Švėkšniškei, devynių vaikų mamai Prezidentės apdovanojimas įteiktas Šilutėje

2016-05-12, Stasys BIELSKIS
Atminčiai nuotrauka, kurioje S. Starkienė - kartu su Prezidentūros atstovais, Savivaldybės vadovais bei vaikais ir anūkais.
Atminčiai nuotrauka, kurioje S. Starkienė - kartu su Prezidentūros atstovais, Savivaldybės vadovais bei vaikais ir anūkais.
„Šilokarčemoje“ neseniai rašėme, kad Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė artėjančios Motinos dienos proga pasveikino ir ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanojo daugiavaikes motinas, kurios užaugino tvarkingus vaikus. Tokiu medaliu turėjo būti apdovanota ir Švėkšnos seniūnijos Gedminaičių kaimo gyventoja Stefanija Starkienė, kuri užaugino devynis vaikus. Tačiau ji apdovanojimo nevyko pasiimti pati, nes jau jaunystėje negalėdavo važiuoti į tolimas keliones, kadangi blogai jausdavosi.

Praėjusį ketvirtadienį apdovanojimo iškilmės buvo surengtos Šilutės rajono savivaldybės mažojoje posėdžių salėje. Valstybės apdovanojimą daugiavaikei mamai iš Švėkšnos seniūnijos atvežė Respublikos Prezidento kanceliarijos kancleris Giedrius Krasauskas ir Personalo skyriaus vedėja Gražina Urbonienė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medalis S. Starkienei įteiktas dalyvaujant gausiam būriui jos šeimos narių, taip pat Savivaldybės vadovams ir Švėkšnos seniūnui Alfonsui Šepučiui.

Seniūnas apdovanojimo įteikimo renginyje kalbėjo: „Jūs turbūt anksčiau nešiodavote skarą, nes ji buvo kiekvienos kaimo mamos pagrindinis akcentas ir palyda. Aš noriu šiandien Jums užrišti Švėkšnos seniūnijos garbės skarą. Tai bus simbolis, kad Jūs – pati geriausia mama“.

Daugiavaikę mamą taip pat sveikino jos vaikai ir anūkai. Iš viso ji turi penkiolika anūkų ir dvidešimt proanūkių.


Straipsnio komentarai

..2016-05-12
jehovistinės orvelininkystės. Komentaras patinka Komentaras nepatinka
Apklausa
Ar Lietuvoje reikėtų uždaryti rusakalbių mokyklas?