Savaitgalio horoskopas – gegužės 7–8 d.

2016-05-07, 15min.lt, ji24.lt
„Fotolia“ nuotr. / Maža mergaitė
„Fotolia“ nuotr. / Maža mergaitė

„Šeštadienis puiki diena darbštuoliams, iš prigimtiems praktiškiems žmonėms. Jei panorėsite, galėsite nuveikti nemažai darbų. Tik laikas tarp 17.30 ir 19.30 val. nėra tam efektyvus. Sekmadienis – aktyvi diena, labiausiai palanki tiems, kurie geba greitai reaguoti bei žvelgti į gyvenimą lengvai, be dramų ir prisirišimų. Tai nėra palankus metas vienatvei“, – tikina astrologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas 
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šeštadienį galite pratūnoti namuose ir skųstis, kad nieko gero nenuveikėte arba peržiūrėti savo tikslus, nukreipiant taip, kad jie pagaliau duotų apčiuopiamą rezultatą. Sekmadienį įsivelsite į įprastų reikalų verpetą, tačiau svajosite kur nors nuo jo pasprukti. Galų gale kažkas paneigs jūsų turimą informaciją, pateikdamas savo požiūrį.

JautisJautis 
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šeštadienį galite šį tą nuveikti savo autoriteto labui, jei neslėpsite savo nuomonės ir noriai kitus mokysite to, ką patys išmanote. Sekmadienį būsite linkę viską, kas susiję su draugais, pagražinti, o nuo smagių ar širdžiai mielų dalykėlių niekaip nesusilaikysite. Vakare neverta tikėtis dosnumo iš kitų asmenų.

DvyniaiDvyniai 
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šeštadienį ne tik išlaidaukite, bet ir pabūkite patikimais partneriais, besimėgaujančiais tuo, kas vyksta šalia jūsų. Sekmadienį bus aktualu pasikalbėti, išsakyti nuomonę ir kuo daugiau sužinoti. Tokiu būdu jūs ir jūsų šeimos aktualijos gali tapti paskalų objektu. O jei dėl to subjurtų santykiai su antrąja puse, nenusiminkite, greitai viskas bus pamiršta.

VėžysVėžys 
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šeštadienį užuot laukę, kol kas nors išpildys jūsų norus, perdėliokite savo santykių su draugais prioritetus. O jei nežinote kaip, pasitarkite su žmogumi, kurį gerbiate. Sekmadienį užkibsite, nusprendę, kad diena nerūpestinga ir jums viskas įmanoma. Optimizmas – puikus palydovas savaitgalį, jei galų gale buities rūpesčiai visko neapvers aukštyn kojomis.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šeštadienį rutina nevargins, nes norėsite kuo geresnio rezultato net eiliniuose kasdieniuose dalykėliuose. Puiku, jei numatysite ir keletą ilgalaikių ėjimų, įvesdami kai kurias korekcijas. Sekmadienį kaip oro reikės draugų ir pasitikėjimo jais. Tikėkite, bet visko neišdalykite. Antraip, savaitgaliui baigiantis, džiaugsmo bus maža.

MergelėMergelė 
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šeštadienį pravartu kai ką įtikinti, kad jūsų atostogų, kelionių, ryšių su užsieniu ar studijų planų neaptemdytų jokie debesys. Sekmadienį jūsų pasitikėjimas savimi, savo žiniomis ir tikėjimas kitais šoktels iki pat debesų. Tokiu būdu tiek prisiplanuosite, kad galiausiai grąžinti į realybę, nesuprasite, kas čia nutiko.

SvarstyklėsSvarstyklės 
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šeštadienio įvykiai gali kitaip pakreipti jūsų šeimos ar namų gyvenimą, o ypač finansinius reikalus. Neapsieisite ir be keleto korekcijų. Sekmadienį trykšite optimizmu ir gal net įgysite vertingų žinių, jei neperlenksite lazdos, tikėdamiesi kitų pagalbos ir nenuskęsite buities darbų liūne. Galų gale, lauktas susitikimas ar kelionė bus atšaukti.

SkorpionasSkorpionas 
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šeštadienį keli ryžtingi sprendimai padės jums jaustis labiau užtikrintiems, tačiau kur kas svarbiau taisyti sena nei imtis naujo. Sekmadienį susitardami su kitais žmonėmis ir juos suprasdami, įveiksite net sunkiausią kliūčių ruožą. Per dieną apgaudinėdami save, jog viskas paprasta, galiausiai kažko pritrūksite.

ŠaulysŠaulys 
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šeštadienį būtų naudinga peržiūrėti savo išlaidų ir taupymo įpročius, nes tai ilgainiui turės įtakos jūsų kasdienio gyvenimo kokybei. Sekmadienį atidžiau išklausykite savo antrąją pusę, panašu, jog jis ar ji turės ką jums pasakyti. O atsižvelgdami į šiuos patarimus, derinkite visa kita: namiškių pažadus, karjeros tikslus ir savo reakcijas į aplinką.

OžiaragisOžiaragis 
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šeštadienį atidžiai pažvelkite į veidrodį, norėdami suprasti, kaip jums derėtų pasikeisti, jei norite daugiau romantikos, saviraiškos, kūrybiškumo ir džiaugsmo. Sekmadienį lengvai rasite veiklos, nesiliaudami tikėti, kad viskas paprasta. Deja, ne viskas taip lengvai eisis dėl daugybės pašnekesių ir į galvą lendančių prisiminimų.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šeštadienį keli iš praeities atklydę šešėliai gali sudrumsti jūsų mintis arba paskatinti jus įvesti namuose keletą būtinų pertvarkų. Sekmadienį nestokosite polėkio ir gyvenimo džiaugsmo, dėl ko lengva ranka dalysite kitiems tai, kas jūsų, arba noriai leisite ne vien jums priklausančias lėšas. Savaitgalio finale išvysite skeptiškumo gaidelę bičiulių akyse.

ŽuvysŽuvys 
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šeštadienį noriai bendrausite ir savo planus keisite, atsižvelgdami į draugus. Sekmadienį norėdami įveikti šeimos rūpestėlius, pasikliausite nuojauta, kuri šįkart paves. O tikėdami, jog kažkas kitas jus išgelbės, taip pat būsite nuvilti. Per dieną išlaikydami saiką, vakare lengviau susitaikysite, nepavykus įvykdyti vieno savaitgaliui numatyto tikslo.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?