Saugiškės prakalbino angelus

2016-05-04, Kūrybinių dirbtuvių dalyvė Irena Rimkuvienė

Šių metų Nacionalinės Lietuvos bibliotekų savaitės šūkis „Stiprios bibliotekos – stipri visuomenė“. Stipri visuomenė – tai skaitantys, besimokantys ir svajojantys žmonės. Stiprios bibliotekos – tai telkianti ir įkvepianti erdvė.

16-oji Nacionalinė Lietuvos bibliotekų savaitė Saugų bibliotekoje prasidėjo kūrybinėmis dirbtuvėmis „Angelų kalbėjimai“ dalyvaujant bibliotekos globėjai Violetai Astrauskienei.

Aktyvios bibliotekos skaitytojos šį kartą skubėjo į susitikimą su Violetos angelais. Pradžioje visos lyg viena su nerimu žvelgė į pilkšvą modelino gabalą, o akys bylojo abejonę, ar pavyks? Ramus bei įtikinantis Violetos balsas abejones išsklaidė ir kiekviena palinko prie savo lipdinio.

Violeta ėjo prie kiekvienos padrąsindama, parodydama, kaip prilipdyti sudėtingesnę detalę, akimirksniu nulipdydama mažą paukštelį, kurį dovanodavo kuriamam angelui. Stebint jos rankas atrodė, kad pirštai patys dirba be jokių pastangų. Nieko stebėtino, nes kūrėjos kolekcijoje jau nulipdyta gerokai daugiau kaip šimtas angelų. Pasak jos, prisilietus prie modelino, angelas pats gimsta...

Laikas bibliotekoje prabėgo nepastebimai. Moterys tikino, kad būtinai pirks modelino ir namuose savarankiškai lipdys angelus.

Kūrybinių dirbtuvių dalyvės išėjo švytinčiais veidais, atsargiai rankose nešdamos dar nespėjusius sutvirtėti angelus. Kitaip ir negalėjo būti, nes viskas vyko iš širdies į širdį.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-05-04
atrodo suaugusios moterys o užsiima kažkokia veikla tinkančia, nebent vaikų darželiui, bet ir tai vienam sykiui pasiterlioti. nors šiais laikais tokia su tokia meno terapija ir yra "gydomi" visokie psichoneurologinių institucijų uždarytieji efektyviai kraunant pinigus tiems kurie gyvena taip tarsi jiems tuos pinigus angelai neštu. tarp kitko kai jau keli dešimtmečiai vyksta kaip ir vyksta deinstitutalizacija tai šitokie susibėgimai gali būti ir ale "club de berne", kur atvedami rakštisteininiai globotiniai, kurie iš tiesų angeluojasi prie konteinerių ar jau pasidūmiję. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Kaip manote, ar bus antroji viruso banga ir vėl įvestas karantinas?