Neįgalieji nepamiršo savo mamų

2016-05-03, Lijana JAGINTAVIČIENĖ
Renginio akimirkos.
Renginio akimirkos.

Gegužės pirmąjį sekmadienį gėlėmis, dovanomis ir geromis emocijomis buvo apipiltos daugelis mūsų šalies mamų. Šiomis neįkainojamomis dovanomis apdovanotos ir SIŽGB „Šilutės viltis“ mamos.

„Motina – namų siela. Ji sukuria ramią ir jaukią, išmintingą ir darnią aplinką, kurioje gyvena ir dirba šeimos nariai, auga ir bręsta mažieji. Motina tartum kantrybės, meilės ir humaniškumo aukuras, kuriame vaikai semiasi gerumo, išminties ir dorovės perlų“, - Motinos dienos šventę pradėjo SIŽGB „Šilutės viltis“ pirmininkė Eglė Paulauskienė. Anot jos, motina žmogui reikalinga kaip oras, kaip vanduo, kaip druska, nes ji nuo pat kūdikystės yra šalia, kaip gulbė - plačiai išskėtusi savo sparnus, visada pasiruošusi ginti, sulaikyti, laukti, atleisti…                                                                                                          

Jaunimas stengėsi iš visos širdies, kad jų mamų veidus puoštų šypsenos. Todėl neįgaliųjų teatras „Žvaigždės“  paruošė mamoms  vaidinimą - gaudė auksinę žuvelę. Jie mamoms linkėjo laimės, sveikatos, meilės. Visi džiaugėsi, kad gali savo gimdytojoms padėti namuose.

Savo atliekamus kūrinius dovanojo ansamblis „Svaja“. Užgrojus kapelai „Ašvelė“, vaikinai kvietė ne tik paneles šokti. Pirmieji šokiai dovanoti mamoms. Vėliau visi rinkosi prie vaišių stalo, kur dalijosi savo išgyvenimais, džiaugsmais ir vargais. Pirmininkė nuoširdžiai dėkojo visoms mamoms, padėjusioms suruošti šią šventę ir pasidalijusioms iš jų šeimų sklindančia šiluma. 

 


Foto galerija

Straipsnio komentarai

šaunuoliai2016-05-03
Labai graži, šilta, nuoširdumo pilna šventė. Ačiū bendrijos jaunuoliams už puikų pasirodymą, kapelai už gerą nuotaiką. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
..2016-05-03
siaubas ką gestapininkai išdarinėja Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Jums kada nors buvo įsisiurbusi erkė?