Dailus raštas akį glosto

2016-05-04, Mokytojos Marija Kuisienė ir Alina Vasiliauskienė

Šiais informacinių technologijų laikais laiškus rašome ir siunčiame elektroniniu paštu, draugams žinutes siunčiame mobiliojo ryšio telefonu ir turbūt retas kuris pastaruoju metu rašėme laišką ranka ir siuntėme jį paštu.

Dailiai, tvarkingai ir taisyklingai lietuviškai rašyti turėtų kiekvienas save gerbiantis Lietuvos pilietis, nes tai yra vienas iš kultūringo, išsilavinusio žmogaus požymių.

Ugdydami mokiniams meilę, pagarbą lietuvių kalbai Šilutės Žibų pradinėje mokykloje surengėme konkursą „Dailus raštas akį glosto“. Iš kiekvienos klasės mokytojai atrinko dailiausiai, tvarkingiausiai rašančius mokinius. Konkurso metu mokiniai turėjo nurašyti tekstą, atitinkantį jų amžiaus grupę. Vertinimo komisija labai objektyviai įvertino kiekvieną darbą, žiūrėjo į tvarką, raidelių rašymą ir jungimą, raidžių pasvirimą. Mokinių darbai buvo užkoduoti, todėl vertinimas buvo tikrai objektyvus. Dailiausio rašto nugalėtojai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Norime pasidžiaugti, kad yra labai daug tvarkingai, taisyklingai rašančių mokinių, ir norime jiems palinkėti, kad neprarastų šios vertybės šiais technologijų laikais.


Straipsnio komentarai

Šaunuoliukai2016-05-04
Ale visos mergaitės. Šaunios fainos, stropios- tikros lietuvaitės. Puikus konkursas! Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-05-04
padėkos raštais? už ką čia tie "mokytojai" tiems vaikams dėkoja? negi net tiek lietuvių kalbos ostapininkai nesupranta Komentaras patinka Komentaras nepatinka