Antradienio horoskopas – gegužės 10 d.

2016-05-10, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Drugelis
Fotolia nuotr. / Drugelis

Žengia dar viena puiki diena. Kas naujo astrologiniame pasaulyje?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien trykšite optimizmu dėl savo sveikatos, kasdienės veiklos, kolegų, visaip siekdami savo darbais ar buvimu pagerinti situaciją darbo vietoje, buityje ar kitoje savo aplinkoje. Bus ir begalinio noro savo svajones išpildyti, ką nors įspūdingo padovanoti savo šeimos nariams ar kai ką įsigyti savo namams.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien leisitės į bendravimo labirintus, pakviesti komandos narių ar bičiulių, žavėdami savo grožiu, o dienos pabaigoje, besistengiantys dėl savo mylimojo, vaikų ar savo mėgstamos veiklos. Turite antrą šansą pabandyti ieškant romantiškų patirčių, ką nors sužavint, pradžiuginant vaikus ar sukuriant ką nors įstabaus.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien visaip plėsite savo saugumo, gerovės ir savivertės tinklą. Tuo geriau jums seksis, kuo giliau žvelgsite, užuot slydę paviršiumi ir ieškodami laimės išorėje. Taigi, prie jūsų laimės prisidės intuityvios įžvalgos darbo vietoje, jūsų slapti romantiški ar grožio ginklai ir jūsų šeimos nariai ar šeimos tradicijos.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien kitiems reikės jūsų žinių, skatinančių veikti ir įkvepiančio jūsų požiūrio. Jiems reikės jūsų noro pamatyti jų gerus ketinimus. Jiems reikės jūsų, kaip gerų pašnekovų, pasiruošusių daug bendrauti, dalintis turima informacija ir įsisavinti naują. O jums teliks patirti bendravimo džiaugsmą, pasikartojant tai, kas primiršta.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandien svarbiuosius dienos darbus atliksite tyliai, bet tikslingai. Visų pirma galėsite pasidžiaugti besąlygiška kitų žmonių pagalba, po to – geromis patirtimis, kurias jums parodys jūsų darbas ar vadovai bei jums suteiktomis finansinėmis galimybėmis, kuriomis kaip tiks šiuo metu turite intensyviai mokytis pasinaudoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Nors šiandien vyraus pasitikėjimo savimi temos, visų pirmą turėsite priežastį įkvėpimo šaltinį atrasti kitame žmoguje. O tai sėkmingiausiai panaudosite komandinėje veikloje. Be to, tikėsite savo žiniomis ir noriai dalinsitės savo požiūriu su kitais, rizikuodami lengvai peržengti visas jums leistinas ribas arba jas savaip praplėsdami.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien savo ketinimų pernelyg neafišuodami, nuoširdžiai, kūrybiškai ir uoliai ta linkme darbuositės. Išties, jums bus labai svarbu tai, ką apie jus mano kiti. Ir jei būsite atidūs, lengvai gausite reikalingą pagalbą, paramą ar net atlygį už anksčiau padarytus gerus darbus. Tinkamai tai jungdami, gausite beveik tobulą rezultatą.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jūsų optimizmas užkrės kitus, o jūs padarysite viską, kad jumis tikėtų, iš jūsų mokytųsi ir į jus kreiptųsi patarimo. Nepaisant to, greit suprasite, kad nors siekdami tapti reikalingais kitiems, patys negalite išsiversti be jų ir kad be kitų žmonių – draugų, kolegų, antrosios pusės – jūsų diena būtų ne tokia spalvinga, džiugi ar įvairiapusiška.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandiena bus gera, žavi, smagi, lengva ir turininga tiek, kiek seksis pasitikėti pačiais artimiausiais, kiek pavyks su malonumu dirbti įprastus darbus, kiek turėsite stiprybės įveikti savo vidinius stabdžius ir kiek bus noro užmegzti patikimus ar ilgalaikius ryšius su kitais. Ir jei ne viskas einasi lyg per sviestą – nesiliaukite bandyti.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien kitų žmonių buvimas šalia taps jūsų geros savijautos ir gerų rezultatų matu. Pokalbiai su jais žadins jūsų vaizduotę, kiti asmenys patars, kaip tinkamiau suplanuoti laisvalaikį, padės geriau išreikšti savo kūrybiškumą ir motyvuos jūsų tikėjimą savimi ir pasauliu. Ir net jei kažkuriais takeliais jau vaikščiojote, verta pakartoti.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien jums būtų gera tiesiog darbuotis. O kai susitelksite į veiklą (nesvarbu, namuose ar darbe), jums bus atverta daugybė galimybių kuo geriau ją atlikti. Ir jei norėsite dalintis – dalinkitės, norėsite atskleisti savo neatskleistus talentus – atskleiskite, norėsite sulaukti pagalbos iš kitų – prašykite, galų gale rasdami prieglobstį namuose.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien netausokite savęs tuomet, kai iš jūsų bus tikimasi meilės, dėmesio, rūpesčio, kūrybiškumo ar įžvalgų. Ir net šį tą paaukoję, pasijusite devintame danguje, kai galėsite apie tai pasikalbėti su žmonėmis, kurie jus išklausys ir supras. O jei būsite pakviesti susitikti su seniai regėtu žmogumi, vadinasi, tam yra rimta priežastis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?