Švėkšnoje pasveikinti balandžio mėnesį gimusieji

2016-05-04, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Ermina Būdvytienė ir sūnus Petras Būdvytis.
Ermina Būdvytienė ir sūnus Petras Būdvytis.

Švėkšnos neįgaliųjų draugija gyvuoja daugiau nei du dešimtmečius. Ne vienerius metus Šilutės rajone, galbūt net visoje šalyje, girdime apie draugijos nepaprastus darbus. O juos jie tęsia ir tęsia.

Praėjusią savaitę draugijos nariai skubėjo sveikinti tų, kurie savo gimimo dienas šventė balandį. „Mes linkime, kad būtumėte laimingi, kad niekada netrūktų saulės spindulių, kad sodai pražydę džiugintų širdį, o sieloje būtų gera ir ramu“, - gimtadienius šventusiems sveikinimų kalbas pradėjo Švėkšnos neįgaliųjų draugijos pirmininkė Ingrita Riterienė.

„Ilgiausių metų“ sugiedota aštuoniems švėkšniškiams: Aldonai Bagdonienei, Reginai Toleikienei, Rūtai Jušienei, Elvyrai Valauskaitei, Irenai Gelžinienei, Alfai Petrošienei, Reginai Rupainienei, Erminai Būdvytienei.

Nepamiršta paminėti ir Motinos dieną. Švėkšnos seniūnas Alfonsas Šeputis priminė, jog daugelis vis skuba, sukasi darbų sūkuryje ir dažnai pamiršta savo brangiausius žmones – mamas. Tik jų netekus, atsiranda širdies skausmas, kad per mažai skirta laiko, jog galėjo elgtis kitaip. Seniūnas kvietė nepamiršti jų ir daugiau skirti joms laiko.

Susirinkusieji aptarė įvairius organizacijos klausimus. Suplanuota ekskursija, kuri bus gegužės pabaigoje. Švėkšniškiai vyks į Rietavą, kur nori pamatyti bažnyčią, parką, dvarą. O pakeliui į Plungę lips ant Lopaičių piliakalnio, apžiūrės Babrungo malūną. Daugelis nori pamatyti ir kaimo bendruomenės „Šaltupė“ jurtas, kurios padarytos iš vilnos. Todėl ir čia ekskursantai užsuks pasisvečiuoti.

Kiekvienas narys draugijoje įneša kažko savo. Jie tapo lyg šeima.


Foto galerija

Aldona Bagdonienė.Ermina Būdvytienė ir sūnus Petras Būdvytis.Irena Gelžinienė.Rūta Jušienė.Alfa Petrošienė.Regina Rupainienė.
 Regina Toleikienė.Elvyra Valauskaitė.

Straipsnio komentarai

..2016-05-04
baisu kas darosi ir kaip išsidirbinėja ir ką išdarinėja su žmonėmis Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar esate sėdę prie vairo išgėrę?