Penktadienio horoskopas – gegužės 6 d.

2016-05-06, ji24.lt, 15min.lt
 „Fotolia“ nuotr. / Braškiniai ledai
„Fotolia“ nuotr. / Braškiniai ledai

„Viena iš nepalankiausių dienų. Jei šiandien ateitų kokie nors pasiūlymai ar jums patiems kiltų impulsas nuveikti kažką rimto arba naujo – pasistenkite susilaikyti, nes mažai galimybių bus šias idėjas vaisingai plėtoti ateityje“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien lengvai aukosite kitiems tai, kas jums brangu ir per galvą versitės, siekdami kuo geriau atlikti visas savo pareigas. Ir nors išsiskirdami iš kitų dosnumu ir darbštumu, rezultatais kol kas negalėsite pasigirti. Vakare vyks jaunatis, kurios stiprybes panaudosite peržiūrėję savo vertybes ir talentus tam, kad padidintumėte savo materialinę gerovę.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien sotūs pasijusite tik gavę pakankamai dėmesio iš aplinkos. Ryte paskleidę savo žavesio kerus, vėliau mielai pildysite savo bendražygių svajones, o vakarop nesvarstydami leisitės į pramogas. Dėl jaunaties, kuri jūsų ženkle įvyks šį vakarą, kelkite sau tikslus, padėsiančius jūsų asmenybei išsiskleisti.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien galite nusipelnyti svajotojų titulą ir tikėtis didžiulės pagalbos iš savo šeimos narių kažkokiai praeityje neišspręstai problemai išspręsti. Kad ir ką veiksite, šiukštu, neskubėkite, nes tik jėgas išeikvosite. Dienos pabaigoje įvyks jaunatis, kurios užduotys jums, susijusios su pasiaukojimu ir praeities klaidų ištaisymu.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien būsite mylimi bičiulių ir kolegų, stebinantys savo žiniomis ir kalbomis. Popietę grįžę prie anksčiau aptartos informacijos, ar susitikę žmonių iš praeities, padidinsite savo komandą ar jos galimybes. Vakare įvyksianti jaunatis – puikus laikas numatyti savo ateities planus ir būdus, kurie padėtų jums geriau atsiskleisti tarp draugų ar bendražygių.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien būsite atsidavę darbui: ryte siekiantys sužavėti vadovybę, dieną parodantys besąlygišką pasitikėjimą savo partneriais, o vakarop gaunantys atlygį už savo pastangas. Nepaisant lengvumo jausmo, verčiau baikite nei pradėkite. O naujus karjeros tikslus išsikelkite sau šios dienos vakarą, kai visus jūsų norus laimins tuomet vyksianti jaunatis.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien jūsų dėka visi patikės, kad tikėjimas, optimizmas ir gera valia išgelbės pasaulį. Ir net jei kai kurie šia kryptimi atliekami jūsų veiksmai kartojami ne pirmąkart, jums bus gera kitiems dar kartą priminti apie savo idealus. Vakare apsvarstykite būsimas keliones, studijas ar kitus dalykus, kurie dar labiau praplėstų akiratį.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien turėsite progų patirti kitų žmonių dosnumą, išsipildžiusias viltis darbe ir keistus sutapimus, kurie tyliai, bet tinkamai, gydo praeities spragas, padėdamos įveikti sudėtingus slenksčius. Pasimėgavę šia jums patiekta porcija gėrybių, vakare numatykite, ką derėtų pakeisti, kad jūsų ryšiai su kitais taptų dar stipresni.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien turėsite priežasčių įsitikinti partnerystės svarba jums ir patirti džiaugsmą, kurį suteikia galimybė būti šalia kito žmogaus. Panašu, kad tas kitas žmogus pažadins jūsų kūrybiškumą, o kažkas iš draugų ar kolegų atliks angelo sargo vaidmenį. Vakare jaunatis kvies jus pasvajoti apie ambicingiausius partnerystės projektus.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien darbai eis lyg iš pypkės, ypač jei susitelksite ne į naujas pradžias, o į tobulinimą, perdarymą ar užbaigimą. Visame tame pakaks ir meilės darbui, atsidavimo savo tradicijoms, ir vadovybės palankumo. Jaunaties potencialą panaudosite savo naudai, jei numatysite savo veiksmus dėl darbo, buities, sveikatos ar mitybos.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Kad ir kuo šiandien užsiimsite, patirsite daug teigiamų emocijų. Jūsų kūrybiškumas ir džiaugsmas didės kaskart, kai pavyks rasti laiko dalykams, kurie jums patinka, kai gausite įkvepiančios informacijos ir turimomis žiniomis dalysitės. Vakare jaunatis, todėl suskubkite paplanuoti savo ir vaikų laisvalaikį ar kūrybinius planus.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jūsų norai pildysis dėl jūsų namų ir šeimos, nors iki vakaro verčiau juos atidėti, užsiimant tuo, ko jūsų prašys kiti. Tiesa, patirsite pasidalinimo džiaugsmą ir malonumą priimti iš kitų tai, ką jie jums pasiūlys. Vakare grįžkite prie savo planų dėl šeimos ir namų, nes viskas, ką suplanuosite ir išsvajosite, daug lengviau ims pildytis.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite kupini entuziazmo ir dažnai pasiruošę visą save paaukoti. Laimė, ne tik patys aukositės, bet ir iš kitų dovanų gausite, gal net tų, kurių iki šiol niekaip nepavyko sulaukti. Vakare vykstanti jaunatis bus pasiruošusi jus apdovanoti vertingomis žiniomis, pažintimis ar įdomiomis kelionėmis, jei Visatai nusiųsite aiškią ir konkrečią žinią.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?