Ketvirtadienio horoskopas – gegužės 12 d.

2016-05-12, ji24.lt, 15min.lt
 Fotolia nuotr. / Kavos puodelis
Fotolia nuotr. / Kavos puodelis

Prasideda mažasis savaitgalis. O kokios nuotaikos jus lydės?

AvinasAvinas
(nuo kovo 20/21 d. iki balandžio 20/21 d.)

Ryte bet kokius mūšius laimėsite, kaip ginklą panaudodami savo žinias, įsitikinimus, požiūrį ar ryšius su užsieniu. Jums gali pavykti kitus įtikinti, išmokyti ar palenkti savo pusėn, jei visa tai pateiksite kūrybiškai ir žaismingai. Be to, jūsų įžvalgos darbo vietoje dėl anksčiau nepanaudotų progų padidins jūsų finansines galimybes.

JautisJautis
(nuo balandžio 20/21 d. iki gegužės 21/22 d.)

Šiandien atidžiau pasirūpinkite savo artimaisiais ar šeimos reikalais. Ir, galimas daiktas, kad dienos pradžioje bet kokios jūsų pastangos dėl namų nebus beprasmės. Regis, tokiu būdu tinkamai taisysite anksčiau neištaisytas klaidas. O pamokymai, kuriais apdalinsite aplinkinius, leis jums įgyti ištikimų pasekėjų.

DvyniaiDvyniai
(nuo gegužės 21/22 d. iki birželio 21/22 d.)

Šiandien noriai kur nors vyksite, susitiksite ir bendrausite, didžiuodamiesi galimybe pirmi sužinoti naujienas ar jas pranešti. Iki pietų vis kur nors skubėdami ar apie ką nors kalbėdami, kai kurias iniciatyvas perleiskite kitiems asmenims. Tai jus dar labiau motyvuos veiklai. Be to, nepraleiskite progos įminti mįslę ar sužinoti paslaptį.

VėžysVėžys
(nuo birželio 21/22 d. iki liepos 23/24 d.)

Ryte būsite nesustabdomi, kai reikės imtis nebaigtų darbų. Juos atlikdami stebėkite, ar tinkamai pritaikote savo gebėjimus, antraip nei pasitenkinimo patirsite, nei tikėtino atlygio sulauksite. Beje, būtų pravartu dėl savo idėjų ar tikslų pasikalbėti su savo antrąja puse – jis ar ji gali jums atskleisti dalykus, kurių iki šiol nepastebėjote.

LiūtasLiūtas
(nuo liepos 23/24 d. iki rugpjūčio 23/24 d.)

Šiandieną pradėsite kupini kūrybinio įkvėpimo ir gebėjimo jį pritaikyti. O to dėka pasieksite jums tokį svarbų tikslą – atkreipsite aplinkinių dėmesį ir gal net susižavėjimo iš jų sulauksite. Jei šis planas nepasiteisintų, pasinaudokite ypatingu akylumu darbo vietoje, priverčiančiu kitus, netekus amo, kreiptis į jus patarimo.

MergelėMergelė
(nuo rugpjūčio 23/24 d. iki rugsėjo 23/24 d.)

Šiandien gali kilti noras nuo visko pabėgti, atsiriboti ir likti vieniems. Tai ryte gali būti neįmanoma dėl jūsų šeimos narių įtakų ir pasiūlymų. Bet kuriuo atveju, veikite susitelkę į veiklą, pernelyg neafišuodami to, kas jums aktualu. O jei dar nesuplanavote savo ar vaikų studijų, atostogų ar laisvalaikio – tuo užsiimti pats metas.

SvarstyklėsSvarstyklės
(nuo rugsėjo 23/24 d. iki spalio 23/24 d.)

Šiandien didžiuositės galėdami padėti savo komandai. Ir tuo geriau pavyks pasiekti šį tikslą, juo efektyviau naudosite savo turimas žinias, kuo aktyviau rinksite reikalingą informaciją ir dar be to su kai kuo ryšius atnaujinsite. Ir, regis, šeimos narių dėka, atrasite lobius ten, kur jų iki šiol nepastebėjote.

SkorpionasSkorpionas
(nuo spalio 23/24 d. iki lapkričio 22/23 d.)

Šiandien puoselėsite kuo didžiausius lūkesčius dėl savo darbo rezultatų. Ir kažkas tikrai žavėsis jumis, jei efektyviai panaudosite savo talentus, kuriems iki šiol nerasdavote pritaikymo. Besigainiodami pripažinimo, nepalikite likimo valiai santykių. Juose atsiras daugiau aiškumo, pasinaudojus vakarop gauta informacija.

ŠaulysŠaulys
(nuo lapkričio 22/23 d. iki gruodžio 22/23 d.)

Šiandien tinkamai džiaugsitės dienos galimybėmis, o tuo nesunkiai susižavės ir kiti žmonės. Išties būdami aktyvūs, lengvai įrodysite bet kokią tiesą, kuria patys tikėsite. Panašu, kad jūsų dėka kiti pastebės tas progas, kurių iki šiol nepastebėjo. O jūsų intelektualiniai gebėjimai pagerins buities ir darbo sąlygas arba santykius su kolegomis.

OžiaragisOžiaragis
(nuo gruodžio 22/23 d. iki sausio 20/21 d.)

Šiandien viskas jus ves link to, kad įgytumėte kuo daugiau kitų žmonių pasitikėjimo. Šio tikslo efektyviau pasieksite susitaikydami, atleisdami ar kitaip pataisydami praeities klaidas. O jei reikėtų spręsti įsisenėjusias santykių su atžalomis problemas, naudokitės savo asmeninėmis galiomis.

VandenisVandenis
(nuo sausio 20/21 d. iki vasario 19/20 d.)

Šiandien vadovaukitės jūsų partnerių taisyklėmis, jei norite ne tik savo santykius pagerinti, bet ir patys jų dėka atsiskleisti. Komandinis darbas dienos pradžioje bus tas akstinas, dėl kurio visi dienos reikalai judės tinkamu greičiu. Be to, dienai baigiantis išgydysite senas šeimos žaizdas, jei nuoširdžiai imsitės šio darbo.

ŽuvysŽuvys
(nuo vasario 19/20 d. iki kovo 20/21 d.)

Šiandien būsite kūrybiški darbe ir netgi ypatingai motyvuoti. Regis, kai kurie iš jūsų tikrai prisimins tikslus, anksčiau padėtus į atokesnę lentyną. Puiku, jei jums pavyks jiems suteikti gyvybės ir polėkio. Tiesa, dar verta pasikalbėti su draugais, kurių nuomonė, suteiktos žinios ar kitokia įtaka vėjais nenueis.

Horoskopą sudarė astrologė Vaida Budginaitė.

Šaltinis: 15min.lt


Straipsnio komentarai

Komentarų nėra. Parašyk komentarą pirmasis!
Apklausa
Ar karantinas pakeitė jūsų finansinę padėtį?