Pagerbti ugniagesiai

2016-05-06, Ingrida Jokšienė, vyriausioji specialistė kultūrai

Pagėgių savivaldybės mero pavaduotojas Sigitas Stonys ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Alvidas Einikis Šv. Floriono dienos proga aplankė Stoniškių, Vilkyškių ir Pagėgių ugniagesių gelbėtojų komandas. Pastarieji jau ruošė savo aprangą ir priemones ugniagesių sporto varžyboms Tauragėje, kurios skirtos būtent ugniagesių profesinei šventei paminėti.

Savivaldybės vadovai padėkojo už kasdienį sunkų darbą žmonių gerovei. Mero pavaduotojas pasidžiaugė, kad remiantis įvairių apklausų duomenimis, žmonių pasitikėjimas ugniagesiais gelbėtojais visada aukščiausias. Palinkėta asmeninės laimės bei sėkmės ir akcentuota svarbi šio darbo misija bei tikslas – apsaugoti žmonių gyvybę, sveikatą ir turtą.

Apžiūrėtos patalpos, naudojama technika, darbo priemonės, aptartos pagrindinės problemos, rūpesčiai ir kt.

Išsiskiriant kiekvienai komandai įteiktos saldžios dovanos ir išsakyta pagrindinė gyvenimiškoji tiesa – kol ugniagesys snaudžia, ramiai geria arbatą, žiūri televizorių ar mėto kamuolį į krepšį, - tol aplinka saugi, nelaimės nėra ir esame ramūs. To linkėjęs vicemeras išskubėjo į Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo vadybos organizuojamą Šv. Florijono - ugniagesių gelbėtojų profesinės dienos paminėjimą Tauragėje.


Foto galerija

Straipsnio komentarai

..2016-05-06
kiek gali gražulio kelnininkai tyčiotis iš žmonių su tais garbėtroškiniais paradais. ta apseilėta pagarba iš jų reiškia kažką tik vaivorykštėse. Komentaras patinka Komentaras nepatinka