Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 5 d.

2016-05-05, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Lietaus lašai
„Fotolia“ nuotr. / Lietaus lašai

„Naujų darbų pradžią derėtų atidėti kitai savaitei, o šią dieną skirti įprastiems reikalams tvarkyti, sportui, tvarkymuisi namuose. Laikas tarp 18.10 ir 20.10 val. nėra efektyvus, todėl skirkite jį poilsiui“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Jūsų nepastebėti šiandien bus neįmanoma, o jei taip nutiks, pasistengsite ištaisyti šią klaidą, atrasdami būdų sutelkti į save aplinkinių dėmesį. Pasistenkite, kad jie būtų ne nauji ir ne rizikingi. Tačiau kažin, ar per dieną paisysite kieno nors patarimų. Dėl to būsite teisūs. Klysite tik manydami, kad jums viskas galima.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors šiandien aplinkinių elgesys jums gali atrodyti išties nebrandus, jūsų neabejingumas tam, kas vyksta, rodys, kad ir jums yra ko pasimokyti. Ir jei jums pavyks išlikti stebėtojais, nepatirsite dienos netikėtumų savo kailiu. Vakare tempas sulėtės, o aplinkiniai nebyliai paklus jūsų aiškioms rekomendacijoms.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šią dieną galingi jausitės tiek, kiek palaikymo ir dėmesio gausite iš draugų ar komandos narių. Ir, nors būsite pasiruošę išklausyti visus jų pasiūlymus, nepaisant gerų ketinimų, jie gali jus išmušti iš pasirinktos krypties, nukreipdami ne tokia jums palankia, ypač pasiūlydami išbandyti jums ką nors nauja, nepatirta ar rizikinga.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Regis, šiandien turėsite pakankamai veiklos, kurios rezultatai jums bus daug svarbesni už pačią darbų eigą. Lengvai žavėdamiesi naujais pasiūlymais, nudegsite nagus, nes klaidinančias smulkmenas įžiūrėti bus labai sunku. Dėl šios priežasties rinkitės pradėtą, įprastą, patikrintą ir pažįstamą teritoriją.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jūsų lūkesčiai ir jūsų optimizmas jums ir padės, ir trukdys. Lygiai taip pat, kaip ir žinojimas, kad esate dėl daug ko teisūs ir net teisesni už kitus. Lengvai velsitės į visokias diskusijas įsitikinimų ir žinių tematika, manydami, kad be to pasaulis sustos suktis, o jus išmes iš žaidimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien verta įsigilinti į dalykus, kurie paprastai lieka nepastebėti arba tuos, kuriuos kažkas pažymėjo tabu ženklu. Iš tiesų, pravartu peržiūrėti kai kuriuos sutrūkinėjusius pasitikėjimo saitus su kitais žmonėmis ir iš naujo įvertinti šių ryšių svarbą ne tik jūsų santykiams, bet ir jums, bandantiems padaryti tinkamus sprendimus.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo noru ar kitų žmonių paskatinti imsite skirstyti žmones į gerus ir blogus, reiškinius – teigiamus ar neigiamus, o visas spalvas pamiršę, matysite tik juoda ir balta. Nepaisant galimų kraštutinumų ir kategoriško požiūrio, turėsite pasiklausyti kitų žmonių nuomonių, jos jums padės šį tą suprasti.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien, nekreipdami dėmesio į norinčius jus išblaškyti, pasirūpinkite savo sveikata ir atidžiai spręskite kasdienes užduotis. O kviečiančius jus pradėti jaunus projektus, ignoruokite. Pasirinkę pabaigti nebaigta ir pasirūpinti jums įprastais dalykais, daug efektyviau panaudosite šios dienos jums skirtą laiką.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien mokėsite pasidžiaugti ir kitus pakviesite tame sudalyvauti. Tačiau norėdami surizikuoti, būkite arba labai dėmesingi, arba atidėkite, net jei tokio pobūdžio veiklos jus trauks kaip magnetas. O jei vis dėlto užsigeisite elgtis nutrūktgalviškai, pasirinkite dalykus, kurie jau jūsų ne kartą išbandyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien mieliau rinksitės privačią erdvę, todėl nieko keisto, jei šeimyniniai džiaugsmai ir rūpestėliai išlįs į pirmąjį planą. Ir labiausiai savo artimiesiems nusipelnysite, jei skirsite laiko ištaisyti ankstesnes klaidas. Gerai pasistengę, turėsite mielą širdžiai vakarą, užsiimdami savo mėgstamu užsiėmimu ar leisdami jį su atžalomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Skubinami – neskubėkite, verčiau sulėtinę tempą, visus įtikinkite, kad vis tiek spėsite. Ir taip nutiks, jei neblaškysite dėmesio į smulkmenas, kurios viena po kitos atitrauks jūsų dėmesį. Iš tiesų, pavėlavę ar suklydę, įtikinamo paaiškinimo nerasite. Vakare bus ir noro, ir galimybių pasimėgauti namų ramybe, jaukumu ir sočiais patiekalais.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien jums trūks plyš reikės gauti kokios nors naudos ar patvirtinimą, kad esate vertingi ir vertinami. Norėdami tai gauti ir pajusti pagrindą po kojomis, sieksite apsikrauti daiktais ar nesiliausite siūlyti kitiems savo paslaugas. Iš tiesų, nepersistenkite darydami ką nors pirmą kartą – tokiu būdu nieko nepešite.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?