futbolo komandų susitikimas šilutiškiams nebuvo sėkmingas. Nors komanda savo jėgas namų aikštėje jau buvo pasitikrinusi, deja, Telšių „Džiugo” komandos žaidėjai iki rungtynių pabaigos išliko taiklesni. Lyginant turnyrinės lentelės pozicijas, iki šių rungtynių telšiškiai visa galva buvo aukščiau už pamariškius. Tačiau šiose rungtynėse abu varžovai buvo lygiaverčiai. Pirmasis kėlinys prasidėjo aktyviu žaidimu tiek vienoje, tiek kitoje vartų pusėje. Nuo pat pirmų rungtynių minučių buvo bandoma prasibrauti pro varžovų vartus ir pelnyti įvartį. Pirmieji sėkmingai užpuolę vartus ir pelnę įvartį – svečių komanda. 26-ąją rungtynių minutę R. Lečius („Džiugas”), prasibrovęs pro šilutiškių gynybą, pelnė pirmąjį įvartį.

Antrasis rungtynių kėlinukas taip pat išliko aštrus abiejose aikštės pusėse. 56 minutę prie varžovų vartų pasižymėjo šilutiškis A. Miklovis, kuris rezultatą išlygino 1:1. Rungtynėms baigiantis (87-ąją minutę) telšiškis T. Vyšniauskas sėkmingai smūgiavo į šilutiškių vartus ir šis mačas pasibaigė dar vienu mūsų miesto futbolo komandos pralaimėjimu. Šiuo metu FK „Šilutė” tarp16-os lygos komandų su 4-iais turnyriniais taškais yra 14-oje vietoje.