Pirmadienio horoskopas – gegužės 9 d.

2016-05-09, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Pirmadienis
Fotolia nuotr. / Pirmadienis

„Palanki diena mokslams, darbams, kurie reikalauja loginio mąstymo ir greičio. Tiek šiandien, tiek ir rytoj pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir išmokti. Šios dienos informacija gali būti naudinga tiek augimui darbe, tiek ir dvasiniam tobulėjimui. Visus darbus nudirbkite iki 18.20 val., nes vėliau jau labiau norėsis ramybės ir poilsio, o ne dinamiškų veiksmų“, – tikina astrotarologė Lana Kutkytė.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Mėgstantys daug bendrauti, šiandien išties puikiai leis laiką, tačiau skubėjimas bus prastas patarėjas, verčiantis būti neatidiems ir vėluojantiems. Be to, svajosite apie dalykus, kuriuos norite turėti ir būdus, kurie leistų to pasiekti. Kai kas gali jums pakartotinai priminti, ką būtina padaryti, kad tai taptų įmanoma.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien kiek išmanydami saugosite tai, kas jūsų ir sieksite dar daugiau. Mažiau prarasite, pasirinkę jums įprastas veiklas ir aplenkę prekybos centrus – dienos pirkiniai džiugins neilgai. Be to, jūsų asmenybės žavesys išaugs jūsų komandos nariams padedant. O išsakydami savo nuomonę, įsitikinkite, kad ir kitus girdite.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien sunkiai nulaikysite liežuvį už dantų. Ir jei ne tik tuščiai aušinsite burną, bet ir savo išsakomiems žodžiams suteiksite prasmės, galite tikėtis būti išgirsti. Tiesa, kažkokios jūsų įžvalgos tegul kol kas lieka jums, kaip ir užgimusios viltys dėl profesinių tikslų. Kitiems apie tai bus galima pranešti, kai jos subręs.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien jausdami diskomfortą, pasinaudosite kokia nors priedanga, leidžiančia jums bent trumpam pasislėpti nuo kitų žvilgsnių ar išvengti komentarų. O jei kuo nors įtikėję, įtikinsite dėl to ir savo komandos narius, galėsite mėgautis gardžiais jūsų bendros veiklos vaisiais. Tiesa, kol kas verta pasiklausyti, ką kai kurie iš jų šneka.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien jėgų semsitės iš savo bendražygių, džiaugdamiesi galimybe siekti bendrų tikslų. Tačiau dėl komandos klaidų galimi keli nesusipratimai. Kita vertus, rūpės asmeniniai siekiai, kuriuos kažkas geranoriškai pasisiūlys įgyvendinti. Tiesa, ne pirmąkart kalbėdami apie savo tikslus, įsitikinkite, ar kam nors tai rūpi.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien manysite, kad svarbiausia kuo daugiau dalykų išgirsti, aptarti, išdiskutuoti. Lyg be to jūs prarastumėte visus kelrodžius. Net jei tokiu būdu kai kurias savo ambicijas pamaitinsite, galite išleisti iš akių šį tą svarbaus. Ir jei savo išmintingomis mintimis neužstosite saulės kitiems, sulauksite partnerių pritarimo ir susižavėjimo.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savimi pasitikėdami pasistengsite savo nuomonę pareikšti, kitus pamokyti ir žinosite ką pasakyti, kai šalia bus apniktų abejonėmis. Ir jei neimsite manyti, kad esate visažiniai, gausite palaikymą. O jei kūrybiškai žvelgsite į savo įprastas užduotis, bus norinčių jus paskatinti, atlapojant savo piniginę.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien niekaip nesusitaikysite, negalėdami patenkinti savo širdies troškimų. Tačiau pusę darbo atliksite, užmezgę ryšį su reikiamu žmogumi. Geros žinios išsiilgusiems romantikos – turėsite gerą progą atsidurti devintame danguje kartu su mylimuoju. Tiesa, bilietą į laimę gausite tik su juo ar ja aptarę opią temą.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien būdami užtikrinti dėl visko, ką darote, vis dėlto atsižvelkite į kitų žmonių patarimus. Regis, šiame nesibaigiančių naujienų sraute išgirsite jums reikalingos informacijos, o kai ką, kas susiję su jūsų darbu ar sveikata, aptarsite ne pirmąkart, sunkiai girdėdami pašnekovo nuomonę. Laimei, pildysis svajonės, susijusios su namais.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien nepakęsdami aplinkui tvyrančio chaoso, viskam norėsite rasti tinkamą vietą. Ir nors naujos iniciatyvos neatras savo vietos jūsų darbe, šildantys susitikimai ar pokalbiai žadės jums daug malonių, romantiškų, kūrybiškų ir žavių akimirkų. Tiesa, aktualūs pokalbiai su atžalomis gali būti nelengva užduotis, bet neišvengiama.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien neatsispirsite norui patirti kūrybos ar pašnekesio džiaugsmą. Kai kurie tokiu būdu privels klaidų, o kiti – išvengs. Bet kuriuo atveju, atidumas ir saikas – geri vaistai. Tiesa, norėdami kaip nors pradžiuginti savo šeimos narius, rinkitės dosnias, bet nematerialias dovanas, o pokalbiuose apie šeimos aktualijas, išklausykite visas nuomones.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien tam tikrą duoklę iš jūsų pasiims šeima, tačiau ir jūs patys būsite nusiteikę skirti energijos patiems artimiausiems. Tiesa, kalbėdami daugiau nei paprastai, vis dėlto ne visus įtikinsite. Daug svarbiau būti nuoširdiems ir išklausantiems. Apie tai pagalvokite, susitikę su senokai matytu žmogumi ar norėdami kažkam atverti širdį.


Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar pavargote nuo karantino?