Trečiadienio horoskopas – gegužės 11 d.

2016-05-11, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Alyvos
Fotolia nuotr. / Alyvos

Gegužės spalvos ryškėja nenusakomu greičiu – pasidžiaukime kvapniu žydėjimu. Ir, žinoma, įpusėjusia savaite.

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Šiandien rūpinsitės tuo, kad jūsų asmeninės erdvės ribos būtų neperžengtos. Nepaisant didžiulio poreikio save apsaugoti, ryte patys kitų nustatytas ribas lengvai peržengsite savo keistais poelgiais ar neįprastais pasiūlymais. O jei didžiąją laiko dalį pasiglemš jūsų namai ar šeima, leiskite veiksmui vykti savaime, nedarydami staigių posūkių.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Nors dienos pradžioje ne visiškai sėkmingai susidorosite su keistokų prisiminimų našta, netikėtai pakrypusiais įvairiais susitikimų ar išvykų planais, vėliau patirsite nuoširdaus bendravimo malonumą. Ir, regis, jūsų dėmesio bus neįmanoma atitraukti tuomet, kai šalia jūsų bus intriguojančių idėjų, įdomių žmonių ar naujienų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien jums bus itin svarbu užsiimti tuo, kas jums neša naudą, stiprina jūsų savivertę ar padeda jaustis saugiems. Nepaisant jūsų noro, ryte reikės netikėtai kažko atsisakyti dėl savo keistų idėjų ar jūsų komandos narių pageidavimų. O nusprendę įsigyti geidžiamą daiktą, kažin ar juo ilgai pasidžiaugsite.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Šiandien sunkiai slėpsite savo emocijas – tiek teigiamas, tiek neigiamas. Ryte, norėdami kam nors ką nors įrodyti darbo vietoje, lengvai įsivelsite į prieštaringus poelgius, tačiau vėliau turėsite priežastį atstatyti prarastas pozicijas. Žinoma, jei nepersistengsite, primesdami kitiems to, kas jums aktualu.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Turbūt tik jūs patys žinosite apie tas vidines permainas, kurios nutiks jums šios dienos rytą, gavus netikėtų žinių. O ir vėliau visai neverta tikėtis gauti pagrindinio vaidmens, o pasitenkinti galimybe stebėti vyksmą iš šalies, tokiu būdu arba pailsint, arba ką nors permąstant, arba atrandant naujų kelių, kuriais jau bus galima kitą dieną žygiuoti.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien būsite gerbiami bet kurioje komandoje, jei visus patiekalus skaninsite nuoširdumu, jautrumu ir atidumu. Be abejo, neapsieisite ir be mažučių išbandymų, kurie turbūt ryte mažumėlę sudrums jūsų pasitikėjimą kažkokiu asmeniu. Nemetę kelio dėl takelio – dieną tęsite ir užbaigsite būdami gerbiami komandos ir mylimų draugų.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien niekas jums taip nerūpės, kaip jūsų tikslai ar poreikis kitiems įrodyti, kad nesate iš kelmo spirti. Dienos pradžioje ši misija jums eisis nekaip, nes jūsų aplinkoje atsiras prieštaraujančių ar jūsų nesuprantančių. O vėliau jums pavyks įlipti į reikalingą traukinį ir nuvykti iki geidžiamos stotelės.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien jums bus gera gilinti savo žinias kokia nors tema ir jomis dalintis su kuo platesne auditorija. Deja, tam ryte trukdys netikėtai pakitusi jūsų dienotvarkė ar kiti su darbu, buitimi ar sveikata susiję netikėtumai. Nepaisant to, vėliau atrasite ramybę ir optimizmą, leidžiančius jums pamatyti jumis tikinčių ir pasitikinčių.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šį rytą jūsų keistų kūrybinių idėjų gali kažkas nepalaiminti, o netikėtai gimę rizikingi planai neatneš trokštamo pasitenkinimo ar net sumenkins kito žmogaus pasitikėjimą jumis. Šie debesys kaip staiga užplauks, taip netikėtai išnyks, palikdami jums visas sąlygas atstatyti ankstesnį pasitikėjimą ir įprastą tvarką.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien jums būtų klaidinga susitelkti į tai, kas svarbu vien jums. Būdami draugiški, nuoširdūs ir atidūs partneriai, galų gale įgysite tai, ko jums labiausiai reikia – kitų žmonių atidumą ir palankumą, o jau tuomet bus galima tikėtis tobulos dienos. Tiesa, tik po to, kai iki pietų sutvarkysite namuose įsivyravusį chaosą.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien būti geru darbuotoju jums bus ne pareiga, o malonumas, nes kasdienis darbas jums teiks ramybės ir saugumo jausmus. Beje, kad tai užtikrintumėte, ryte nesutrikite užklupti netikėtų naujienų krušos, o vėliau atsižvelgsite ne tik į savo norus, bet ir į aplink jus tvyrančias nuotaikas ir aplinkinių reakcijas.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Dienos taisyklė paprasta – jei norėsite geros dienos, tokią lengvai galėsite sau susikurti. Vienintelė kliūtis tam galinti iškilti ryte, regis, bus susijusi su jūsų pajamomis ar išlaidomis. Ir net jei negausite trokštamos sumos ar išleisite per daug, tai ne priežastis prarasti malonumą kurti, linksminti kitus ar pasirūpinti tais, kuriuos mylite.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?