Kasdien mes augam didesni…

2016-05-03, Gardamo pagrindinės mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daina Endzelienė

Visa, kas gyvenime gražiausia, dovanota mamos. Tai ji kiekvienam iš mūsų padovanojo gyvenimą, išmokė gerbti žmogų ir tikrąsias vertybes.

Saulėtą popietę Gardamo pagrindinės mokyklos bendruomenė, Žemaičių krašto etnokultūros centras ir Gardamo seniūnija sukvietė visus kartu pabūti, apkabinti, pamyluoti, paglostyti, palaikyti už rankos, pasijuokti, patylėti, nušluostyti ašarą (savo irgi) ir išsakyti pačius gražiausius padėkos žodžius savo mamoms.

Erdvi, pasipuošusi seniūnijos salė prisipildė vaikų klegesio, mamų šypsenų ir artistų jaudulio. Renginio vedėjai Agnė ir Rolandas kvietė savo dovanėlėmis pasveikinti  šalia esančias mamas, o tylia malda, žvakele ir gėlės žiedu apgaubti į amžinybę išėjusias mamas.

Muzikos mokytoja Lina Liakšienė pasirodymams ruošė merginų ansamblį ir šiai garbingai progai susibūrusius mokytojų ir mamų ansamblius. Labai tikimės, kad  šauni pradžia turės tęsinį ir dainuojančias savo mamas vaikai pamatys dar ne kartą. Mažiausieji mokinukai dainuodami   sekiojo akelėmis mamas, ar juos mato! Naujai susibūręs Gardamo jaunimas su vadove Lina Balčiauskiene, Žemaičių krašto etnokultūros centro kultūrinės veiklos vadybininke, dainuodami „Aš labai myliu savo mamą“ sujaudino ne vieną mamą.

Klebonas Antanas Gylys sveikindamas mamas pasidžiaugė, kad tokios akimirkos, kai vaikai dainuoja mamoms, o mamos vaikams - suartina, pakylėja.

Mokyklos direktorė Regina Tamošauskienė, sveikindama svarbiausią žmogų mūsų gyvenime, dėkojo mamoms už vaikų auklėjimą ir didelį indėlį mokyklos gerovei.

Mokytojų Virginijos Lidžiuvienės ir Justinos Aukštuolytės ritminių šokių, aerobikos būrelių šokėjų padovanoti šokiai mamoms, sužavėjo lankstumu, ritmo pojūčiu, gera nuotaika. 

Renginio staigmena tapo kiekvienos klasės vaikų sukurtas aštuntoko Igno Lidžiaus apipavidalinta vaizdo medžiaga su sveikinimais mamoms. Visus žiūrovus pralinksmino mokytojos Sonatos Lidžiuvienės artistiniai gebėjimai ir kūrybiškumas, kuris atsispindi jos mokiniuose.

Dėkodami už meilę, rūpestį, už suteiktą gyvenimą, linkėdami, kad nepristigtų širdies šilumos ir sveikatos, pabuvimą tęsėme prie arbatos puodelio ir mamų keptų pyragų.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-05-03
kaip nesmagu ta kičinė chaltūrinė, kuri nieko bendro neturi su jokia "kultūra", bet labiau primenanti dresūrą. neturėtų būti galima taip elgtis su vaikais. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar namuose jau pasipuošėtė Kalėdų eglutę?